12 Şubat 2019 Salı Reyting Sonuçları Kadın Eşkıya Survivor Halka Muhteşem İkili Final

12 Şubat 2019 Salı Reyting Sonuçları Kadın Eşkıya Survivor Halka Muhteşem İkili Final Hakkında detaylı bilgiler:

12 Şubat 2019 Salı Reyting Sonuçları Kadın Eşkıya Halka Muhteşem İkili Final bölümü ile ekrana geliyor. Kanal D ekranların abu sıralar dizi dayanmaz oldu ve Muhteşem İkili Dizisi de erken final yaparak ekrana veda ediyor 12 Şubatta. 12 Şubat 2019 Salı Reyting Sonuçları Kadın EDho gibi diziler ve Survivor 2019 ilk sıra için mücadele ederken Halka dizisi düşen reytinglerini toparlamaya çalışacak. 12 Şubat 2019 Salı Reytinglerini ilk olarak buradan sizlere sunacağız.

12 Şubat 2019 Salı Reyting Sonuçları Kadın Eşkıya Survivor Halka Muhteşem İkili Final

12 Şubat 2019 Salı Reyting Sonuçları Kadın Halka Muhteşem İkili ve Can Feda isimli Atv filmi yer alacak reytinglerde. Eşkıya dizisi bu hafta 12 Şubat akşamında yayınlanmayacak. 12 Şubat Salı (Ab Total) reytingler nasıl olacak. Edhonun yokluğunda reytinglerdeki dengeler nasıl değişecek, Muhteşem ikili finale gidiyor reyting alamazsa yayından kaldırılacakmış…12 Şubat 2019 Salı Reyting Sonuçları yine nefesleri kesecek.. Halka | TRT1 de, Kadın |FOXTV de Can Feda Filmi | ATV de, Arapsaçı filmi | Star Tv, Muhteşem İkili | KANAL D ve Güldür Güldür Show (tekrar) de ekrana gelecek 12 Şubat Salı akşamı..

12 Şubat 2019 salı reytingleri12 Şubat 2019 Salı günü reyting sonuçları nasıl olacak dizi ve programlar Reyting sonuçlarına göre nasıl sıralanacak 12 Şubat salı gününün reyting sonuçları burada sizlere detaylarıyla paylaşacağız. Öncesinde geçtiğimiz hafta salı günü diziler nasıl puanlar aldı reytingleri nasıldı kısaca sizlere yazalım: Kadın dizisi 10.11 reyting oranı ile 1. Fatih Portakal 7.69 reyting ile 2. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 6.57 reyting oranı ile 3. sırada yer almıştı. TRT ekranlarında ki halka dizisi 3.98 reyting oranı ile 7. sırada, Muhteşem İkili dizisi ise almış olduğu 2.15 reyting oranı ile ancak 16. sırada yer alabilmişti.

12 Şubat 2019 Salı Reyting Sonuçları Kadın Edho Halka

Tüm diziler 3 haftalık zorunlu aranın ardından 12 Şubat 2019 Salı günü yayınlanmaya yeniden başladı. 12 Şubat 2019 Salı Reyting Sonuçlarında Kadın Edho Halka Muhteşem İkili (Ab Total) sıralı listesi burada sizlere sunulacaktır. Fox TV ekranlarında kadın dizisi, Atv ekranlarında önce Galatasaray’ın kupa maçı ardından Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin özetsiz yeni bölümü ile ekrana gelecek 12 Şubat Salı günü reyting mücadelesinde..

Bunu Görmelisin!  15 Şubat 2019 Cuma Reyting Sonuçları Arka Sokaklar Kızım Gülperi Payitaht

 12 Şubat 2019 Salı Reyting Sonuçlarında Kanal D ekranlarında Muhteşem İkili dizisinin yeni bölümü, TRT 1 ekranlarında halka dizisinin yeni bölümü Ekrana gelirken FOX TV’de Zuhal Topal ve Fatih Portakal’ın yüksek reytingler aldığı ATV ekranlarında Müge Anlı’da Esra Erol TV8 ekranlarında da O Ses Türkiye finale doğru oldukça yüksek reyting eklentileri içerisindeler.

