12 Mayıs 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları Survivor Yeni Gelin İnsanlık Suçu

12 Mayıs 2018 cumartesi günü reytingleri etkileyen en önemli dizilerden bir tanesi Show TV ekranlarındaki yeni gelin olacak. Yeni Gelin dizisi reytinglerini üste çekerken yeni oyuncular da kadrosuna katmaya devam ediyor. bu akşam Wilma Elles dizi kadrosuna dahil olurken Yeni Gelin dizisi reytinglerde de 12 Mayıs Cumartesi gününe yine 1. olarak devam etmek istiyor.

12 Mayıs 2018 cumartesi günü Yeni Gelin dizisinde en büyük ve survivor-2018 olacak. sessiz sinema ve futbol maçının yapılacağı 12 Mayıs Cumartesi oyunlarında bakalım kazanan hangi takım olacak izleyip göreceğiz. Survivor 2018 reytinglerde de ilk sırada yer almaya özellikle hafta sonları oldukça yüksek izlenme oranları almaya devam ediyor. 12 Mayıs 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları Survivor Yeni Gelin İnsanlık Suçu dizilerinden hangisine yarayacak?

Fazilet Hanım ve Kızları dizisi ise 12 Mayıs Cumartesi reytinglerinde nasıl bir reyting alacak adı Zehra dizisi ile Fazilet hanımın kızları dizisi arasındaki reyting mücadelesinde hangisi daha ayakta kalacak izleyip göreceğiz. şimdiye kadar kazanan Fazilet Hanım ve Kızları dizisi oldu Ancak yarışa sonradan başlayan insanlık suçu ve adı Zehra gibi diziler Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin reytinglerini biraz düşürmüş görünüyor.

FOX TV’de ekrana gelen ancak üstüne veremeyip Sezon sonunda final yapacak olan adı Zehra dizisi reytinglerde ilk ona girse de beklenen başarıyı bir türlü gösteremedi. Kanal D ekranlarında yayınlanan insanlık suçu dizisi de yeni bölümü ile ekrana geliyor. Ancak orada Kanal D’nin final yapacak diziler listesinde yer almaktan kendini kurtaramadı. insanlık suçu dizisi beklenen reytinglerin çok altında seyrettiği için kısa süre sonra final yapacak gözüküyor.

ATV ekranlarında ise bu akşam sizi yayınlanmadı için onun yerine im Milyoner Olmak İster yarışması ekrana gelecek. ancak oldukça izlenen ve sevilen Kim Milyoner Olmak İster yarışması ATV’yi reytinglerde oldukça iddialı bir konumda tutabilir. TRT 1 ekranlarında yayınlanan kalk gidelim dizisi ise gelecek sezonda devam edebileceği için çok şanslı.

12 Mayıs 2018 Cumartesi HANGİ PROGRAMI SEYREDECEKSİNİZ?
1. Survivor / TV 8
2. Yeni Gelin / Show TV
3. Fazilet Hanım Ve Kızları / Star TV
4. İnsanlık Suçu / Kanal D
5. Kalk Gidelim / TRT 1
6. Adı Zehra / Fox TV
Diğer Programlar
Kim Milyoner Olmak İster / ATV
Ah Kalbim / Kanal 7

12 Mayıs 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları Survivor Yeni Gelin İnsanlık Suçu Adı Zehra Kalk Gidelim Fazilet Hanım Ve Kızları gibi önemli diziler oynayacak. Sizce en çok hangisi izlenir tahminlerinizi ve yorumlarınızı aşağı  yazın lütfen.. Resmi sonuçlar açıklanınca aşağı eklenecektir..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 12 Mayıs 2018