13 Nisan Cuma Arka Sokaklar ve Beyaz Show Var mı Yok mu Neden Yok Niçin yayınlanmadı?

Kanal D’den sürpriz bir karar geldi bu hafta 13 nisan günü dizi ve programına ara verdi. Kanal D bu kararı ile şaşırttı!​ 13 Nisan 2018 Cuma Arka Sokaklar dizisi ve Beyaz Show Var mı Yok mu Neden Yok Niçin yayınlanmadı? gibi sorulara buradan yanıt vereceğiz sizler için ve merak eden herkes okusun diye..

Miraç Kandili nedeniyle bu akşam dizilere ara verilecek desek inanır mısınız? Kanal D’nin büyük ilgiyle izlenilen dizisi ‘Arka Sokaklar’ ve yılların eskitemediği fenomen programı ‘Beyaz Show’ bu hafta ekrana gelmeyecek. 13 Nisan Cuma Arka Sokaklar ve Beyaz Show Var mı Yok mu merak edenler için her iki program da bu hafta yayınlanmayacak yeni bölüm olmayacak..

Kanal D de Miraç Kandili özel programıyla cuma akşamı Cumhurbaşkanlığı Külliyesi Beştepe Millet Camii’nden canlı yayın gerçekleşecek. Kanal D bu programı verir mi hemen şaşıracaksınız ancak kanalın kısa süre öncesinde Demirören grubuna satışı gerçekleşmişti. Bu satış sonrasında yönetimi değişen kanalın patronu böyle bir karar vermiş olabilir..

‘Arka Sokaklar’ cuma akşamı tekrarıyla ekrana gelecek.​ Yeni bölüm bekleyenler boş yere beklemesinler şimdiden haber verelim. Zaten bu hafta dizinin yeni fragmanı da yayınlanmamış Beyaz show konukları açıklanmamıştı. 13 Nisan Cuma Arka Sokaklar ve Beyaz Show Var mı Yok mu yeni bölüm neden yok sorusuna yanıt vermeye çalıştık..

‘Arka Sokaklar’ ve ‘Beyaz Show’ yeni bölümüyle 20 Nisan Cuma Kanal D’de ekrana gelecek. Sizlerde yorum ve görüşlerinizle Kanal D yeni yayın politikası hakkındaki yorum ve görüşlerinizi aşağı yazınız.. Şimdiden yorum yazan ziyaretçilerimize teşekkür ederiz.

YORUMLAR

  1. lütfen kanal d yönetimi ve yayın akısı sorumluları bir daha böyle degisiklik yapımasın arka sokaklar reyting ve izleme oranları düser fenomen dizi arka sokaklar efsane kanal d sahibi yıldırım demirören söyle izleyici deger versin önerileri ciddiye alsın

  2. Arka sokalar 20 nisan mi yayinlanacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.