14 Aralık 2018 Cuma Reyting Sonuçları (Ab Total) Gülperi Kızım Şahin Tepesi

Bu sayfamızda sizler için hazırladığımız 14 Aralık 2018 Cuma Reyting Sonuçları (Ab Total) Gülperi Kızım Şahin Tepesi konusu hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Sizlerde konunun alt kısmında bulunan yorumlara kendi görüşlerinizi yazın lütfen. 14 Aralık 2018 Cuma Reyting Sonuçları (Ab Total) Gülperi Kızım Şahin Tepesi hakkında bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

14 Aralık 2018 Cuma Reyting Sonuçları (Ab Total) Gülperi, Kızım, İstanbullu Gelin Şahin Tepesi ve Arka Sokaklar ile Payitaht Abdülhamit gibi dizilerin ve Kız Babası filminin yarışacağı 14 Aralık Cuma günü bakalım nasıl bir reyting tablosu çıkacak ortaya.. 14 Aralık 2018 Cuma Reyting Sonuçları Şahin Tepesi Gülperi Kızım (Ab-Total) sıralamaları buradan vereceğiz sizler için. Her hafta biraz daha merak konusu oluyor Cuma günü reytingleri.14 Aralık 2018 Cuma Reyting Sonuçları (Ab Total)

14 Aralık 2018 Cuma Reyting Sonuçları Şahin Tepesi Gülperi Kızım Arka Sokaklar gibi dizilerin kapıştığı bir gün olacak yine. Bakalım bu hafta 14 Aralık cuma reytinglerinde kim kazanacak birinci olacak. Şahin Tepesi dizisi reytinglerini artıracak mı, Kızım dizisi ilk 3 de yer alacak mı? Şahin Tepesi dizisi için karar haftaları, dizi beğenilmesine rağmen oldukça az izleniyor. 14 Aralık cuma günü Gülperi Kızım Şahin Tepesi gibi dizilerin reytingleri oldukça önem arzediyor..

TOTAL REYTİNG SIRALAMASI

14 Aralık 2018 Cuma Reyting Sonuçları Şahin Tepesi Gülperi Kızım Arka Sokaklar hangi dizi ilk sıralarda yer alacak?

AB REYTİNG SIRALAMASI

14 Aralık 2018 Cuma Reyting Sonuçları Şahin Tepesi Gülperi Kızım Arka Sokaklar ve Payitaht Abdülhamit gibi önemli dizilerin yer aldığı Cuma günleri reytingler yeniden şekillenecek. Geçen hafta kötü başlayan Şahin Tepesi bu hafta ne yapacak çok merak ediliyor reytinglerde. 14 Aralık 2018 Cuma Reytinglerinde yarışacak dizi ve programlar şu şekilde:

14 Aralık 2018 Cuma Reyting Sonuçları Şahin Tepesi Gülperi Kızım Arka Sokaklar Payitaht Abdülhamit Git Başımdan
1. Arka Sokaklar / Kanal D
2. Gülperi / Show TV
3. İstanbullu Gelin / Star TV
4. Kızım / TV 8
5. Payitaht Abdülhamid / TRT 1
6. Şahin Tepesi (5. Bölüm) / ATV
7. Kız Babası  / Fox TV

Tv de cuma günü büyük bir dalgalanma bekleniyor reyting sonuçlarında. 14 Aralık 2018 Cuma Reyting Sonuçları Gülperi Kızım Aşk Mavi Arka Sokaklar Payitaht Abdülhamit dizileri arasında büyük bir rekabet yaşanıyor. Aşk ve Mavi havlu attı ve final bölümü ile ekrana geliyor bugün.. 14 Aralık 2018 Cuma Reytinglerinde kıran kırana bir mücadele bekliyor dizi izleyenlerini. Bakalım kim galip çıkacak..

Tv ekranlarında her hafta reyting mücadelesi ön plana çıkmaya devam ediyor. 14 Aralık 2018 Cuma Reyting Sonuçları Gülperi Kızım Aşk Mavi Arka Sokaklar Payitaht gibi dizilerin yanı sıra fox tv de yayınlanan Kızım ve Ben filmi de merak konusu oldu. 14 Aralık 2018 Cuma Reytinglerinde bakalım en çok izlenen dizi ve film hangisi olacak hangi kanal birinci sırada yer alacak Gülperi mi Arka Sokaklar mı?

