13 Ağustos Pazartesi Reyting Sonuçları Koca Koca Yalanlar Reytingi

13 Ağustos 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları Koca Koca Yalanlar reytingi nasıl dizi izlendi mi tutuldu mu merak edenler için bu sayfayı oluşturduk. Egenin Hamsisi ve Koca koca yalanlar dizisinin rekabet edeceği pazartesi günlerinin reytingleri acaba nasıl sonuçlandı..

Öncelikle 13 Ağustos Pazartesi günü ekrana gelen dizi ve programlara bakacak olursak oldukça zorlu bir gün olduğunu anlarız. Reyting Sonuçlarında Koca Koca Yalanlar ve Egenin Hamsisi dizi reytingi oldukça ön plana çıkacak bu hafta. İki dizi arasındaki rekabete diğer kanallarda katılınca zor bir reyting günü bizi bekliyor olacak..

13 Ağustos Pazartesi Reyting Sonuçları Koca Koca Yalanlar Reytingi Nasıl

Bu akşam rekabet edecek bir çok dizi ve program var.. 13 Ağustos Pazartesi Reytinglerinde yarışacak olan dizi film ve program listesi şöyle:
1- Koca Koca Yalanlar (İlk Bölüm) – Kanal D
2- Egenin Hamsisi – TRT 1
3- Kim Milyoner Olmak İster – ATV
4- Yaparsın Aşkım – Fox TV
5- Babaların Babası – Star TV
6- Güldür Güldür Show (Tkr) – Show TV

13 Ağustos Pazartesi Reyting Sonuçları Koca Koca Yalanlar Reytingi

Bu listeden de göreceğimiz üzere 13 Ağustos 2018 Pazartesi Reyting Sonuçlarında bizleri bekleyen bir çok seçenek var ama iki dizi bu seçeneklerde daha ön plana çıkacak. İlk bölümü yayınlanacak olan Koca Koca Yalanlar ile Trt1 de Egenin Hamsisi Reytingi en çok merak edilen diziler olarak ön plana çıkıyorlar..

13 Ağustos Pazartesi Reyting Sonuçları Koca Koca Yalanlar mı Egenin Hamsisi mi? çok izlenir sizce? Yorumlarınızı bekliyoruz..

1 Ege’nin Hamsisi 14.85
2 FOX ANA HABER 20.06
3 Koca Koca Yalanlar 12.07
4 Kim Milyoner Olmak İster 10.54
5 Güldür Güldür Show 8.94

Koca koca yalanlar dizi reytingleri

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 13 Ağustos 2018