13 mayıs vuslat 18. bölüm neler olacak? 17. bölüm fragmanı analizi özeti tüyoları!!! Tüm sırlar açığa çıkacak!!!

13 mayıs vuslat 18. bölüm neler olacak? 17. bölüm fragmanı analizi özeti tüyoları!!! Tüm sırlar açığa çıkacak!!!

Vuslat 17. Bölüm Özeti: On bir ayın sultanı Ramazan’ın gelmesi ile beraber mahalleyi tatlı bir telaş sararken Aziz, Salih’i ziyareti anında huzurlu anlar yaşar. Yaklaşmakta olan tehlikeden Feride nin de Azize’ninde haberi yoktur. Sultan’ın ve Fırat’ın aldığı karar ikisini de kötü bir sürprizle karşılaştıracaktır. Kerem yeni planını devreye koymaya hazırlanırken, annesiyle ilgili duydukları büyük sır bütün dengeleri bozacaktır.

Yolcu, Satranc-ı Urefa’da, “Bast” adımına doğru giderken Aziz, aradığı mutluluğun henüz çok uzakta olduğunu hissedecek ve önüne çıkan engelleri geçmek için gireceği savaştan zaferle çıkmaktan başka bir şansı olmadığının öğrenecektir.“Vuslat” dizisi yeni bölümünde tüm sırlar açığa çıkacak, planlanan yeni oyunlarıyla, iftar sofralarının güzelliğiyle ve Salih Baba’nın güzel sunumuyla evlerinize konuk olmaya geliyor.

 

TRT 1 de pazartesi günleri saat 20:00 da ekranlara gelen sevilen Dizi Vuslat’ı sizler için 16. bölümünün analizini yaptık.

Kendilerini kaçıranın kim olduğunu öğrenen Aziz eğer savaşacaksam düşmanımı görmem lazım diyerek Tahsin’den öğrendiği gerçek karşısında kaderine meydan okumaya karar verir.
Aziz Saliye yardım ettiği sırada yeni soru işaretleri ile karşı karşıya kalır
Her ziyaretinde gerçeği doğru bir adım daha yaklaşırken bulmak istediklerini daha dikkatli bakması gerektiğini Abdullah’ın yardım ile kavramaya çalışacaktır.
Aziz nasıl bir oyunun içinde olduğunu öğrenmek için soluğu Tahsin’in yanında alır Tahsin’in yıllar boyunca saklamak zorunda kaldığı ve en sonunda Aziz’e söylediği sır Aziz’in geçmişin derinliklerine bakmak zorunda bırakır gördüklerinden hoşlanmayan Aziz için artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.
Tüm bunlar olurken tutunduğu umudun peşinden vazgeçmeden giden Kerem’in elde ettiği bilgiler onu annesine verdiği sözü tutmaya bir adım daha yaklaştırır.

Feride kendi soru işaretlerinin peşine takılır bütün yollar yine kolyesi ile ilgili gerçeği öğrenebileceği tek bir kişiye yani Faik’e çıkar
Feride gerçekleri öğrenmeye çalışırken Feride’nin kim olduğunu araştıran bir çift göz tarafından adım adım takip edildiğinin haberi yoktur

Yolcu Satranc-Urefa”da “Hıyanet” adımına ilerlerken herkes kendi ihanetinin peşinden sürüklenecektir.
Azizin peşini bırakmayacak olan ve yüzleşmesi gereken gerçeği kabullenir
Azizim bu kararı herkesin acı çekmesine ve Feride’ye veda etmesine sebep olacak olsa bile.
Feride’nin elinden bu karara saygı duymaktan başka bir şey gelmez

VUSLAT – 16. BÖLÜM FRAGMANI TANITIMI

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 6 Mayıs 2019