13 mayıs Söz 82.bölüm fragmanı tüyoları ve analizi. Erdem Albay ölecek mi? Kopuk ölecek mi?

13 mayıs Söz 82.bölüm fragmanı tüyoları ve analizi. Erdem Albay ölecek mi? Kopuk ölecek mi?

Yavuz Karasu Erdem komutan için geri dönüyor!Keşanlının gördüğü Rüyanın Anlamı ne? Keşanlı Erdem komutanı kurtarırken ölecek mi ?

Söz Keşanlı ölecek mi? Erdem komutanı kurtarabilecek mi?Erdem komutanın vücuduna bağlı zamanlayıcılı bir bomba vardır. Bombayı sadece Draganın bildiği bir şifre etkisiz hale getirecektir. Di Rabbako’nun anlaşma şartı açıktır. Dragana karşılık, Erdem komutan! Fakat Yavuz Komutan Bu takası yapmaz. İzinsiz uçuş yapan özel bir jet haberi alan TİM Havaalınında baskın yapar. Erdem komutanı kaçırmak için giden Linda ve adamları yakalanır. ve Erdem’in yerini söyleyen Linda kaçarken Yavuz tarafından vurulur ve ölür.

Eylem Muhbiri Nazmi ile görüşmeye gider. Fakat Nazminin peşindeki adamlar tarafından etkisiz hale getirilir.Tim Erdem komutanı kurtarmaya giderken pusuya düşerler. Araç içinde kalan TİM’i tararlarken Kopuk ( Selim ) gelir. Karşı atak yaparak TİM’i kurtarır. Fakat TİM Erdem komutana ulaşamaz.
Leyla ve Yavuz karşı karşıya gelir. Yavuz tüm gerçekleri Leyla’ya söyler. Leyla Yavuzdan şüphe duyduğu için buruktur. Fakat gerçeğin öyle olmadığı için mutludur.TİM yeni bir kurtarma planı yapar.

Sevilerek izlenen ve yeni sezon 81. bölümü ile 13 Mayıs pazartesi günü ekrana gelen Söz Dizisinde 83. bölüm fragmanı ve videosu star tv de yayınlandı. Söz yeni 83. bölüm 20 Mayıs pazartesi ekrana gelecek. Ancak son bölümü  izleyenler Keşanlı Öldü mü Şehit mi Oldu (Mücahit) Diziden Çıktı Ayrıldı mı? gibi sorular yöneltmeye başladılar.

Söz 20 mayıs 83. Bölümde  neler olacak?
Linda Yavuz komutan ve Tim ile girdiği çatışmada Vurulmuştu, Yavuz komutan Lindayı vurduğunda şüpheli bir araç onları izliyordu. Muhtemelen Bir sonraki bölümde öldü saydığımız Lindayı kurtulmuş olarak göreceğiz.

Keşanlı anlamlı bir rüya görür. İç güdüleriyle güçlü olan karakter Keşanlı Erdem komutanı kurtarma operasyonunda şehit olacaktır. Yavuz komutan hastadır. Hastalığı ile baş etmesi biraz daha güçleşecektir.
Panzehir Dragan’dadır. Erdem komutan kurtulacaktır. Fakat bu kolay olmayacaktır. Çaylağın bir fikri vardır fakat operasyon sırasında TİM Dragan ile takas yapmak zorunda kalabilir

Söz dizisinin 81. bölümünde yaşananlar:

Sonunda beklenen oldu Yavuz Karasu Üsteğmen rütbesi ile üniformasına kavuşarak bir kez daha timin başına geçti kalan son 4 bölümde aksiyonun Zirve yapacağını daha önce belirtmiştim Yavuz’un üniformasını yeniden giymesi askeri operasyonların artacağına işaret zaten sözün bir asker dizisi olduğunu düşünürsek Yavuz’un Geç bile kaldınız söyleyebiliriz Neyse biz konumuza dönelim

Erdem Albay kaçırılıyor Kopuk canlı bomba yeleği giyiyor ve Yavder yeniden bir araya geliyor söz 81 bölüm fragman analiz ve tahminleri başlıyor. Daha önce size Erdem albayın kolay kolay rehin alınamayacağını söylemiştik Türk Özel Kuvvetler Komutanlığı’na bağlı bir Albay teslim olmadığı sürece canlı olarak ele geçirilemez bütün dünyanın bildiği ve Kabul ettiğim net bir gerçek Nazlı ve Ateş düğün koşturmacası için bir araya geliyor alışverişler falan yapılıyor ve bir eve gidiyorlar bu kendi evleride olabilir. Burası pek önemli değil açıkçası o sırada bir keskin nişancı namluyu onlara çeviriyor Bunu gören Erdem Albay kendisini almaya gelen teröristlere çaresiz bir şekilde teslim oluyor Erdem albayın teröristler tarafından rehin alınması ise herkesin alarma geçmesine neden olacak.

