13 Nisan Cuma Yemekteyiz Kim Hangi Yarışmacı Kazandı Birinci Oldu?

Yemekteyiz 13 Nisan Cuma Kim Kazandı Birinci Oldu? Yemekteyiz yarışmasında cuma günü haftanın finali zamanı. Hafta finalinde yarışmaya katılanlardan son ismin evine geliniyor. Onun ikramları yemekleri tadılırken en ağır eleştirilerde genelde hafta finalinde yapılıyor. Tüm hafta boyunca susan yarışmacılar bile son gün içinde kalanları söylüyorlar. Tartışmalar kaçınılmaz oluyor yani.

Yemekteyiz yarışmasını Onur Büyüktopçu sunuyor. Onur Büyüktopçu yarışmaya ayrı bir renk katıyor. Sunuculuğu ile bu programda kendisini herkese sevdirdi bence. Yemekteyiz yarışmasında 1.gün Hikmet Bey, 2.Gün Müge Hanım, 3. Gün Esma Hanım, 4. gün Ercan Bey 5. günü de Özlem Hanım yarışacak. Haftanın ilk ve son yarışmacılarının bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz.


Yemekteyiz yarışmacısı Hikmet Işık 36 yaşında ve evli. Sivaslı  olan ve satış yöneticisi mesleğini icraa eden Hikmet Bey’in kayak en sevdiği aktiviteler arasında. Hikmet Bey yemek konusunda oldukça iddialı. Pendik’te yaşıyor.

Yemekteyiz yarışmacısı Özlem Hanım Artvinlidir. 38 Yaşındaki Özlem Hanım 2 çocuk sahibidir. Nikah memuru olmak için çalışan Özlem Hanım yemek konusunda oldukça iddialı. Müzik dinlemeyi ve kitap okumayı çok seviyor. Tüm hafta yarışan yarışmacılar yemek konusunda çok başarılılar. Ancak bu eleştirilmelerini engellemiyor malesef.

Yemekteyiz 13 Nisan cuma kim birinci oldu? 13 Nisan cuma Yemekteyiz hafta finali fragmanı video sizlerle konumuzda paylaşıyoruz.

https://www.youtube.com/watch?v=kAr-8GSqO54

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.