12 Şubat 2019 Salı Reytingleri nasıl12 Şubat 2019 Salı günü Reyting Sonuçları çok merak edilecek. Halka 4N1K Kralın Kızı gibi yapımların alacağı (Ab Total) reytinglerin nasıl olacağı merak konusu oldu. 12 Şubat 2019 Salı Reyting Sonuçlarında Halka 4N1K Kralın Kızı (Ab Total) Reyting sonuçları nasıl olacak merak edilirken TRT 1 ekranlarında yeni başlayan yapılan Total ve AB reyting sonuçlar oldukça merak ediliyor.

12 Şubat 2019 Salı Reyting Sonuçları Kadın Edho Halka Muhteşem İkili (Ab Total)

12 Şubat salı günü TRT 1’de ekrana gelen ve ilk bölümü ile yayınlanan günlük dizi Kralın Kızı ve haftalık dizi Halka izlendi mi reytingleri nasıl oldukça merak ediliyor. bizde bu konumuzda 12 Şubat 2019 Salı Reytingleri hakkında özellikle halka dizisinin aldığı reytingler konusunda merak edenleri bilgilendirmek istedik.

12 Şubat 2019 Salı Reyting sonuçlarında en önemli ve merakla beklenen dizi TRT 1’de ilk bölümüyle yayınlanan halka dizisi oldu. Halka dizisinin reytingleri 12 Şubat salı günü nasıldı kaç oranında reyting aldı izlendi mi halka dizisinin Total ve AB izlenim oranları ve halka dizisinin Salı günü izlenip izlenmediğini dair bütün teknik verilerini ve Reyting sonuçlarını bu konumuzda sizlere aktaracağız. Halka dizisi 12 Şubat 2019 Salı Reyting sonuçlarında nasıl bir reyting oranı aldığı burada sizlere sunacağız.

Bunu Görmelisin!  14 Şubat 2019 Perşembe Reyting Sonuçları Tek Yürek Çukurova Avlu Bizim Hikaye

12 Şubat 2019 Salı Reyting Sonuçları Halka12 Şubat 2019 Salı Reytingleri için yarışacak olan diziler hangileri işte 12 Şubat salı reyting mücadelesinde kanallar ve diziler:

1- Halka | TRT1
2- Kadın | FOXTV
3- Can Feda Filmi | ATV
4- Arapsaçı filmi | Star Tv
5- Muhteşem İkili | KANALD
6- Güldür Güldür Show (tekrar) | SHOWTV

12 Şubat 2019 Salı Reyting Sonuçları hakkında detaylı bilgilendirmeleri burada sizlere 16 Ocak 2019 çarşamba günü sabah saatlerinde ilk olarak sunmaya çalışacağız. 12 Şubat 2019 Salı günü Ab ve Total Reyting Sonuçlarını burada tüm detayları ile sizlere sunacağız ancak halka dizisinin alacağı reytingleri ve kralın kızı dizisi izlendi mi tutuldu mu herkes gibi bizler de oldukça merak ediyoruz. 12 Şubat 2019 Salı Reyting Sonuçlarında Tüm detayları ile sizlere açıklamaya ve resmi sonuçları bu sayfada sizlere sunmaya devam edeceğiz.

12 Şubat 2019 Salı Reyting Sonuçları Halka 4N1K Kralın Kızı12 Şubat 2019 Salı Reyting Sonuçları Ab Total izlenme Oranları Halka Dizisi

Kadın dizisi: Fox TV ekranlarında 2 sezondur yayınlanan kadın dizisi 3 haftalık aranın ardından 12 Şubat 2019 Salı günü kaldığı yerden devam etmeye başladı. Reytinglerde Kadın dizisi salı günlerinin en çok izlenen dizisi olduğu için Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve halka dizisi kadın dizisinin gölgesinde kalmaya devam edecek görünüyor. Kadın dizisinin alacağı reyting oranları diğer bütün dizileri etkilerken son haftalarda kadın dizisi ile ilgili reytinglerin gittikçe düşeceğine dair yorumlar oldukça artmaya başladı. Özellikle Bahar ve Sarp arasındaki ilişkinin gittikçe zora sokulması izleyicileri diziden yavaş yavaş olacak gibi görünüyor. Kadın dizisi 2019 da reytinglerde nasıl sonuçlar alacak zamanla göreceğiz. Siz de Halka dizisi: kadın dizisi hakkındaki yorumlarınızı aşağıya yorum kısmına yazabilirsiniz..Kadın dizisi 2019 Salı günü Reyting Sonuçları

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi: Atv ekranlarında 5. sezonunda da salı günleri ekrana gelmeye devam eden Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi EDHO salı günleri kadın dizisinden sonra en çok izlenen ve reyting alan dizi durumunda. Hatta kadın dizisinin de zaman zaman zorlayan ve on Total oranındaki reytingleri de en çok izlenen dizilerden birisi olmaya devam eden Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 5. sezonda da ilgi ve alakayı kaybetmedi ve izleyenlerini hala kendine bağlamaya devam ediyor. 12 Şubat 2019 salı gününden itibaren Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz ATV ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 2019 reytingleri de oldukça merak ediliyor.