14 Aralık 2018 Cuma Reyting Sonuçları Şahin Tepesi Gülperi Kızım Arka Sokaklar

14 Aralık 2018 Cuma Reyting Sonuçları Gülperi Kızım Aşk Mavi Arka Sokaklar Payitaht ve İstanbullu Gelin gibi dizilerin kıyasıya mücadele edecekleri bir gün yaşanacak. 14 Aralık 2018 Cuma Reytinglerinde ilk sırada Gülperi mi yoksa Arka Sokaklar mı yer alacak izleyip göreceğiz. 14 Aralık 2018 Cuma Reytinglerine dair detaylı analizleri aşağı yazdık sizler için:

14 Aralık 2018 Cuma Reyting Sonuçları Gülperi Kızım Aşk Mavi Payitaht Arka Sokaklar dizileri kıyasıya yarışacak. 14 Aralık 2018 Cuma günü reyting sonuçlarında hangi diziler programlar ve filmler var hep birlikte kısaca göz atalım.. 14 Aralık 2018 Cuma reyting sonuçlarında ilk sırada yer alan dizi geçen hafta olduğu gibi bu haftada ilk sırada olacağını düşündüğümüz Arka Sokaklar dizisi oldu. 13 sezondur cuma günlerinin değişmez dizisi olan ve her sezon ilk sıralardaki yerini korumaya devam eden Arka Sokaklar 14 Aralık 2018 reytinglerinde de büyük ihtimalle ilk sıraya oturacaktır ve günün en çok izlenen dizisi olacaktır.

Şahin Tepesi 14 Aralık 2018 Cuma AB Reyting Sonuçları 14 Aralık 2018 Cuma Total Reyting Sonuçları

İkinci sırada bu sezonun flash dizilerinden birisi olan ve uzun bir aradan sonra Nurgül Yeşilçay’ın tutan ilk dizisi olan Gülperi dizisi yer alıyor. Almış olduğu total ve Ab grubu reytingleri ile adından sıkça söz ettiren Gülperi dizisi bakalım 14 Aralık 2018 Cuma günü reytinglerde kaçıncı sırada yer bulacak izleyip göreceğiz.. 14 Aralık 2018 Cuma Reyting Sonuçları Gülperi Kızım Aşk Mavi İstanbullu Gelin

Bir diğer önemli dizi de Tv8 de yer alan ve beklentilerin üstüne çıkan Kızım dizisi oldu. İlk haftalara göre biraz gerileyen ancak yine de 5 total reytinge yaklaşan sevilen dizide bu hafta da ağlamamak için gözyaşlarınızı tutmaya hazır olun. Kızım dizisinde Öykünün sıra dışı hayatı izleyenleri büyülemeye devam ediyor. 14 Aralık 2018 Cuma Kızım dizisi reytingleri merak konusu oldu.. 14 Aralık 2018 Cuma Reyting Sonuçları Gülperi Kızım Aşk Mavi Payitaht Arka Sokaklar dizilerinin önemli bir mücadelesi olacak çünkü geçen hafta Gülperi liderliği ele geçirmişti.

14 Aralık 2018 Cuma Reyting Sonuçları

14 Aralık 2018 Cuma Reyting Sonuçları Gülperi mi Arka Sokaklar mı Kızım Aşk Mavi İstanbullu Gelin Ab Total 

Atv ekranlarında yayınlanan Aşk ve Mavi dizisinde de bu hafta sıra dışı olaylar olacak. 14 Aralık 2018 Cuma reytinglerinde Aşk ve mavi Alinin ölme sahnesi ile oldukça çok izlenecek gibi görünüyor. Ancak genel olarak Aşk ve mavi düşüşünü sürdürüyor. 14 Aralık 2018 Cuma Aşk ve mavi dizisinin alacağı total ve Ab reytingleri merak konusu oldu.

14 Aralık 2018 Cuma Reyting Sonuçları Gülperi Kızım Arka Sokaklar Payitaht

İstanbullu Gelin dizisi de bu sezon artık sönmeye başlayan dizilerden birisi olarak ön plana çıkıyor. 14 Aralık 2018 Cuma günü İstanbullu Gelin dizisinin alacağı reyting oranları merak konusu oldu. Bakalım 14 Aralık 2018 Cuma reyting sonuçlarında sıralama nasıl oluşacak izleyip göreceğiz. 14 Aralık 2018 Cuma reyting sonuçlarını buradan sizler aktaracağız. Cumartesi günü saat 10.00 da resmi olarak 14 Aralık 2018 Cuma reyting sonuçları buradan duyurulacaktır merak eden ziyaretçilerimize..  Sizce 14 Aralık cuma Yayınlanan Diziler Total’de Kaç Reyting Alacak?

