13 Şubat 2018 Salı Reyting Sonuçları Survivor Eşkıya Kadın Ufak Tefek Cinayetler

13 Şubat 2018 Salı Günü reyting sonuçlarında Survivor Eşkıya Kadın dizisi ve Ufak Tefek cinayetler oldukça sevinecekler. Çünkü ezeli rakipleri olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ve diğer dizilerin reyting oranların da ister istemez bir düşüş olacak çünkü bir var bir yok, bu yüzden Kadın dizisi reytingi artacak. 13 Şubat Salı günü reytinglerine bakalım hep birlikte.. 20 Şubat 2018 Reyting Sonuçları

13 Şubat Salı Reyting Sonuçlarında ön plana çıkan dizi ve programları sizlere kısaca tanıtmak istiyorum öncelikle. 13 Şubat Salı reytinglerde Kadın dizisi Fox tv de, Star tv de Ufak Tefek Cinayetler Tv8 de Survivor ve Atv ekranlarında Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yer alacak. Show tv de ise Türk filmleri yayınlanacak, bu akşam Türkler Çıldırmış Olmalı var Show TV de. Kanal D de Kızlarım İçin dizisi ise final bölümü ile ekrana gelecek.

Atv de Eşkıya dizisi yayınlanmayınca geçtiğimiz hafta Kadın dizisine yaramıştı. Bu hafta Eşkıya nasıl izlenecek mi merak ediliyor. Kadın dizisi bu akşam da rekor kırabilir. Çok merak edilen bir bölümle yayınlanacak bu akşam. Çünkü Sarpın yaşadığı ortaya çıkacak ve Bahar için yeni bir başlangıç olacak. Kadın dizisi 10 oranında reyting alabilir 13 Şubat 2018 salı günü..

13 Şubat Salı Reyting Sonuçları Survivor Eşkıya Kadın Ufak Tefek Cinayetler Ab Total Reytingleri

13 Şubat Salı Bu Akşam Ne İzleyeceksiniz ?

1. Kadın / Fox TV
2. Ufak Tefek Cinayetler / Star TV
3. Kızlarım İçin / Kanal D 
4. Alija / TRT 1
5. Edho/ ATV
6. Survivor / TV 8

13 Şubat 2018 Salı Reyting Sonuçları Survivor Kadın Ufak Tefek Cinayetler Edho ve Kızlarım için ile Trt1 de yayınlanan Alija dizilerinden bakalım en çok hangisi izlenecek. Tv8 ekranlarında başlayan Survivor oldukça iddialı geliyor. Her yayınlandığı gün birinci olan Survivor 13 Şubatta reytingleri nasıl etkileyecek göreceğiz. Sizde yorum ve görüşlerinizle 13 Şubat 2018 Salı Reyting Sonuçları hakkında aşağı yorum yazabilirsiniz. Sonuçlar yarın Saat 10.00 da burada olacak.. Resmi sonuçlar gelene dek son reytingler sizlerle..

13 Şubat Salı Reyting Sonuçları – Total Reytingleri

20 Şubat 2018 Reyting Sonuçları 13 Şubat Salı Reyting Analizi: Tebrikler Kadın dizisi, sonunda olan oldu ve bir hafta yayınlanıp diğer hafta ara veren Eşkiya dizisinin reytinglerini geride bırakan Kadın dizisi Liderlik koltuğuna oturdu. Survivor da oldukça ciddi bir reyting alınca Edho ve Ufak Tefek cinayetler geriledi. Kızlarım için ise 2.45 total reyting ile artık final vaktinin geldiğini duyurdu adeta.. Lütfen reytingler hakkında sizlerde yorumlarınızı aşağı yazınız. Teşekkürler.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

13 Şubat 2018 Salı Reyting Sonuçları Survivor Eşkıya Kadın Ufak Tefek Cinayetler (6 Yorum)

Eklenme Tarihi: 13 Şubat 2018