Bunu Görmelisin!  11 Şubat 2019 Pazartesi Reyting Sonuçları Çukur Söz Yasak Elma Vuslat Muhteşem İkili

12 Şubat 2019 Salı Reyting sonuçları

Muhteşem İkili dizisi: Kanal D ekranlarında perşembe günleri devam eden muhteşem ikili dizisi 3 haftalık aranın ardından ün değiştirme kararı aldı ve artık Muhteşem İkili perşembe günleri değil salı günleri ekrana gelmeye devam edecek. reytingleri çok parlak olmayan ve genellikle ilk 20 arasına giremeyen Muhteşem İkili dizisinin salı günleri Nasıl bir reyting alacağı oldukça merak ediliyor. 12 Şubat 2019 Salı günü muhteşem ikili dizisinin reyting sonuçları burada detaylarıyla birlikte sizlerle paylaşılacaktır. Sizler de Muhteşem İkili dizisinin reytingleri hakkındaki yorumlarınızı aşağıya yazabilirsiniz.

12 Şubat 2019 Salı Reyting SonuçlarıHalka dizisi: TRT 1 ekranlarında 12 Şubat 2019 salı günü yayınlanan ve ilk bölümüyle ekrana gelen halka dizisi geçtiğimiz haftalarda Mehmetçik kutlu zafer dizisinin yayınlandığı günde ve reytinglerinin düştüğü günde yani salı günleri ekrana gelmeye başladı. Oyuncu kadrosu oldukça güçlü olan Serkan Çayoğlu Hande Erçel Nazan Kesal Hazal Subaşı Ahmet Mümtaz Taylan gibi birçok başarılı oyuncuyu kadrosunda bulunduran halka dizisi salı günleri nasıl bir reyting alacak kadın ve Eşkiya dizisinin gölgesinde kalacak mı yoksa TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve ilk bölümleri ile oldukça merak edilen halka dizisi salı günleri tutunmaya devam edecek mi zamanla göreceğiz. Halka dizisinin tüm reyting sonuçlarını bu sayfada sizlere aktarmaya çalışacağız. Sizlerde halka dizisi ile ilgili yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazınız.12 Şubat Halka Reyting Sonuçları

12 Şubat 2019 Salı Reyting Sonuçları Kadın Edho Halka Muhteşem İkili (Ab Total) sıralaması 

12 Şubat 2019 TOTAL Reyting Sonuçları

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

12 Şubat 2019 Salı Reyting Sonuçları Kadın Eşkıya Survivor Halka Muhteşem İkili Final (39 Yorum)

 1. Bence halka hepsinden çok iyi tam. net flix iş Türk izliyicelerin izlememeleri gayet normal çünkü hangi dizide tecavüz sahne varsa onu izliyor sonrada o dizide 12 reyting alıyor çok yazık h

 2. Muhteşem ikili bitmesin nolur kaldırılacak o kadar dizi varken niye muhteşem ikili çok severek izlediğimiz tek dizi

 3. Muhteşem ikilinin tutmaması çok yazık ve hayret. Müthiş bir kadro ve güzel bir dizi. Bitirilmesi çok yazık

 4. Muhtesem ikili cok guzel her hafta merakla bekliyoruz severek izliyoruz cok guzel kadrosu var cok basarili severek izlemek istiyoruz sakin yayindan kaldirilmasin muhtesem ikili dizisine basarilarmi diliyorum yeni bolumunu sabirsizlikla bekliyorum

 5. Muhteşem ikili çok güzel oyuncular süper basarili ilk beşte olmasi gerekir ben inanmıyorum reytikle re dizi süper kanal d sakin bu diziyi kaldır ma halka da güzel dizi kadın ve eşkıya artık yerini yeni dizilere bıraksın lar