Yavuz çok sevdiği babası yerine koyduğu komutanının rehin alınması sonrası dayanamıyor, kendi yöntemleriyle Erdem Albay bulmak istiyor, hatta birkaç teröristi pataklıyor bile, Ancak çaresiz kalıyor, Bu kez time yardım etmek istiyoruz Erdem albayın bulunması için Turan Usta Bu olaya başta karşı çıkıyor hatta Yavuz Kopuk ile tartışıyor Yavuz Kopuk’a İstersen Vur Beni falan diyor Turan Usta araya giriyor ve bir şeyler ayarlıyor Yavuz istihbarattan tamamen ayrılarak yeniden üniformasını sırtına geçirecektim eylem ve Derya Yavuz’un üniformalı bir şekilde karargaha geldiğini görünce hem çok sevinecek hem de çok şaşıracaklar ancak Erdem Albay bu bölümde kurtarılamayacak

Yavuz’un time dönmesi sonrası kopuk teröristler tarafından ele geçiriliyor üzerine canlı bomba yeleği giydiriliyor Ben kopuğu Şehit olacağını düşünüyorum hatta kalan 3 bölümde Yavuz ve Tim Erdem albayın kurtardıktan sonra kopuğun intikamını almak için mücadele edecektir belki Turan Usta ya da veda edebiliriz.

Ve gelelim en önemli olayı Yavder lakaplı çiftimiz yeniden bir arada Yavuz’un time dönmesi sonrası Derya her şeyi öğrenecek Tabi ki detayları bilmeyecek ancak Yavuz’un Türk istihbaratına çalışarak kanunlar çerçevesinde operasyonlar yaptığını öğrenince içi rahatlayacak Yavuz’la yeniden bir araya gelecekler zaten bu sahnede onun en net göstergesi

 

Bildiğimiz üzere son 5 bölümü kalan Star Tv nin Reyting rekorları kıran dizisi Söz de bu hafta neler olacak.

Fragmanda da izlediğimiz gibi Yavuz ve Erdem Albayın konuşmasını görüyoruz Erdem Albay sende benim bir evladımsın eğer bir şey gizlediysen anlarım diyor, bakın detayı iyi farkedin.. Erdem albay Yavuz’un istihbarat elemanı olduğunu anladı çözdü… Tabi ki Yavuz kalkıp ben istihbaratcıyım demeyecek yine kendini gizlide tutacaktır.

Bu bölümde büyük bir saldırı yapılacak atılan bombalar otobüslere saldırılar vs… tabi bunlar zaten tim tarafından durdurulacak. Bu arada Dragan Yavuz’un elindedir elindedir. Dragan’dan tek tük de olsa bazı bilgiler elde eder ama çok da önemli bilgiler açıkcası öğrenememiştir. En önemli bilgiler Sadık ve Linda’da saklıdır. Büyük patronun yerine kadar Linda söyleyecek adresini verecek.

Derya ve Yavuz’ a gelecek olursak derya Yavuza hiç durmayacaksın demi die soruyor artık Derya’da Yavuz’un istihbaratta olduğunu bilmektedir. Yavuz telefonla konuşurken 3 farklı bomba patlatılıyor bu bombaların şehir içinde patladığı apaçık ortada. Bu bölümde bizleri malesef mutsuz bir son bekleyecek. Eğer ters köşe yiyeceksek bombalarında imha edilmesi olasılığı var bombaların patlaması sonucu bakalım kimler ölecek söz dizisine kimler veda edecek?

Söz dizisi son 5 . bölüm final yapacak.

Söz dizi 82. bölüm fragmanı

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

13 mayıs Söz 82.bölüm fragmanı tüyoları ve analizi. Erdem Albay ölecek mi? Kopuk ölecek mi? (2 Yorum)

Eklenme Tarihi: 13 Mayıs 2019