13 Ocak 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları Yeni Gelin Fazilet Hanım Bahtiyar Ölmez

13 Ocak 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları Yeni Gelin Dostlar Mahallesi Fazilet Hanım ve KIZLARI KALK GİDELİM Bahtiyar Ölmez gibi dizilerin O ses ile birlikte reytinglerdeki yarışı nefesleri kesecek. yeni gelin her zamanki gibi birinci olurken 13 Ocak 2018 Cumartesi Reyting Sonuçlarında nasıl bir sıralama değişikliği olacak merak konusu oldu.

Neler olacak 13 Ocak 2018 Cumartesi Reyting Sonuçlarında? Yeni Gelin dizisi kaç haftadır damga vuruyor cumartesi günlerine. İsimsizler de reytinglerini düşürmeye başladı iyice, böyle giderse erken final kaçınılmaz olacak demiştik işte final yaptığı hafta bu hafta oldu. Fazilet hanım ve kızları cumartesi günü vazgeçilmez haline geldi. İyiki final yapmamış dizi. Bahtiyar Ölmez ise bakalım bu hafta nasıl bir reyting alacak merak konusu oldu. Trt1 de Kalk gidelim 10. Bölümü ile ne kadar izlendi.. Kalbimdeki Deniz ise reyting kayıplarına devam ediyor..

Cumartesi gününe bir dizi daha ekleniyor Dostlar Mahallesi.. Kanal D de isimsizler giderken artık cumartesileri komedi alnında Dostlar Mahallesi ekrana gelecek. Dostlar Mahallesi dizisinin başlaması ile yeni reytingler nasıl olacak. 13 Ocak 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları Yeni Gelin İsimsizler Dostlar Mahallesi Fazilet Hanım Bahtiyar Ölmez gibi dizilerin büyük bir yarışına sahne olacak. Bakalım sıralamada reytinglerde değişme olacak mı?

13 Ocak 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları Yeni Gelin İsimsizler Dostlar Mahallesi Fazilet Hanım Bahtiyar Ölmez Cumartesi reyting sonuçlarında hangi dizi ve programlar var ne izlenir en fazla merak edenler için buradan paylaşacağız. 13 Ocak 2018 Cumartesi reyting sonuçlarında favori yine Yeni gelin dizisi olacak.. O ses Türkiye de gecen hafta 2. Olmuştu.

13 Ocak 2018 Cumartesi reyting sonuçlarında rekabet oldukça yüksek.. Siz Hangi Programı izleyeceksiniz ? İsimsizler dizisi reyting alabilecek mi cumartesi izleyip göreceğiz. 13 Ocak 2018 Cumartesi Reyting Sonuçlarında neler yaşanacak hangi dizi birinci olacak izleyip göreceğiz. İşte alternatifler:

1- Fazilet Hanım Ve Kızları – Star TV
2- Bahtiyar Ölmez – ATV
3- Dostlar Mahallesi (3. BÖLÜM) – Kanal D
4- O Ses Türkiye – Tv8
5- Kalk Gidelim – TRT 1
6- Kalbimdeki Deniz – Fox TV
7- Yeni Gelin – Show TV

Sizce bu dizilerden hangileri 13 Ocak 2018 Cumartesi Reyting Sonuçlarında birinci olacak yada sıralama nasıl olacak? Bahtiyar Ölmez yeteri kadar izlenir mi?

 

İşte Resmi 13 Ocak 2018 Cumartesi reyting sonuçları 13 Ocak 2018 Dostlar mahallesi Reytingleri

13 Ocak 2018 Cumartesi reyting sonuçlarında en merak edilen gelişme İsimsizler dizisi yükselişini sürdürecek mi yoksa 13 Ocak 2018 cumartesi günü Yeni Gelin ve Fazilet hanım kızları arasındaki rekabet devam edecek mi. Sizlere bu konudaki gelişmeleri sonraki gün yani 17 aralık pazar saat 10.00 da sunucağız resmi sonuçlarla birlikte.

13 Ocak 2018 Cumartesi TOTAL reyting sonuçları

 

13 Ocak 2018 Cumartesi AB reyting resmi sonuçları

Dizi ve programların reyting sonuçları 13 Ocak 2018 cumartesi en çok ne izlendi burada..

