13 mayıs Zalim İstanbul 7. bölümde neler olacak analizi özeti ve tüyoları.. Şeniz blöf mü yapıyor? Seher’le Agah mı olacak? Nedim ile Cemre aşkı olacak mı?

13 mayıs Zalim İstanbul 7. bölümde neler olacak analizi özeti ve tüyoları.. Şeniz blöf mü yapıyor? Seher’le Agah mı olacak? Nedim ile Cemre aşkı olacak mı?

Agah, Seher’i sert bir şekilde kolundan tutarak  Nedim’in odasına doğru sürükler. Cemre konusunda ısrarının nedenini anlatmaya çalışır. Nedim’in konuşması, yürümesi ve sonuç olarak mutlu olması  Cemre’nin avuçlarında dır. Agah, bu durumun Seher’in de görmesini arzular. Seher, Cemre’nin Nedim’e bir ışık olduğunu görmesi onu mutlu eder; Ama, Agah’ın söyledikleri onu şaşırtır.

Cenk, Nedim ile olan geçmişini anlattıktan sonra kabuğuna çekilip içine kapanır. Onun halinden ancak ve sadece Cemre anlamaktadır. Herkesten uzaklaşmaya çalışan Cenk’e yardım eden Cemre yaptığının doğruluğunu yanlışlığını sorgulamaya başlar.

Şeniz, sakladığı sırrın ortaya dökülmesinden sonra yeni planlar kuruyor. Her şeyi anlatan ve yanında olarak gördüğü Cenk’e olan sinirinin ilk hamlesini Ceren üzerinden planlıyor. Hamileliğini öğrendiği Ceren’in dikkatleri kendi üzerine çekip ortalığı karıştıracağı bilinmektedir. Agah’ı duygusal yönden birdaha yanına çekebilmek için bir müdahale daha yapan Şeniz, başarıp başaramayacağını anlayamaz….

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

13 mayıs Zalim İstanbul 7. bölümde neler olacak analizi özeti ve tüyoları.. Şeniz blöf mü yapıyor? Seher’le Agah mı olacak? Nedim ile Cemre aşkı olacak mı? (2 Yorum)

  1. Bence şeniz bebek konusunda amacına ulaşamasın cereni babannesi takip etmiş olsun ve kurtarsın O şeniz biraz zora girsin istiyorum.Dizilerde kötüler kazandıkça insanlarda kötü olmaya başladı

  2. Iyi hafta sonları dilerim ben zalim istanbul dizisinde cemre ve civanla annenin yaptığı konuşmayı çok beğendim senaristini tebrik ediyorum birde iki kız kardeşe aşk yazmazsa konuyu farklı işlerse çok güzel olur mesela reşat unrigultekinin akşam güneşi romanında ordaki enişte ve yiğen bir şekilde duygularına dur diye biliyordular hepimiz nefis tasiyoruz ama bazi şeylere dur denile bilmeli bazı geçilemez sınırlar aşk adı altında geçilip mübah gosterilmesin lütfen

Eklenme Tarihi: 6 Mayıs 2019