12 Mart 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları Söz Çukur Survivor Kim Birinci?

12 Mart 2018 Pazartesi günü Reyting sonuçlarına ve AB Total izlenme oranları sizlere Bu sayfada sunmaya çalışacağız. Öncelikle 12 Mart akşamında yayınlanacak olan dizileri ve programları sizlerle paylaşmak ve kısa kısa analizleri yaparak reyting sonuçlarını daha iyi tahmin etmemiz için sizlerle paylaşımda bulunmak istiyorum. Öncelikle bu akşam televizyonda neler var hangi dizide programlar hangi kanallarda kısaca ona bir göz atalım.

12 Mart 2018 pazartesi reytinglerinde Show TV’de çukur dizisi Star TV’de söz dizisi FOX TV’de final bölümü ile Kalbimdeki Deniz dizisi Atv ekranlarında yine final bölümü ile kırgın çiçekler Kanal D ekranlarında Siyah Beyaz Aşk dizileri ve TV8 ekranlarında Survivor 2018 yayınlanacak. 12 Mart pazartesi reyting sonuçlarında bakalım hangi diziler ve programlar ön plana çıkacak en çok hangisi izlenecek.

Geçtiğimiz hafta çukur dizisi Show TV’yi birinci sıraya yükseltmiş ve uzun bir aradan sonra söz dizisinin saltanatı ciddi bir rakamla ile sona ermişti. 12 Mart pazartesi günü çukur dizisi yine aynı başarıyı gösterebilir mi yine Söz dizisini geçer mi diye merak ediyorsanız bizim tahminimize göre çukur dizisi 12 Mart reyting sonuçlarında da yine 1. çıkacak. Çünkü vartolunun çukur Mahallesi’ne dönmesi ve babasına karşı cephe almasıyla birlikte dizi bambaşka bir boyuta gelecek ve oldukça merak ediliyor yeni bölüm bu yüzden dolayı 12 Mart çukur dizisinin reytingleri bizim görüşümüze göre 1. sırada yer alacak.

2. sırada ise büyük ihtimalle söz dizisi yer alacak. Star TV’de ekrana gelen söz dizisi 12 Mart pazartesi akşamı yayınlanacak olan yeni bölümüyle yine nefesleri kesecek. Ancak çukur dizisinin son haftalardaki yükselişini bir türlü durduramayan söz dizisi Survivor programının da pazartesi günleri yayınlanmasıyla biraz daha darbe almış görünüyor. Bu yüzden dolayı 12 Mart 2018 Pazartesi günü reyting sonuçlarında söz dizisi bizim tahminimize göre 2. sırada yer alacak.

Kanal D’de ekrana gelen Siyah Beyaz Aşk dizisi 12 Mart pazartesi günü 3. sırada yer alacak dizi olabilir. Ancak Survivor programının da oldukça ciddi izlenmesi sebebiyle Siyah Beyaz Aşk 4. – 5. sırada yer alacak. Yeni giren oyuncu Jülide’nin de oldukça etkili bir rolde oynayacağı Siyah Beyaz Aşk dizisi bakalım 12 Mart reyting sonuçlarında nasıl bir sonuç elde edecek.

12 Mart pazartesi günü reyting sonuçlarında en çok merak edilen ve final bölümleri ile ekrana gelen kırgın çiçekler ve Fox TV ekranlarındaki Kalbimdeki Deniz dizileri de çukur ve söz dizisinin rekabetine dayanamayıp düşen reytingler sonrasında erken final kararı aldılar. Dönem bitmeden erken final yapan bu diziler son bölümleri ile de çok fazla izleneceğini düşünmüyoruz biten dizilere izleyici genellikle soğuk bakıyor ve son bölümünü merak dahi etmiyor.


Survivor 2018 ise 12 Mart pazartesi günü en çok merak edilen söz ve çukur dizilerinden sonra üçüncü program olarak yer alıyor diyebiliriz. TV8 ekranlarında yayınlanacak olan Survivor 2018 kimin eğleneceği merak edilirken oylama sonuçları sırasında oldukça yüksek reytinglere ulaşan Survivor 2018 12 Mart pazartesi günü oldukça iyi reytingler alacak ancak çukur ve söz dizisinde geçebileceğini düşünmüyoruz.

Sizde 12 Mart pazartesi günü reyting sonuçları hakkındaki yorum ve fikirlerinizi aşağıya yazabilir bizlerle paylaşabilirsiniz. Sizce 12 martta Söz mü çukur mu birinci olacak yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz.

Not: Resmi sonuçlar açıklandığında 12 Mart 2018 Pazartesi Reyting Sonuçlarını buraya ekleyeceğiz. Yeni sonuçlar gelinceye kadar geçen haftanın reyting sonuçlarını sizlere sunuyoruz.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

12 Mart 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları Söz Çukur Survivor Kim Birinci? (3 Yorum)

Eklenme Tarihi: 12 Mart 2018