12 Şubat 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları Söz mü Çukur mu çok izlendi (Analiz)

12 Şubat 2018 Pazartesi gününün reytingleri yine nefesleri kesecek. Önceki haftalardaki sonuçları göz önünde bulundurarak 12 Şubat reyting sonuçları için de Çukur mu Söz mü sorusu çok sorulacak gibi görünüyor. Her hafta reytinglerine daha sağlam ve güçlü sonuçlarla devam eden Çukur 10 barajını aşmıştı geçtiğimiz hafta. Söz dizisi de 12 oranını aşan reytingi ile adeta koşar adım ilerliyor. 19 ŞUBAT REYTİNGLERİ SÖZ MÜ ÇUKUR MU

Önceki haftaya kısa bir göz gezdirerek 12 Şubat Pazartesi gününün reytinglerini daha iyi analiz edelim. Söz- Star tv… Önceki hafta 12.44 oranında total reyting ile 1. olan söz dizisi pazartesi günlerinin favorisi olmaya devam ediyor. Ancak son haftalarda Çukur dizisi oldukça iyi devam ediyor ve her an söz dizisinin önüne geçebilir. Bu yüzden 12 şubat pazartesi reytinglerinde Söz dizisinin alacağı reytingler oldukça merak ediliyor.

Çukur-Show tv… Çukur dizisi Show tv ekranlarında yayınlandığı günden beri reytinglerini artırarak devam ediyor. Yamaç İdris Koçovalı ve Vartolu’nun Çukur’da geçen yaşam mücadelelerini özgün bir dille aktaran Çukur geçen hafta almış olduğu 10.81 oranındaki reyting ile Söz’den hemen sonra ikinci oldu. Çukur dizisinin bu yükselişi bakalım 12 şubat pazartesi reytinglerinde de devam edecek mi? İzleyip göreceğiz.

Bu arada hemen söylemek gerekir ki Söz ve Çukur dizilerinin özetleri de oldukça yüksek oranda reyting alıyor. Geçen hafta Söz dizisinin özeti 7. 11 Çukur dizisinin özeti de reytingler de 6.95 oranında reyting alarak  diğer dizileri ve programları da ezip geçti. Bu hafta da 12 Şubat 2018 pazartesi Söz ve Çukur dizilerinin özetleri ve izlenme oranları merak ediliyor.

Kanal D- Siyah Beyaz Aşk.. Pazartesi akşamları yayınlanan Siyah Beyaz Aşk dizisi erken final derdinden kurtulunca oldukça iyi izlenmeye başladı. Geçtiğimiz hafta almış olduğu 5.80 total reyting oranıyla 3. sırada yer alan dizinin bu haftaki reytingi de merak konusu oldu. Eğer 12 Şubatta da Siyah Beyaz Aşk iyi reyting alırsa sezon sonuna kadar devam etmeyi garantiler.

Atv- Kırgın Çiçekler… Son haftalarda tek düşüşte olan ve reytingleri olumsuz etkilenen dizi Atv de yayınlanan Kırgın Çiçekler dizisi oldu. Benzer konuların sürekli tekrarlanması ile sıkılan izleyici Afrin Harekatı ile Söz dizisine ve gizemli senaryosu ile de Çukur dizisine kaymaya başladı. Dizi de Songül’ün hamile olması da buna eklenince reytingler düşüşe başladı. Geçen hafta aldığı 4. 65 oranındaki reyting bir süre daha Kırgın Çiçekler’i götürse de gelecek sezona dizinin devam etmesine yetmeyecek gibi görünüyor.

Fatih Portakal ile Fox Ana Haber, Star tv de Adını Sen Koy ve Beni Affet, Kanal 7 de Elif dizisi Atv de Ana Haber ve Esra Erol reytinglerindeki diğer önemli dizi ve programlar olarak ön plana çıkıyor. Tv8 de Survivor 12 Şubatta yayınlanırsa dizilerde düşüş görülebilir. 12 Şubat 2018 reytinglerinde ön plana çıkan dizi ve program bu şekilde. Sizlerde yorum ve görüşlerinizle 12 Şubat 2018 pazartesi reytingleri hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz.

12 Şubat 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları Söz mü Çukur mu

Resmi sonuçlar sonraki gün saat 10:00 da açıklanacaktır. Sayfamızdan resmi sonuçları takip edebilirsiniz.


12 Şubat 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları AB SONUÇLARI

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

12 Şubat 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları Söz mü Çukur mu çok izlendi (Analiz) (27 Yorum)

  1. Zirve Her Zaman ‘SÖZ’ Dizisinin. Kim ne derse desin Ben aldırmıyorum. Çünki zaten her şey göz önünde ‘Söz’ Çok ama Çoooook Güzel bir dizi. Şu ana kadar hiç bir bölümünü kaçırmadım kaçırmam da.

  2. çukur.söz .kardeşim para karşılığı rol ..yapanlar savaşın ortasına gidin oradaki askerlerimiz ne halde neler çekiyor zor şartlarda ..BANA GOZE ÇUKUR SÖZ DİYE REYTİNK YAPACAK ANKETLERİ GEÇİN ..GERÇEKLERE BAKIN ..

  3. Sıyah beyaz ask azad baba ço değiştırmıştin diziyi daha kaliteli olmuş ve 17 . Bolum guzel dahada. Heyecanlı olabiliır

      • Çukur ve Söz iyi diziler fakat Çukur açık ara farkla geçer daha adil bi yarış olması için mesela Çukur ve Sen Anlat Karadeniz karşılaştırılabilir.Çukur bence çoğu diziden yetenekli oyunculara ve senaryoya sahip.Söz kötü demiyorum ama Çukur varken izlenmeyecek dizilerden…

Eklenme Tarihi: 12 Şubat 2018