{TOLGSHOW}

İlk olarak uzun süre sonra yeniden ekranlara dönen ve oldukça sevilen ve efsaneleşen komedi programı tolg show ile başlamak istiyorum. Program totalde 4.75 ile 7.olmasına rağmen share oranına baktığımızda 15.77 oranını görüyoruz yani en çok izlenen 100 program arasından 2.en çok izlenen yapım olmuş diyebiliriz. Ab de ise 4.31 ile 5.olan program abc 1 de ilk 3 e girmeyi başarıyor ve 5.18 ile günü kaptıyor. Dün gece oldukça enerjik ve neşeli bir bölüm yayınlayan program haftayada sevenlerini kahkahaya boğacak gibi görünüyor.

{YENİ GELİN}

Show tv’nin sevilen ve oldukça ilgiyle izlenen komedi dizisi yeni gelin ile devam ediyoruz. Dizi bir önceki bölüme göre oranlarını düşürüyor ve totalde 7.32 reyting alırken ab de çok kötü oranlar alarak 3.37 de kalıyor. Sevilen dizi için işler bir grupta çok iyi giderken diğerinde ise ilk 10 a giremeyecek kadar kötü gidiyor. Seneryo sıkıntısı yaşamama durumunda iyi bir şekilde yoluna devam edecek olan dizi bakalım ab grubundaki düşüşünü de durdurup yükselişe geçecek mi göreceğiz…

{FAZİLET HANIM VE KIZLARI}

Star tv dizilerinden birisi olan Fazilet Hanım ve Kızları ile devam etmek istiyorum. Dizi totalde 6.45 ile 2.olurken ab de 6.99 ile 1.oluyor. Güzel bir şekilde yoluna devam eden dizi geçen bölüme göre oranlarını yükseltiyor ve kanalını sevindiriyor fakat her bölüm analizinde dediğim gibi bu kadar dengesiz reyting artışı eğer iddialı bir dizi gelirse düşebileceğini gösteriyor. Bakalım haftaya sonuç değişecek mi göreceğiz…

{KALBİMDEKİ DENİZ}

Fox tv dizilerinden birisi olan ve 2.sezonu ile yayınlanan Kalbimdeki denizde sıra.. Fazilet hanım dizisine dediğim şeylerin aynısı bu dizi içinde geçerli.. bir hafta düşüp bir hafta yükselen dizimiz geçen sene ki oranlarını mumla arıyor diyebiliriz.. uzun süredir ilk 5 e giremeyen dizi neredeyse ondan hemen sonra yayınlanan TolgShow’a geçilecek gibi görünüyor.. dizi geçen haftaya göre totalde 5.06 alarak 6.oluyor. Ab de ise 9.olup 3.71 reyting alarak günü kapatıyor.

{BAHTİYAR ÖLMEZ}

Atv’nin şu an en düşük reyting seyrine sahip olan Bahtiyar ölmez ile devam ediyoruz…
Dizi beklenen yükselişi yaşamak yerine her bölüm dahada düşüş yolunu seçiyor ve bu haftada 4 reyting altında kalarak 3.98 ile günü kapatıyor. Ab de ise çok daha kötü oranlar alan dizi 3.37 ile 10.olarak günü kapatıyor. Yeni sezonun bitme önceliği olan dizilerden birisi olan bahtiyar ölmez bakalım gerçekten ölmeyecek mi göreceğiz. Reyting canavarı kapısında.

{KALK GİDELİM}

Geçen hafta dizisizliği iyi değerlendirerek normal üstü bir oran alan kalk Gidelim bu bölüm eski reytinglerine geri dönüyor. Totalde 3.69 reyting ile 12.olan dizi ab de daha iyi bir oran ile 4.49 reyting alıyor. Kanalı trt olmasaydı çoktan biteceğini düşündüğüm dizi bakalım ne kadar yayında kalacak göreceğiz

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

13 Ocak 2018 Cumartesi Reyting Sonuçları Yeni Gelin Fazilet Hanım Bahtiyar Ölmez (124 Yorum)

  1. Bahtiyar Olmez super bi dizi,reytinglerinin az olmasi cok kotu,inwaALLAH izlenme orani yukselirde final karari gelmez,lutfen final yapmayin cok muthish bi dizi

  2. Hayir ya Bahtiyar Olmezin reytingi az olamaz,muthish bi dizi,inwaALLAH final karari gelmez,super dizi sakin final yapmasinnnn

Etiketler: , Eklenme Tarihi: 13 Ocak 2018