 6. Bence Halka bu reytingi hak etmiyor çok güzel dizi ve her bölüm daha da iyiye gidiyor. Ben Hümeyranın bu işlerin içinde olduğunu tahmin etmiştim ama bu kadarını düşünmemiştim kocasının intikamını falan alıyor diye düşünmüştüm. Şimdi kocasınıda kendi mi öldürttü yoksa bu işlere sonradan mı girdi onu merak ediyorum İskenderin öldüğünü düşünmüyorum böyle önemli bir karakteri 4 bölümde öldürmezler bir intikam planıyla geri döner yakında. Bahar da kimin yanında olması gerektiğini anlayacak yakında hatta anlamaya başladı bile

  • Evet Ayselcim, bencede güzel bir dizi, merakta uyandırıyor ama biraz daha aksiyon lazım, yani hareketler yavaş biraz..
   Ve İskender bencede ölmedi..
   Ve Hümeyra benide şok etti, o kadından şüpheleniyordum, ama bu kadarını beklemiyordum..
   Neyse aksiyonu bol, uzun ömürlü olur İNŞAALLAH..

   • Bence İremin babası ismini unuttum oda bu işlerin içinde Cihangirin Terziyi unutmasının sebebide onun verdiği ilaclar diye düşünüyorum belkide Cihangirin babası istemiştir bişeyleri unutmasını Terzi tehlikeli biri olduğu için ona bulaşmasını istememiştir. Cihangirin annesinde de var bişeyler yakında onunda gizemi çözülür. şu müdürde kendini çok belli ediyor bu işin neresinde acaba. Yeni bölüm senin istediğin gibi aksiyonlu olucak galiba fragmandan öyle görünüyor

    • Gerçekten dizi adını bulmuş…
     Bir halka ki, hemde ne halka..
     Kimin nereden çıkacağı belli olmuyor..
     Her olay, ve hemen hemen herkes birbiriyle bağlantılı..
     Gerçekten orijinal bir HALKA OLMUŞ…

 7. halka dizisi bu reytingi hiç haketmiyor zaten bu reyting de doğru dürüst yapılmıyor ki onda bile hile yapıyorlardır kesin yoksa halka dizisi hadi birinci olamadı ilk 5 e girmesi lazımdı

 8. Ama bu reyting sonuçları, sadece dizi saatine göre verilmemişki..
  Haberler farklı saatte, diziler farklı saatte, yemek saati ayrı saatte…
  Sadece dizilerin olduğu saatlerde reyting karşılaştırması daha doğru olur bence..
  Neden saat 17 de yayınlanan bir proğramla, saat 21de yayınlanan bir dizi sıralamada karşı karşıya tutuluyor anlamıyorum..

 9. Bu kadar güzel ve ilgili bir dizinin reytingleri düşük olması gerçekten çok üzücü TRT nin tüm dizileri çok güzel ama ne garipse bizim milletimiz ne kadar abuk sabuk saçma dizi varsa çıplaklık içeren varsa onu izliyor halka tek kelimeyle harika bir dizi Payitaht Abdülhamidten

 10. Halka dizisi oldukça başarılı. Umarım kurtlar vadisinin son zamanlarında düştüğü hataya düşmez. Kendini tekrar etmeye başladığı anda seyircinin teveccühünü bulamaz.ancak şu anda gerçekten iddialı bence. Özellikle seyircinin merak duygusunu çok iyi yönetiyor. Fakat bazı muammalar biraz erken çözülmeye başladı.örneğin altan.

