13 Mayıs Çukur Uluç Reis Öldü mü? Kızı Damlaya ne Olacak?

13 Mayıs Çukur Uluç Reis Öldü mü? Kızı Damlaya ne Olacak?

Çukur son bölümde Uluç Reis karakterinin hain olduğu öğrenen Koçavalı Ailesi Uluç’un peşine düştüler. Babasını kurtarmaya giden Damla’yı yani Cumali’nin karısını durdurmaya çalışan Cumali Damla’ya engel olamadı ve Babasını ne olursa olsun kurtarmaya giden Damla, babası Uluç Reis’i kaçırdı.

Ancak İhanetin bedelini Uluç Reis ölümü ile ödeyecek mi ? Çukur Uluç öldü mü ? Uluç’un ölümü ile beraber diziden Damla karakteri de mi çıkacak? Uluç’un ölümünden sonra Damla’nın Cumali’nin karısı olarak kalması zaten beklenemez..

Babasının ihanetini öğrenen Damla babasını affedebilecek mi? yorumlarınızı merak ediyoruz

Çukur dizi setinden ilk tüyolar gelmeye başladı. Uluç Reis tam anlamı ile öldüğünü sizlere söyleyebiliriz. Ayrıca Show Tv ekibi de sosyal medya üzerinden üstün oyunculuk yeteneğine teşekkürlerini sundu. Ancak Çukur dizisinde Uluç Reis’in öldüğünü haftaya salı günü öğreneceğiz. Şuan için kimin öldürdüğü haberine henüz ulaşamadık ancak Çukur Mahallesi’nden tüyolar geldikçe sizlere aktaracağız. Sezon finalinin yaklaşması ile konuların hızlandığı dizide Timsah Celil ise ölümden bu bölümde de kurtuldu. Ancak bizler sezon finali olmadan önce Timsah’ın da ölüm haberini alacağımızı biliyoruz. Tahminlerimize göre sezon finali konusu olabilir. Gelecek bölümde Çukur Uluç Öldü mü sorusuna yanıt alacağız ama biz dizihaberi takipçileri bunu biliyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 13 Mayıs 2019