12 Nisan Hercai Dizisi 5. Bölüm Özeti Fragmanı (Neler Olacak)

12 Nisan Hercai Dizisi 5. Bölüm Özeti: Bu bölümde Zehra Aslanbeylerin konağına gelecek ve Miranın karşısına dikilerek kızı Reyyanı isteyecek. Ancak Miran Reyyanı vermeyeceğini artık onu kendinden almanın tek yolunun Miranı öldürmekten geçtiğini söyler. Ancak bu arada Reyyan ölüm kalım savaşı verir. Miranı kaybetmekten korkan Gönül son çare olarak Reyyanı öldürmek için yastıkla boğmak ister ve nefessiz kalan Reyyan oraya yığılıp kalır. Reyyanı Gönülün elinden kurtaran Miran artık Gönüle bir ders daha vermesi gerekmektedir. Azize hanım ise Miranı koruma telaşındayken Reyyanı bu eve getirmesine tahammül edemez.

12 Nisan Hercai Dizisi 5. Bölüm Özeti Fragmanı izleAtv ekranlarında yayınlanan 12 Nisan Hercai Dizisi Yeni 5. Bölüm Özeti Fragmanı (Neler Olacak) konumuzda sizleri bilgilendirmeye çalışacağız. Yeni bölüm öncesinde Reyyan ve Miran ölümlerden döndükten sonra artık ne yapacakları nasıl bu durumdan çıkacaklarını ailenin verdiği karara rağmen bunun üstesinden gelmenin yollarını aramaktadırlar.

Reyyan merhametine yenik düşmüş, önce Miranın yarasını sarıp sarmalamış ve onu iyileştirmiş ardından da ona güvenmese de yine de aşka karşı koyamamıştır. Miran ise intikamla başladığı bu aşkın kendisini bu kadar yakacağını hiç hesap edememiştir. 12 Nisan cuma yayınlanacak Hercai Dizisi Yeni 5. Bölüm Özetinde ve fragmanında yaşanacak gelişmeleri buradan sizlere aktarmaya devam edeceğiz. 12 Nisan Hercai Dizisi Tüyoları için TIKLAYIN

12 Nisan Hercai Dizisi 5. Bölüm Özeti Fragmanı (Neler Olacak)Reyyan ile Miran Şadoğlulardan kaçarken peşlerine düşen tüm ekibi atlatıp büyük bir kovalama sonrası Aslanbey konağına varmıştır. Büyük ana ve tüm ailesinin karşısına çıkan Miran artık Reyyan bu konakta kalacak diye aşkını haykırırken bu duruma kahrolan Gönül ise sesini çıkaramamıştır.

Hercai Dizisi 5. Bölümde Reyyan artık Miranın hem esiri hem aşığı hemde tutsağıdır. Ancak Büyük ana Azize bu durumdan hiç memnun olmazken Nasuh ağa da Reyyanın Miran tarafından alıp götürülmesine çok bozulmuş ancak konağa dayanan Şadoğlu adamlarının eline birşey geçmeyecektir. Miran ise Reyyanın gönlünü almak iserken Gönülün gönlünü kolunu kanadığı kırmıştır adeta. Hercai Dizisi Yeni 5. Bölüm özeti 12 Nisanda kaldığı yerden devam edecek yeni bilgiler eklenmeye devam edecek..

12 Nisan Hercai Dizisi 5. Bölüm Özeti

Hercai Dizisi 5. Bölüm Özeti tüyolarıÖnceki hafta neler olmuştu? Bu konumuzda Hercai dizisinin yeni bölüm fragmanlarını kısa özetler ile birlikte sizlere sunmaya çalışacağız. 5 Nisan cuma günü Atv de ekrana gelecek olan Hercai Dizisi Yeni 4. Bölüm Fragmanı (Kısa Özeti) ile birlikte sizlere yazalım istedik. Hercai dizisinin yeni bölümünde Reyyan Miran’ın silahını eline alır ve gözünü kırpmadan Miranı vurur. Bu beklenmedik vurulma karşısında Miran yere düşerken Reyyan tetiğe nasıl bastığını bile anlamadan katil olmanın korkusu endişesi ve vicdan azabıyla yüzleşir. Aynen Miranın kendisini kulübede terkedip yanarak öldüğünü zannetmesi gibi şimdi de Reyyan Miranın öleceğini düşünüp kahrolur.