  • Hayırlı Sabahlar❤️Dizi Ailesin❤️Gözel Hanımları Ve Gözel Yorumcuları Nasılsınız Her Zaman İyi Olun Mutlu Olun Fatih Yorumunuz Okudum Cok Üzüldüm☀️Halka☀️Dizisi İyi Ola Biler Ama Siz Onu☀️Kurtlar Vadisi☀️Dizisi İle Bir Tutmanız İyi Olmadı☀️Kurtlar Vadisi☀️Türküye Halkın Dizi Hayatında Derin İz Yapmış Dizidi İllerdi☀️Neçati Bey☀️☀️Bu Diziye Emek Verip❤️❤️Türküye❤️❤️Halkın Sıkıntıların Dizisinde Işığlandırıp Son Dizisi❤️Kurtlar Vadisi Veten❤️Dizisi Olup Kurtlar Vadisin Bütün Bölümlerin Her Bir Sehnesi Bir Mena Daşıyır Pusu Kladyo İrak Vetenim Bütün Bölümler Gözel Siz Kurtlar Vadisin Emekin☀️Halka☀️Dizisi İle Bir Tutursunuz Türküye Halkın Dizilerin Yükselişinde❤️Kurtlar Vadisin❤️Rolu Var Bütün Diziler❤️Kurtlar Vadisinden❤️Özlerine Pay Alıb Diziler Cekibler Bunları Söylemeye Ehtiyaç Yok Cünkü Bütün Diziler Karşımızda Kurtlar Vadisi İllerin Çetin Anlar Yaşadığı Vaktlar Oldu Bu Dizinin Cekilişine Neçati Beyin Veteni Türküye Halkın Düşmenlerin Narahat Edip İsrayıl Kimi Düşmen Dizini Yığışılmasın İstemişdi☀️Neçati Bey☀️Korkmayarak Dizinin Ceklişin Dayandımamış Neçati Beyin Kurtlar Vadisi Dizisi İndide Düşmenleri Narahat Edir Umarım Tele Ekranına Bakırsınız☀️Kaos Derbe☀️Dizileri Ölkeleri İyiçe Narahat Etmeye Başladı Düşmen Adın Neçati Beye Yüklediler Neçati Beyi Ve Dizi Ekipin❤️Azerbayçan❤️Halkı Çok Sevir Her Zamanda Seveçek☀️Halka☀️Dizisi Hakda Söylediyiniz Sözlere Geldikde Halka Dizisi Dizi Hayatına Yeni Kedem Atıp Heleki Yolun Ket Edip☀️Hekayeni☀️Tamamlamayıp Hele Sezonlar Yola Salsın Sonra Kiymet Verek Heleki Ücünçü Bölümde Kurtlar Vadisi İse 14 ile Yakındı Dizi Aleminde Bütün Dizilerin Gözeliki Var Onlara Diketle Bakıp Emekine Kiymet Vermek Lazım Fatih Sözlerimle Sizi Ve Yorumcuları Narahat Etdimse Özür Dilerem Ama Bunlar Hekiketdi Dizilerde Olan Hayal Deyil

 11. 2 kardeş ve cihangır saklı bir rol sanki her an birşeyler olacak her an birsey yapacak heyecanli ve guzel ve cihangır takmışmış diziye ve diğerleri Nazan keasal ağirliği hissediliyor ce dahada hakim olacak gibi

 12. cok guzel muhtesem bir dizi, konusu cok farkli gibi gorunen ve cok heyecanli, sonuna kadar boyle gider diye umarim, cok begendim

 13. ☀️Halka☀️İller Önçe Başlamış Hekaye Halkada Gizli İller Önçe İtmiş Bebek Bu Bebek İki Hayatla Başladı Bir Hayatla Yok Çahangir Ve Kan Bir Anenin Kuçağına Bebek Verilir Ane Bebekin Kokusun His Edir Kalbinde Söylenir Bu Bebek Menim Olamaz Ançak Yenede Susur Bebek’i Üçün Susur Yaşadığı Yuva Ücün Susur Bebekler Deyişilir Bu Bebekler Kan Gahangir Kanın Karşısında☀️☀️Dövlet Teşkilatı☀️☀️Dayanır Söyleyiler Al Sene☀️Yeni Hayat☀️Kimseye Yeni Hayat Boşu Boşuna Verilmez Bu Yeni Hayatın Altında Gizli Sirler Var☀️☀️Halka☀️☀️Bu İşare Gahangir Ve Kanın Eline Kaset Mesaç Olarak Yolanır Bu Mesaçı İller Önçe Veremezdiler❤️Bebekler❤️Bu Hekayenin Arkasınça Gedemezdiler İller Kecip Onlar Artık Böyüyüpler Gahangir Babasın Kimlikinden Habersiz Düşmen Bildiyi Yuvada Kan Gahangirin Yuvasında İki Yabancı Kimi Bir Birinden İntikam Cıkaçak Dövlet Teşkilatı Bütün Hekayeni Bildiyi Halda İki İnsanın Hayatın İntikama Cevirdi Tıpki☀️Esmerin☀️Ali’nin☀️Azelin☀️Hayatı Kimi Halka Dizi Aleminden Götürülmüş Hayat Hekayesidi☀️Arka Şokaklar☀️☀️Kaybolan İller☀️Buna Misal Keyri Adi Bir Şeyler Yok Ama Yenede İyi Alınıp Hekaye Kan Yeni Alınmış Hayatda Yürüyeçek Gahangirin Doğma Olmadığı Ailesin Bir Parcası Olaçak Gahangirin Kurtarıçısı Olaçak Hetda Baş Taçı Olaçak Kan ☀️Halka☀️İşaresine Bakdıkda Bu İşareni Anlamaz Bu Halkaları Dövlet Teşkilatı Sirlere Gizledip Dizinin Kolektivine Uğurlar Arzu Ediriz☀️☀️☀️Halka☀️☀️☀️Hoş Geldin Dizi Hayatına Ve❤️❤️❤️DİZİ AİLESİ YUVASINA❤️❤️❤️

