13 Mart Salı Reyting Sonuçları Kadın Eşkiya Nuh Tufanı Yetenek Sizsiniz

13 Mart 2018 Salı günü reyting sonuçları reyting analizini ve sıralı listeleri sizler için bu sayfada hazırlayacağız. Öncelikle 13 Mart Salı günü televizyonda neler var neler yok hangi kanalda hangi program veya dizi var hangi maç var bu konular hakkında kısa bilgiler sunmak ve sonra da kısa kısa analiz yaparak alacakları reyting oranları hakkında sizlere bilgi vermek istiyoruz.

13 Mart Salı günü reytingleri en çok etki edecek olan FOX TV’de yayınlanan kadın dizisi. Kadın oldukça başarılı bir dizi ve reyting oranları son haftalarda iyice yükseldi. Eskiden Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin aldığı yüksek orandaki reytingleri şimdi kadın dizisi almaya başladı. 13 Mart Salı günü de büyük ihtimalle kadın dizisi en yüksek reytingleri alacaktır.

13 Mart Salı günü diğer önemli dizilerden birisi de ATV ekranlarında yayınlanacak olan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisidir. Geçen haftayı 2. sırada kapatan Eşkiya dizisi bu hafta da yine büyük ihtimalle 2. sıradaki yerini koruyacaktır. Star TV ekranlarında yayınlanan ufak tefek cinayetler reytingleri Biraz düşse de aile izlemeye devam ediyor ve 13 Mart Salı günü en çok izlenen dizilerden birisi olacağı kesin.

TRT 1 ekranlarında 13 Mart Salı günü yayınlanacak olan Manchester Ünited – Sevilla Şampiyonlar Ligi Maçı oldukça ilgi görecektir. Bu maçı izleyen özellikle erkek izleyiciler TRT reytinglerinde yükseltecek gibi görünüyor. TV8 ekranlarında yayınlanacak olan Yetenek Sizsiniz final TV8 de reyting almaya çalışacak. ancak Uzun bir aradan sonra gelen kopuk olan final Yetenek Sizsiniz‘e çok fazla reyting kazandıracağını zannetmiyoruz.


Kanal D bu hafta Nuh Büyük Tufan filmini ekrana getiriyor. izlenme oranlarını yükseltmek için geçen sene vizyonda olan Nuh Büyük Tufan filmi Kanal D ekranlarında bakalım 13 Mart gününde izleyici bulabilecek mi reytinglerde kaçıncı olacak Biz de sizler kadar merak ediyoruz. İşte bu akşam yayınlanacak olan dizi ve program listesi ve kanallar:

 

1. Kadın / Fox TV
2. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz / ATV
3. Ufak Tefek Cinayetler / Star TV
4. Manchester Ünited – Sevilla Şampiyonlar Ligi Maçı / TRT 1
5. Yetenek Sizsiniz Türkiye / TV 8
6. Nuh: Büyük Tufan / Kanal D
Diğer Programlar Güldür Güldür Show / Show TV Elif / Kanal 7

Show TV ekranlarında ise Artık salı günleri Güldür Güldür Show yayınlanacak. 13 Mart Salı günü Güldür Güldür Show ne kadar izlenecek reytingleri nasıl çıkacak çarşamba gününden sonra Salı gününe alınan program bakalım yeteri kadar ilgi görecek mi. Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Elif dizisi Star TV’de yayınlanan Beni Affet ve Adını Sen Koy günlük dizileri ile ATV ekranlarında yayınlanan beni bırakma dizileri de reytinglerin diğer ortakları olacaklar.

Reyting pastasından 13 Mart 2018 Salı günü en büyük Pastayı kim alacak en fazla hangi Kanal D dizi izlenecek Sizler de merak ediyorsanız aşağı yorum ve görüşleri yazabilir bizlerle paylaşabilirsiniz. Son reytingler güncellendiği zaman son şeklini buraya sizler için aktaracağız yeni sonuçlar gelene kadar eski sonuçları sizler için sunuyoruz. Reyting Sonuçları

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 13 Mart 2018