13 Ekim 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları Erkenci Kuş O Ses Bir Umut Yeter

13 Ekim 2018 cumartesi günü Reyting sonuçlarına AB ve Total tüm resmi reytingleri sizler için bu sayfada toplayacağız ve merak ettiğiniz bütün Reyting sonuçlarını açıklayacağız. Öncelikle 13 Ekim Cumartesi akşamı hangi diziler hangi filmlerde programlar var kısaca bir göz atarak 13 Ekim reyting sonuçlarını etkileyecek dizi ve filmlere kısaca göz atalım.

14 Ekim 2018 Pazar Reyting Sonuçları Elimi Bırakma Bir Litre Gözyaşı Ağlama Anne

Bu akşam (13 Ekim 2018 cumartesi) Star TV’de erkenci kuş Show TV’de yeni gelin FOX TV’de hafta sonu Gülbin Tosun ile FOX Ana Haber TV8 ekranlarında O Ses Türkiye TV ekranlarında Kim Milyoner Olmak İster yarışması TRT 1 ekranlarında kalk gidelim dizisi Fox TV ekranlarında bir deli rüzgar dizisi Kanal D’de çok iyi reyting alamayan bir umut yeter dizisi ekrana gelecek.

Bunların dışında ATV hafta sonu haberleri Kanal D ve Star TV’nin hafta sonu haberleri ATV ekranlarında bir zamanlar Çukurova dizisinin tekrarı Fox TV ekranlarında ise yaparsın aşkım yarışmasının tekrar bölümleri ekrana gelecek.  13 Ekim 2018 Cumartesi Reyting Sonuçlarını buradan sizlere duyuracağız:

13 Ekim 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları

Geçtiğimiz hafta AB reyting sonuçlarında O Ses Türkiye 1. erken çıkmış dizisi 2. erkenci kuş dizisinin özeti 3. kalk gidelim 4. Ben Tosun ile FOX Ana Haber 5 sırada yer almıştı Total reyting sonuçları ise çok daha farklı çıkmış erkenci 41 yeni gelin 2. Gülbin Tosun ile FOX Ana Haber Üçüncü erkenci kuş dizisinin özeti Doğru O Ses Türkiye 5. sırada yer almıştır 6. sırada Fox Ana Haber 7 sırada Kim Milyoner Olmak İster yarışması 8. sırada yeni gelin özeti 9. sırada ise TRT 1’deki kalk gidelim dizisi sıralamaya girmişti.

13 Ekim 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları

Bu hafta nasıl bir sıralama olacak hangi diziler filmler veya yarışmalar kaçıncı sırada yer alacak AB ve Total Reyting sonuçlarına burada sizler için sıralayacak. 13 Ekim 1018 cumartesi Reyting sonuçlarına en doğru ve tarafsız bir şekilde herkesten önce sizlere burada sunmak istiyoruz ve tüm gelişmeleri anında sizlere amacındayız.

Bizim tahminimiz e göre 13 Ekim Cumartesi günü ilk sırada Yine erkenci kuş dizisi yer alacaktır. onu hemen takip eden Show TV ekranlarındaki yeni Gelin dizisi Daha sonra da O Ses Türkiye’nin takip edeceğini düşünüyorum. FOX TV’de ekrana gelen bir deli rüzgar ile Kanal D’de ekrana gelen bir umut yeter dizileri TRT 1’deki kalk gidelim dizisinden geride kaldıkları için ilk 10 sıralamaya maalesef giremiyorlar.

13 Ekim 2018 Cumartesi Ab Total Reyting Sonuçları

13 Ekim 2018 cumartesi Reyting sonuçlarına AB ve Total reytingler olarak sizlere sunacağız ve detaylı bilgilendirmeyi yapacağız. kanalların alacakları toplam reytingler yani Total reyting sonuçları ve AB reyting sonuçları diziler için ve reklam gelirleri için oldukça belirleyici bir konumda olduğu için reytingler kanallar içinde dizilerin devam etmesi için de oldukça önemli bir yer ediniyor.

Biz de hem kanallar için hem de izleyicilerimiz için 13 Ekim 2018 cumartesi Reyting sonuçlarına ilk olarak burada sizlerle paylaşmak istiyorum. Sizlerde 13 Ekim Cumartesi günü kanalların ve dizilerin alacağı renkleri aşağıya yazarak bizimle paylaşabilir görüşlerinizi fikirlerinizi diğer ziyaretçilerimizle de paylaşabilirsiniz.

13 Ekim 2018 Cumartesi Reytingleri hangi dizi kaçıncı sırada yer alacak?

13 Ekim 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları kesinleşinceye kadar bir önceki haftanın resmi sonuçlarını sizlere sunuyoruz.. 13 Ekim 2018 Cumartesi Reytingleri belli olur olmaz buraya ekleyeceğiz ve sizlerin beğenisine sunuyor olacağız. Geçen haftaya dair resmi bilgiler burada sizlerle:

14 Ekim 2018 Pazar Reyting Sonuçları Elimi Bırakma Bir Litre Gözyaşı Ağlama Anne

 

13 Ekim 2018 Cumartesi Reytingleri ab

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 13 Ekim 2018