 14. Hayırlı Akşamlar❤️Dizi Ailesin❤️Gözel Hanımları Gözel İnsanlar Nasılsınız❤️Gülay Abla❤️Özgür Abla❤️Özge Abla❤️Sema Abla❤️Gözel Abla❤️Çiçek Abla❤️Hur❤️❤️❤️Çalıkuşu Abla❤️Mersinli Ela Abla❤️Konyalı Emine Abla❤️Fikriye Abla❤️Ferize Abla❤️Ülker Abla❤️Xanım Abla❤️Aysel Abla❤️Aytaç Abla❤️Şaka Kuşu❤️Şule Abla❤️❤️Esra Abla❤️Handan Abla❤️Nurbanı Abla❤️Ayan Abla❤️Nazli Abla❤️☀️Oğuz Bey☀️Ve❤️Dizi Ailesin❤️Yuvasın Işığlandıran Bütün Yorumcular Ve❤️Dostlar❤️Nasılsınız Her Zaman Mutlu Olun☀️Halka☀️Dizisin Işığına Yığışın❤️❤️❤️Adını Sen Koy❤️❤️Dizisi Kalbimizde Yaşayaçak Elvida❤️Aşk❤️Dizisi Hoş Geldin☀️Halka☀️Dizisi

  • iyi akşamlar Gūnelim sağolasın..sende hepp mutlu zaten senin kalbinden gőnderdiğin kalpler ışık gibi kendine iyi bak canım
   Allah a emanet ol

 15. Hayirli günler arkadaslar nasilsiniz bende biraz basindan izledim sonra kuran okudum dün evde yoktum okuyamamisti sonra Binnurla urasirken izleyemedim zaten ben pek dizi izlemem bir adini sen koya bakiyordum birde arka sokaklara onuda Binnur cok sevdigi icin her gün sorar arka sokaklar ne zaman diye vaktimde olmuyor izlemeye Haklarinda hayirli olsun ne diyelim hepinize Selamlar

 16. iyiki bi Dizi seyretmeye kararlıydım..15.dak..sonra telefon.. çaldı..45 dak .konuşulurmu yahu..ne oldu tabi seyredemedim..
  Bu Halka dizisi tekrarı ne zaman varki Bidaha ..
  Dizinin bitişinde vardı..Onuda seyredemedim..tekrar olarak..
  Neyse nasip..artık..

 17. Eskiya hep sohpet muhappbbet ne varda kadin artikk baydii gercekten sacmaladilar okadar iddali diziiler degllerki desen cukur soz falan tam anlarim yani bnce halka izlenir.

 18. Valla kadin diziso bitti artik bence iyice ettiler icine. Eskiyada heyacnli bi dizi degl bnce halka gececek hepsine kurgusu hersyi mukemmel

