12 Mayıs Survivor 2018 Futbol Maçı Anlat Bakalım Acun Medya Mı Kazandı Yarışmacılar Mı?

Survivor 2018 69. Bölüm Ödül Oyunu Hangi Takım Kazandı Ödül Ne? Survivor 2018 programında dün oynanan büyük ödül oyunundan sonra bugün de başka bir ödül oyunu ile Survivor yarışmacıları karşınıza çıkıyor. Survivor 2018 de dünkü yarışma kıyasıya rekabet içinde geçti.

Sembol oyununda her yarışmacının 3 hakkı vardı. Ve önceden kazandıkları semboller sembol başına onlara 2 hak daha kazandırdı. Böyle olunca Adem 9 hak ile yarıştı. Diğer yarışmacın hakları da arttı. Survivor 2018 de dünkü büyük ödül kazanan erkek ve kadın yarışmacının aileleri adaya geliyordu. Bugün hem onların ödülü verilecektir muhtemelen. Yarışmacın yarışma boyunca alacaklar en büyük ödül zaten bu ödüldür.

Survivor 2018 de Anlat Bakalım yarışması Survivor 2018 yarışmacıları ve Acun Medya arasında oldu. Acun Medya yarışmayı 10-4 kazandı. Hamburger ödüllü yarışmada Acun Ilıcalı ödülü gönüllülere hediye etti. 

Futbol maçında da 12-8 Acun Medya maçı kazandı. Acun Medya birleşme partisi müsabakalarının kazanan takımı oldu.

Aileleri ile adada bir gün geçirmek Survivor yarışmacıların en büyük hayali. Survivor 2018 de cumartesi akşamı 69. bölümü yayınlanacak. Survivor 2018 de 12 Mayıs bölümünde bir ödül oyunu daha oynanacak . Bu ödül oyununu tahminlere göre ünlüler takımı kazanacaktır. Gelen bilgiler tüyolardan ibaret olup duyumlarımızı doğruluk ihtimaline karşı yazıyoruz.

Survivor 2018 yarışmasında bu hafta eleme olmayacak. Bu hafta yarışmacılar birleşme partisinin tadını çıkaracaklar. Muhtemelen birleşme partisi pazar akşamı yayınlanacak. Yayınlanacak olan birleşme partisinde Aleyna Tilki ve İbrahim Büyükak rüzgarı esecek. İbrahim Büyükak daha geçen hafta evlendi ve hemen ardından eşiyle birlikte Survivor adasına gelip birleşme partisinde yarışmacıların yanında olacaklar.

Survivor 2018 cumartesi akşamı hem anlat bakalım yarışması yapılacak hem de futbol müsabakası… Ama bu sefer takımlar kendi arasında değil Acun medya çalışanları ile Survivor yarışmacıları arasında.  Acun ılıcalı, Şeyma Subası’nın da katıldığı yarışmalar çok eğlenceli geçecek.

Aleyna Tilki de henüz 18 yaşında ve adaya gelip birbirinden hareketli şarkılarıyla yarışmacıları eğlendirecek. Ardından da yarışmacıların kendi aralarında yaptığı şarkı yarışmasında jüri olacaklar. Survivor 2018 de her sen eolduğu gibi güzel bir birleşme partisi eğlencesi sizleri bekliyor.Bilgileri görüntüleri de sizlerle paylaşacağız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 11 Mayıs 2018