13 Ocak Dostlar Mahallesi Neden Yok Bitti mi Yayından mı Kalktı Erken Final mi?

Kanal D de başlayan ancak ilk haftadan beri reytingleri oldukça kötü giden Dostlar mahallesi dizisi resmen hayal kırıklığı yaşatmıştı. Yılbaşından sonra da merak konusu olan dizi olacak mı olmayacak mı varmı yok mu çok soruluyor. Bizde 13 Ocak Dostlar Mahallesi Neden Yok Bitti mi Yayından mı Kalktı Erken Final mi? sorularına cevap vereceğiz.

Diziler ekrana yılbaşı nedeniyle bir hafta ara verdiler. Dostlar mahallesi de bu nedenle bu hafta ekrana gelmeyecek. 13 Ocak Dostlar Mahallesi var mı yok mu neden yok niçin yayınlanmadı sorusuna da cevap vermiş olduk. Peki 13 Ocak Dostlar Mahallesi Neden Yok? Çünkü reklam gelir paylarının dağıtımından dolayı bu hafta dizilere ara verildi.

Bir haftalık aralıktan sonra Dostlar Mahallesi kaldığı yerden devam edecek. 13 Ocak 2018 cumartesi yayınlanmayan Dostlar Mahallesi 13 ocak cumartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Dizinin sevenlerine ve Dostlar Mahallesi 6 ocak akşamı var mı diye merak edenlere duyurulur. Ayrıca dizinin kısa süre sonra erken final yapacağı söyleniyor.

Bizden duymuş olmayın ama reytingler çok kötü, Dostlar Mahallesi 13 ocakta yayınlanmadığı gibi belki tamamen de kaldırılabilir ekrandan. Zaten kanal D bu sezon tüm cumartesi dizilerinde fiyasko yaşadı. Büyük ihtimalle Dostlar Mahallesi haftaya final bölümüyle yayınlanabilir. Zaten reytingi düşük olduğu için Kanal D gözden çıkarmış gibi görünüyor.

Dostlar Mahallesi 13 ocakta yayınlanmaması doğru mu sizce? Bu yapılan izleyiciye bir haksızlık olabilir mi? Bir haftadır bu günü bekleyen az sayıdaki dizi severi olumsuz etkileyip bundan sonra daha da az izlenmesine neden olur mu bu hafta olmaması..

Bu konuda yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz. Sizce 13 Ocak Dostlar Mahallesi dizisinin yayınlanmaması seyirciyi azaltır, erken final yapmasına neden olur mu? Bekliyoruz yorumlarınızı..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

13 Ocak Dostlar Mahallesi Neden Yok Bitti mi Yayından mı Kalktı Erken Final mi? (5 Yorum)

  1. o kadar saçma sapan diziler izlenilirken bu dizi neden sevilmedi anlamadım aslında kaldırılması gereken diziler hayli fazla ama halkımız aşk dizilerinden hoşlandığı için bu dizileri tercih etmiyor

  2. Bıtmesın ya super bır dızı nerde guzul bır dızı var bıtıyor kotu dızıler devam edıyor bıtmesın cokta guluyoruz

  3. kuofor ve cafe bızım mahallede cekılıyor tuzlada cami mah her hafta 2 gun burdlardı 2 3 haftadır gelen gıden yok kuforun tabelalarını soktular kaltı bence

Eklenme Tarihi: 13 Ocak 2018