Hercai Dizisi Tüyoları

Miran köprüden atladıktan sonra Reyyan’ın hemen ardından nehire atlamış ve onu boğulmaktan kurtarıp kıyıya çıkarmıştı. Ancak Reyyan’ın Mirana olan kin ve nefreti o kadar büyüktür ki onu kalbinden vurup öldürmekte hiç tereddüt etmez. Ama Miranın ölmemesi gerekir, çünkü Miranın öğrenmesi gereken çok şey vardır.. Miran daha Reyyan’ın bir Şadoğlu olmadığını öğrenecek ve onun masumluğunu anlayacak. Miran daha anne ve babasının gerçek ölüm nedenini öğrenecek ve boş yere yıllarca kin ve nefret ettiğini anlayacak..
Miran daha pişman olacak Reyyan’a tüm yaptıklarından dolayı..
Reyyan’ın da öğrenecekleri var elbette.. Mesela üvey evlat olduğunu öğrenecek, Hazarın gerçek babası olmadığını, aileden neden dışlandığını öğrenecek.. Miran ile yaptığı Evliliğin sahte olduğunu öğrenecek, Gönül ile Miran’ın evli olduğunu öğrenecek… Velhasıl hem Miranın hem de Reyyan’ın öğrenecekleri çok şey var.. Bakalım Hercai Dizisi Yeni 5. Bölüm Fragmanında neler olmuş, beraberce izleyelim..

Önceki bölümde Miranın yayınlanmayan bazı sahnelerini de sizlere sunmak istedik. Hercai Dizisi Yeni 4. Bölüm de yayınlanmayan sahneleri de buraya ekleyeceğiz. Hercai Dizisi Yeni 4. Bölüm 2. Fragmanı henüz çıkmadı ama çıkınca aşağıya ekleyeceğiz ve sizlerin Hercai Dizisi 4. Bölüm 2. Fragmanını izlemenizi sağlayacağız… Şimdilik bu kadar..

Hercai Dizisi Yeni 4. Bölüm Fragmanı (Kısa Özeti)


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

12 Nisan Hercai Dizisi 5. Bölüm Özeti Fragmanı (Neler Olacak) (6 Yorum)

  1. Miran gibi az erkek var aslinda sevgisinin pesini birkmayan onun aski gercek boyle bir aski nasip eyleseydi onur yapipda birkmasaydi keske boyle yapmasaydi cunki ben onu hala unutamiyorum

  2. ❤️Hercai❤️Reyhanın Anesin Feryadı Açı Miran Cok Açı Cekeçek Zehra İntikamın Bütün Sirlerin Geç Öyreneçek Reyhan Bu İntikamın Açıların Yaşayaçağ Sirler Acılsa Bele Miran Reyhandan Vaz Kecemez Miran İntikam İziyle Aşk Kazandı Kelbinde Reyhanın Aşkı Kilidlendi❤️Reyhan❤️Mirandan Miranda Reyhandan Vaz Kecemez Aslanbeyin Konağı Kemli Kederli Olaçağ Şadoğuların Konağında Zehranın Göz Yaşları Kurumaz❤️Hercai❤️Aşka Vefasız İntikamdan Doğan Aşk Bu Aşkın Sonu Mutluluk Olaçak Gönül Mutsuz Onun Aşk Masalında Reyhan Yaşayaçağ Gönül Reyhanı Öldüremez Miran Reyhanı Koruyaçağ Reyhanın Elinden Tutaçağ Aşkı Kelblerinde Bir Yaşayaçağ Dizi Kolektivine Mutluluk Arzu Ediriz Ödüleriniz Cok Olsun Kücük Melek Gül Cok Gözel Ödül Kücük Meleke Yaraşır

    • Beni bu dizinin hikayesi cok etgiledi cok guzel dizi basrol oyuncularyda cok yakisiyor tesekurler

  3. Coktan boyle bir dizi bekliyordum insan aralarindaki ashki gorunce kendisi tekrardan ashik olmak ister cok begendim diziyi uc bolumi izleyince tuylerim diken diken oldu bravo mia yapim basharili bi dizi

Eklenme Tarihi: 5 Nisan 2019