13 Aralık 2017 Çarşamba Reyting Sonuçları Diriliş Ertuğrul Hayat Sırları Meryem

13 Aralık 2017 Çarşamba Reyting Sonuçları Diriliş yine favori dizi. Nerdesin Birader erken final oldu bu hafta olmayacak, Hayat Sırları Meryem Seven ne yapmaz da geçen hafta final oldu, bu dizilerin mücadelesine sahne olacak. Çarşamba akşamları hızlı bir reyting yarışı ve mücadelesi izleyeceğiz. Ancak öncelikle belirtelim ki Dirilişin gününde diğer dizilerin şansı çok azalıyor..

Her hafta yeni dizilerin dahil olduğu mücadelede 13 Aralık 2017 çarşamba Hayat Sırları isimli dizi de 3. bölümü ile ekrana gelecek Star tv de.. Meryem Dizisinin uzun süre lider götürdüğü çarşamba günleri artık Diriliş Ertuğrul için rekor gününe dönüştü. Hayat sırları ise yeni bir sayfa açmak istiyor.

13 Aralık Çarşamba Reyting Sonuçları ve izlenme oranlarında en belirgin 3 dizi var.. Diriliş Ertuğrul Hayat Sırları ve Meryem. Bunun dışında da diziler var ancak geçen hafta final yapan 309 un boşluğu çok hissedilecek gibi görünüyor. Fox tv de Nerdesin Birader dizisi de erken final yaptı.. Ama reyting yarışlarında Trt1 de Diriliş Ertuğrul büyük bir üstünlük kurdu ve tartışmasız liderliğini hatta hafta birinciliğini devam ettiriyor.

13 Aralık 2017 Çarşamba Reyting Sonuçları Diriliş  Hayat Sırları Meryem dizileri mücadele edecek.

 

 

Seven Ne yapmaz erken final yapınca Atv yerine bu hafta Kim milyoner olmak isteri koydu.

13 Aralık Çarşamba Hangi Programı izleyeceksiniz ?

1- Ay Lav Yu Tuu – Tv8
2- Adana Demir Spor – Fenerbahce – ATV
3- Hayat Sırları – Star TV
4- Meryem – Kanal D
5- Diriliş Ertuğrul (TEKRAR) – TRT 1
6- Güldür Güldür Show – Show TV

Meryem dizisi de 13 Aralık Çarşamba Reyting Sonuçlarında beklediği reytingi almaya çalışacak. Ancak yeni dizi Hayat Sırları en çok onu sarsabilir. Star tv de Hayat Sırları dizisi de bu gidişle yakında erken final olacak. 13 Aralık 2017 Çarşamba Reyting Sonuçları İzlenme Oranları Diriliş Hayat Sırları Meryem dizilerinden bakalım sıralama nasıl oluşacak.

13 Aralık Çarşamba Reyting Sonuçları konumuzu her hafta güncel tutacağız. Yeni dizi ve konuları içerik olarak buraya ekleyip sırası ile her hafta bu içeriğe çarşamba günleri güncel içerikler gireceğiz.

13 Aralık Çarşamba Reyting Sonuçları 13 Aralık 2017 çarşamba Bugün Ne İzleyeceksiniz AB VE TOTAL REYTİNG AŞAĞIDA GÜNCELLENDİ.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

13 Aralık 2017 Çarşamba Reyting Sonuçları Diriliş Ertuğrul Hayat Sırları Meryem (3 Yorum)

    • Diriliş birinci olabilir ama hakkını veren bir dizi kadrosu daha var meryem bence bu dizi de çok başaralı ve zaten kanıtıda orda

Etiketler: , Eklenme Tarihi: 13 Aralık 2017