14 Haziran Çarkıfelek Konukları Bülent Serttaş Gizem Hatipoğlu Ümit Erdim Videosu

Kanal D belki son zamanlarda yapacağı en iyi şeyi yaptı ve eski ve güzel bir yarışmayı yeni sunucusu ile yeniden ekrana getirmeye başladı. Yeni sunucusuyla Kanal D’de ekranlara dönen efsane yarışma programı ‘Çarkıfelek’in ilk bölüm konukları da belli oldu! Birbirinden ünlü yarışmacıları ile Çarkıfelek kanal D de merakla izlenecek gibi görünüyor.

14 Haziran Çarkıfelek Konukları Bülent Serttaş Gizem Hatipoğlu Ümit Erdim oldu. 14 Haziran Çarkıfelek Konukları tekrar Videosunu buradan takip edebilirsiniz. Yarışmada birbirinden güzel hediyeler var ve büyük ödül bir araba her zamanki gibi. 14 Haziran Çarkıfelek yarışmacıları Videosunu buradan takip edebilir ve yarışmacı olmak istiyorsanız başvuru formuna sitemizden ulaşabilirsiniz.

2018 Çarkıfelek Yarışması Başvuru Katılım Formu (Kanal D)

14 Haziran perşembe başlayan Çarkıfelek yarışmasını Emre Karayel’in sunacağı bildirildi. Yılalrdır Mehmet Ali Erbile alışkın olan izleyenler bakalım nasıl bir tepki gösterecek izleyip göreceğiz. 14 Hazirandaki yarışma programının ilk bölümüne sevilen türkücü Bülent Serttaş, Gizem Hatipoğlu ve Ümit Erdim konuk olacaklar.

Çarkıfelek, 14 Haziran perşembe akşamı yani arefe günü saat 20.00’de Kanal D’de başlıyor. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz. 14 Haziran Çarkıfelek Konukları Bülent Serttaş Gizem Hatipoğlu Ümit Erdim Videosunu buraya ekleyeceğiz programdan hemen sonra tekrarını izleyebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

14 Haziran Çarkıfelek Konukları Bülent Serttaş Gizem Hatipoğlu Ümit Erdim Videosu (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 14 Haziran 2018