13 mayıs Yasak Elma 45. bölüm fragmanı özeti ve tüyoları. Yıldız nasıl bir plan yaptı?

Yasak Elma 45. bölüm Halit ve Yıldız Boşanıyor mu? Yıldız nasıl bir plan yaptı?

Son bölümde ağır yaralı olan Erim sağ salim kurtulmayı başarırken Halit’in Yıldız’la evliliğini sonlandırma kararı alması olaya damga vurdu. Halit Bu olayın gelip kendilerini bulmasındaki esas suçlu kişiyi Yıldız olarak görmesi üzerine, olayların seyri değişmeye başladı. Oğlunun hastanede hayat mücadelesi vermesini bir türlü kabullenemeyen  Ender, oraya gelen Yıldız’ı kapı dışarı etti hastanedeki yaşam savaşını kazanıp eski sağlığına tekrardan kavuşan Erim annesi Enderi’in yanında babasıyla beraber kalmak istedi. Halit’se oğlunun bu isteğine kayıtsız kalmayarak hayatı ile ilgili radikal karar alıp yıldızla evliliğini noktalama kararı alır şimdi gelelim gelecek bölüme Yıldız Halit’ten kolay kolay boşanmayacaktır planlar yapıp Ender’in sakladığı gerçekleri gün yüzüne çıkaracaktır Ender’se artık Halit’i pek düşünmüyor Çünkü Kaya ile olan ilişkisine bakıyor. Bunu gören Halit boşanmaktan vazgeçecektir.

Yasak Elma 44. Bölüm fragmanı

Yasak Elma 22 Nisan Pazartesi Neler Olacak? Bölüm Özeti, 45. Bölüm Fragmanı

 

Yasak Elma’da Kavuşan aşıklar Alihan ve Zeynep’in düğününde gelinlik izleyiciler tarafından beğenilmedi, ikili arasındaki boy farkı çok göze battı!

Yasak Elma, 15 Nisan Pazartesi akşamı Fox TV ekranında 41. bölümüyle hayranlarının karşısına çıktı.
Dizinin bu bölümüne damga vuran olay uzun süredir sürekli ayrılıp ve yeniden barışan gelgitler yaşayan Alihan ve Zeynep karakterlerinin evlenmesiydi.
Onur Tuna ( Alihan) ve Sevda Erginci’nin ( Zeynep) iki karakterin evlenmesi dizinin izleyicilerini hiç de heyecanlandırmadı.

Hatta Alihan’ın dizide yaptıkları düşünülürse Zeynep’e yazık olduğunu söyleyen çok sayıda izleyici yorumları bile var.
Sosyal medyada “Sonunda senarist de sıkıldı bunların arasını bozmaktan ve nihayet evlendirdi” yorumu yapan izleyicilerin yorumları dikkat çekti.
Bir başka izleyici kitlesi ise Alihan ile Zeynep’in boyuna takıldı ve “Bari kıza biraz tabure koysalardı” diye yazdılar.

Zeynep’in gelinliği de eleştirilerin hedefi oldu, izleyici gelinliği yakıştıramadı ve “Zeynep’e daha güzeli lazım idi” yorumları yapıldı.
Zeynep ve Alihan’ın imza defterine sol elleriyle imza atması da dikkatlerden kaçmadı.

 

 

 

 

 

Yasak Elma 22 Nisan Pazartesi 42. Bölüm Fragmanı

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.