Connect with us

Reyting Sonuçları

13 Kasım 2018 Salı Reyting Sonuçları (Ab-Total) Kadın Edho Mehmetçik Ufak Tefek

Bu akşam Tv ekranlarında 13 Kasım 2018 Salı Reyting Sonuçları (Ab-Total) Kadın Edho Eşkıya  Mehmetçik Kutlu Zafer  Utc Masterchef gibi önemli yapımların yanı sıra Çarşı Pazar filmi Show TV de Mekanik: 2 Suikast filmi de Kanal D de ekrana gelecek bu akşam. 13 Kasım 2018 Salı Reytinglerinde oldukça çekişmeli bir Eşkıya Kadın mücadelesi daha bizleri bekliyor bakalım kim Ab ve Total reytinglerde birinci olacak izleyip göreceğiz.

13 Kasım 2018 Salı Reyting Sonuçları Kadın Edho Kutlu Zafer Utc Masterchef gibi yarışma ve dizilerin her hafta daha da önemli hale gelen reytingleri oldukça merak ediliyor. 13 Kasım 2018 Salı Reyting Sonuçları Kadın Edho Kutlu Zafer Utc Masterchef tv8 ekranlarında neler yaşanacak neler olacak sizlerin de yorumları ve katkıları ile burada hem resmi sonuçları hemde sizlere sunulan fikirleri ve analizleri birlikte okuyup yorumlayacağız.

13 Kasım 2018 Salı Reyting Sonuçları Kadın Edho Kutlu Zafer Utc Masterchef Koca koca yalanlar Final bölümü ile ekrana gelecek. Oldukça zorlu bir reyting mücadelesine sahne olacak olan 13 Kasım 2018 Salı Reytinglerinde bakalım kazana kim olacak izleyip göreceğiz. Bizim İlk tahminimiz Kadın 1. Eşkıya 2. sırada yer alacak şeklinde..13 Kasım 2018 Salı Reyting Sonuçları ab total

 

13 Kasım 2018 Salı Reyting Sonuçları Kutlu Zafer Kadın Edho UTC (Ab – Total) reyting analizini ve 13 Kasım 2018 Salı Reyting Sonuçlarında en çok merak edilen hususları ve kimin ne kadar reyting alacağını tahmin edip daha sonrasında resmi sonuçlarla sizlerle paylaşacağız. 13 Kasım 2018 Salı Reytinglerinde özellikle Mehmetçik Kutlu Zafer dizisinin yeni sezonda salı günü nasıl bir reyting alacağı çok merak ediliyor..

13 Kasım 2018 Salı Reyting Sonuçları Ab

6 Kasım 2018 Salı Total Reyting sonuçları
13 Kasım 2018 Salı Total Reyting sonuçları

13 Kasım 2018 Salı Reyting Sonuçları Total

13 Kasım 2018 Salı Reyting Sonuçları Mehmetçik Kutlu Zafer Kadın Edho UTC (Ab – Total) Reytinglerinde bakalım kim ilk sırada yer alacak Ab ve Total reytingleri sizler için buraya detaylıca ekleyeceğiz.

13 Kasım 2018 Salı günü reyting sonuçlarında nasıl bir tablo karşımıza çıkacak kanalların izlenme oranları AB ve Total reyting sonuçları sizlere resmi sonuçlarla birlikte buradan sunulacaktır. 13 Kasım 2018 Salı reytingleri de ön plana çıkan diziler Fox TV ekranlarında kadın dizisi Atv ekranlarında Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ve Star TV ekranlarında ufak tefek cinayetler dizileri olacak.

1. Kadın (Yeni Sezon) / Fox TV 2. sezonuna 13 Kasım 2018 Salı günü başlayan kadın dizisi Geçtiğimiz sezon 10 civarındaki Total reyting ile oldukça başarılı bir sezon geçirmiş ve Fox TV’yi salı günlerinin reyting şampiyonu yapmıştır. başarılı bir sezon sonrasında ikinci yeni sezonu ile karşımıza çıkan kadın dizisi büyük ihtimalle uzun süredir bekleyen izleyicilerin de etkisiyle 13 Kasım 2018 Salı günü reytingleri de birim sırada yer alacaktır diye tahmin ediyoruz.

2. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz / ATV geçtiğimiz hafta oldukça iyi bir başlangıç yapan 15 sezonunda da izleyicinin karşısına çıkan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi almış olduğu reytingleri de oldukça Gözde bir dizi olduğunu ve yeni sezonu da çok rahat bir şekilde ilk sıralarda götüreceğini gösterdi. kadın dizisinin 13 Kasım Salı günü başlamasıyla biraz reyting kaybedebilir ama yine de bir veya ikincilik için oldukça büyük bir mücadele verecek olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi reytinglerde başarılar diliyoruz.

13 Ekim 2018 Salı Reytingleri ab total

3. Ufak Tefek Cinayetler / Star TV geçtiğimiz haftalarda reytingleri biraz düşünmeye başlayan ve bu hafta da kadın dizisinin 13 Kasım Salı günü başlamasıyla biraz daha reyting kaybedecek olan ufak tefek cinayetler dizisi bakalım reyting sonuçlarında kaçıncı sıraya gerileyecek izleyip göreceğiz. bizim tahminimize göre ufak tefek cinayetler dizisi 13 Kasım 2018 Salı günü reyting sonuçlarında 4. sırada yer alacaktır.

13 Kasım salı AB Reyting Sonuçları Mehmetçik Kutlu Zafer nasıl başladı yeni sezonun yeni bölümleri? 13 Kasım salı total Reyting Sonuçları Mehmetçik Kutlu Zafer

Geçtiğimiz hafta reytinglerde birinci olan kadın dizisi ve en yakın rakibi çok küçük bir farkla 2. sırada yer alan Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizileri Bu akşam da ilk sıralarda yer alacak diziler olarak çıkıyor. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz ile kadın arasındaki rekabette bakalım kazanan kim olacak Birbirine çok yakın zeytin alan iki dizinin kıyasıya mücadelesinde kazanan hangisi olacak büyük merakla bekleniyor.

 

13 Kasım 2018 Salı Reyting Sonuçları Kadın Edho Kutlu Zafer Utc Masterchef

Ufak tefek cinayetler dizisi ise geçtiğimiz hafta almış olduğu reyting sonuçları ile salı günleri varlığını devam ettireceğini sezon sonuna kadar rekabetçi bir dizi olarak yayına devam edeceğini Star TV ekranlarından herkese göstermiş oldu. 13 Kasım 2018 Salı günü Kanal D ekranlarında Bir litre gözyaşı dizisinin tekrarı yayınlanırken TRT 1 ekranlarında Mehmetçik Kutlu Zafer. TV ekranlarında hafta. Show TV’de Sağ Salim 2 filmi reyting kovalamaya çalışacak. İşte 13 Kasım 2018 Salı günü yayınlanacak olan dizi ve filmlerin listesi.

1. Kadın / Fox TV
2. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz / ATV
3. Ufak Tefek Cinayetler / Star TV
4. Master Chef Türkiye / TV 8
5. Mekanik: 2 Suikast / Kanal D
6. Mehmetçik Kutlu Zafer/ TRT 1
7. Çarşı Pazar/ Show TV
8. Elif / Kanal 7

 

13 Kasım 2018 Salı Reyting sıralaması sonuçları13 Kasım 2018 Salı Reyting Sonuçları Mehmetçik Kutlu Zafer Kadın Edho UTC (Ab – Total) Reytinglerini sizler için buraya ekleyeceğiz ve kısa analizleri sizler için yazacağız. Sizlerde yorum ve görüşlerinizle 13 Kasım 2018 Salı Reyting Sonuçları hakkındaki tahminlerinizi aşağı yazabilir ve bizimle görüşlerinizi paylaşabilirsiniz. En merak edilen dizi ise Trt1 de yeni sezona başlayan Mehmetçik Kutlu Zafer dizisi oldu..

13 Kasım 2018 Salı Reyting Sonuçları Kadın Mehmetçik Kutlu Zafer Edho UTC (Ab – Total) Reytingler

Reyting sonuçlarını bir sonraki gün yani çarşamba saat 10.00 dan hemen sonra sizlerle paylaşacağız. Bizi takip etmeye devam edin lütfen..

13 Kasım 2018 Salı Reyting Sonuçları Ab

13 Kasım 2018 Salı Total Reyting sonuçları

13 Kasım 2018 Salı Reyting Sonuçları Total

13 Kasım 2018 Salı Total Reyting sonuçları

Yorum için TIKLA

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

To Top