 19. ☀️Halka☀️Dizisi☀️KAYBOLAN İLLER☀️ Bu İlerin İcinde Açı Hekaye Yazıldı KAN ÇAHANÇİR Hayat Hekayesi KAYBOLAN İLLER Dizisin ESMER AZAL ALİ Hekayesi Gözümün Önüne Geldi Dizinin Bezi Sehneleri O Dizin Hatırlatdı KAN ÇAHANGİR İntikam Peşine Düşeçek Hekayelerinden Habersiz Bu Hekayenin Kecmişinde İtkin Çoçuk Var Bu Çoçuklar☀️Kan Ve Çahançirdi☀️Kan Ve Çahangirin Yuvası Deyişilip Kan Çahangirin Çahangirde Kanın Yerine Kecip Kanın Babası Çahangirin Ailesinine Zerer Verdiyi Gösterilir Doğru Olamaz Bu☀️Hekayeni☀️Bele Göstermekleri Sirleri Saklamaları Doğru Ama Bu Açı Ölümü Çahangirin Babasın Gizli Teşkilat Yarada Biler Ve Çahangirle Kanın Yerin Deyişdirip İclerine Salmağ Dövlete Calışdımak Olaçak Bahar Komisarın Yanında Olan Dövlet İşcisi Bunu Yapmış Ola Biler Kan Ve Çahangir Düşmen Olsada Gerçek Bir Gün Acılaçak Gercek Sir☀️Halkada☀️Saklı Halka Üc Demir Parca Bir Birine Bağlı Kan Çahangir Onların Hayatın Gizli Saklayan Dövlet Kanın Çahangirin Gerçek Hayatın Onlar Bilir Gizledir Sadeçe Onlara Bir Mesaç Yollayarak Hekayeni Başlayın Deyir Kan Hebisden Cıkdı Çahangirin Gercek Ailesin İntikamın Öz Doğma Ailesinden Cıkaçak Kan Bundan Habersiz Babasına Düşmen Olaçak Babası Kötü Birisi Olsa Bele Çahangir Sirleri Tez Öyreneçek Ona Yolanılmış Kaset Onun Gözünün Önünde Hekaye Açı Göz Yaşları İle Biteçek Kaybolan İlerin Yerin Açı Göz Yaşı Tutaçak Kaybolan İller Kimseye Mutluluk Getiremez Dizi Kolektivine Uğurlar Arzu Ediriz☀️Halka☀️Dizisi Umarım Dizi Aileminde Yaşayar☀️Halka☀️Kaybolan İllerde Saklı Sirlerin Anaktarı Dövlet Teşkilatı Bu Teşkilat Kanı Çahangiri Aile Yuvasından Kopardı Tıpki Esmer Azal Ali Hekayesi Kimi

 20. Gunaydin hayirli mutlu gunler her kese dun ben de iziledim halka dizi sini bence de guzel bir hikayesi var dun ki bolum de karkderleri tandik ben kendi adima sevdim diziyi kaan karkderi komik biraz bahar la atsmasi fila bahar da guzel bir karkder hazali zaten zehra dan tanyoruz sevdiyimiz bir oycu hazali zehra elif de sonra bahar karkderin de gormek biraz karip his etirdi ama sevdim mujde cihagir de var aksyon dolu guzel bir dizi olcak bence ben sizilerim trt1 benim en cok sevdiyim ve izldyim bir kanal vuslat da guzel onu da sevdim her iki dizi ye bol sanis ve en yuksek rentigleri dilyorum hayirli olsun

 21. halKa dizi güzeldi ama haftaya izleme şansımız olmayacak çünkü salı günü yayınlanan eşkıya dünyaya hukumdar olmaz var oyuzden de halka dizisi başka bigun olsaydı cumartesi velan ozamn süper olurdu vuslat dizisi de pazartesi yayınlanıyor ama ozamn da cukur var onunda günü keşke başka bi gün olsaydı

 22. Evet bu akşam HALKA dizisini izledim..
  Ve bence gayet güzel bir dizi olmuş..
  Hande erçelin şirin şımarık halleri, Hazal Subaşı’nın kendinden emin bir polis oluşu göz doldurdu bence..
  Ve filmin konusuda oldukça iyi..
  Biraz yavaş ilerliyor gibi gelsede gözüme, esrarengiz olayların sonuçlarını tahmin etmeye bayılırım..
  YANİ SONUÇ İTİBARİ İLE, İZLENESİ GÜZEL BİR DİZİ OLMUŞ..
  İNŞAALLAH DİĞER KANALLARDAKİ DİZİLERİN GÖLGESİNDE KALMAZ..
  ŞANSLARI BOL OLSUN..

  • Ozaman yarın birgün bi analiz isterim izleyen arkadaşlardan, Nurbanu da şimdi izliyor, bakalım kafası alırsa 🙂

  • Halka dizsin dun bende izledim cooookkkkk guzeli bir dizi olmus bence benim sali gunu bir dizimde yok zaten onu icin sali gunu olmasi cok guzeli oldu insallah ugurlari bolu olur sizleri seviyorum❤❤❤❤❤

Etiketler: , , , , , Eklenme Tarihi: 12 Şubat 2019