13 Reasons Why 3. Sezon Tanıtımı ve Başlama Tarihi

Muhteşem yabancı dizi 13 Reasons Why 3. Sezon tanıtımı yayınlandı. Dizinin 3. sezon ilk bölümü ne zaman başlayacak tarih verildi. Yabancı dizi izlemeyi sevenler buraya. 13 Reasons Why Nereden nasıl izlenir yeni bölüm hangi gün nerede yayınlanıyor ?

13 Reasons Why 3. Sezon Tanıtımı ve Başlama Tarihi

Bryce Walker’i Kim Öldürdü?

Cenaze töreninde merak bir anda fısıltı olarak yayılan ve Bryce Walker’i kim öldürdü sorusu sezonun ilk bölüm konusu olacak. Geçtiğimiz sezonda çok kritik bir noktada biten dizi sekiz ay aradan sonra tekrardan çekimlerine başladı. Heyecan içerisinde izlediğimiz yeni sezon tanıtımını konumuzun sonunda bulabilirsiniz.

Bryce Walker’i Kim Öldürdü?

13 Reasons Why Nereden Nasıl İzlenir ?

Diziyi izlemek isteyenler Netflix internet kanalı abonesi olması gerekiyor. Ülkemizde aylık 15 TL gibi makul ücret karşılığında üye olabiliyorsunuz. Aldığı reytinglerden sonra 8 ay ara ile 3. sezon çekimleri başladı. Aynı zamanda 13 Reasons final sezonu olacak 4. bölüm için de anlaşmaya varıldı. Yeni bölümleri her cuma günü yayınlanıyor.

13 Reasons Why Nereden Nasıl İzlenir ?

13 Reasons Why 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak ?

Netflix resmi açıklama ile 13 Reasons dizisi 3. sezon için başlama tarihi verdi. 23 Ağustos cuma günü başlayacak dizi 13 bölüm sonra sezon finali yaparak son sezonuna hazırlanacak. Yerli dizilerden biraz nefes alıp farklı boyutlara uzanmak için bu dizi tam size göre.

13 Reasons Why 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak ?

13 Reasons Why 3. Sezon Tanıtımı

Tanıtımı yayınlanan dizi şimdiden milyona yakın izlenme sayısı ile reytingleri alt üst etmeye yaradı. Yeni fragmanı ile ilk bölüm tarihi de veren Netflix 190 farklı ülkede aynı anda yayına alacağı internet dizisi için son çalışmalarını tamamlıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=oMxTK3-hgeo

13 Reasons Why 3. Sezon tanıtımı bize başlangıç tarihi ve Bryce Walker’i kimin öldürdüğü hakkında önemli detaylar veriyor. Ayrıca herkesin merak ettiği 3. sezon ne zaman başlayacak konusu için de net tarih verildi. Dizinin bölümleri nereden nasıl izlenir Netflix üyelik ücreti gibi konuları yazımızda bulabilirsiniz.

13 Reasons Why 3. sezon tanıtımı

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.