14 Aralık 2018 Cuma Reyting Sonuçları

1. Arka Sokaklar / Kanal D
2. İstanbullu Gelin / Star TV
3. Kızım / TV 8
4. Gülperi / Show TV
5. Payitaht Abdülhamid / TRT 1
6. Şahin Tepesi / ATV
7. Kız Babası / Fox TV  8. Elif / Kanal 7

14 Aralık 2018 Cuma Reyting Sonuçlarında Payitaht Abdülhamit dizisi de oldukça belirgin bir yer tutuyor. Payitaht Abdülhamid reytingleri yeni sezonda nasıl gidecek ne kadar reyting alacak burada sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Payitaht Abdülhamid 14 Aralık 2018 Cuma Reyting sıralaması da buraya eklenecektir.

Yaparsın Aşkım ise Fox tv de 14 Aralık cuma günü reyting yarışına devam ediyor. Son haftalarda düşmeye başlayan Yaparsın Aşkım reytingleri için yeni bir kırılma noktası olur mu göreceğiz 14 Aralıkda.. 14 Aralık  2018 Cuma Reyting Sonuçları Gülperi dizisi Ab ve Totalde yine birinci mi oldu? çok merak ediliyor.. 14 Aralıkda diğer diziler Kızım Şahin Tepesi Payitaht Arka Sokaklar oldu..

14 Aralık 2018 Cuma Reyting Sonuçları

şahin tepesi reytingleri 14 Aralık cuma

14 Aralık 2018 Cuma AB Reyting Sonuçları 14 Aralık 2018 Cuma Total Reyting Sonuçları

14 Aralık 2018 Cuma Reyting Sonuçları Gülperi Kızım Aşk Mavi Arka Sokaklar Payitaht ve İstanbullu gelin gibi dizi ve Yaparsın Aşkım programının en son reytinglerini sizler için buraya ekleyeceğiz. Sizlerde tahminlerinizi aşağı yazın lütfen..

REYTİNG ANALİZLERİ YORUMLARI:

Arka Sokaklar:
Geçen haftaki total zirvesini bu haftada korudu. Geçen hafta maç olmasına rağmen yükselen dizi bu hafta 8i geçmesi bekleniyordu fakat tam tersi oldu ve yerinde saydı. Dizi ilerleyen haftalarda önemli bir olay olursa (vurulma) ancak 8i geçer gibi.

Gülperi 
Yoluna çok iyi devam ediyor. Total kıl payı zirveyi kaçırdı ve ABC’de halen en fazla izlenen dizi olmayı başarıyor. Show Tv için gayet iyi sonuçlar alıyor ve sezon sonuna kadar yayında kalacaktır. Önümüzdeki hafta yine zirveye oturacaktır diye düşünüyorum.

Kızım 
Bu hafta yeniden yükselişe geçti ve tüm gruplarda 5 oranını geçmeyi başardı. Tv8 için çok iyi bir proje oldu bu, çünkü aslında dizinin hangi kanalda değil hikayeye önem verildiği kanıtlanmış oldu bu diziyle.

Istanbullu Gelin
Tahmin ettiğim gibi totalde yavaş yavaş yeniden yükselişe geçmeyi başardı, ABC grubunda geçen haftaya göre 1 reyting yükseldi ve kıl payı Gülperiyi geçemedi. Fakat şöyle kötü bir durum var dizi bu hafta hiç bir grupta zirvede değil.

14 Aralık 2018 Cuma AB Total Reyting Sonuçları

Payitaht Abdülhamid 
Kanali için yeterli reyting almaya devam ediyor, total grubunda sadık bir seyircisi var ve asla diziyi bırakmıyor fakat onun üstüne de çıkamıyor ne yazıkki.

Şahin Tepesi
Atv de ilk bölümde bekleneni veremedi ve böyle devam ederse yayında fazla kalamaz, Şahin Tepesi total grubunda beklentinin çok atında bir seyircisi var ve asla diziyi üst seviyelerde göremeyecek gibiyiz sanki, ne yazık ki.

14 Aralık 2018 Cuma Reyting Sonuçları Şahin Tepesi Nasıl bir reyting alacak sizce?

Günün Reyting Sonuçları 14 Aralık 2018

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

14 Aralık 2018 Cuma Reyting Sonuçları (Ab Total) Gülperi Kızım Şahin Tepesi (4 Yorum)

Eklenme Tarihi: 15 Aralık 2018