14 Mart 2019 Perşembe Facebook İnstagram Resim Video Neden Yüklenmiyor Hatası

13 Mart 14 Mart 2019 tarihlerinde Facebook ve Instagram’a girmek isteyenler ve resim yüklemek isteyenler bazı sorunlarla karşılaştılar. Facebook girişte sorun yok ancak herhangi bir resim yüklemek isterseniz veya bir sayfaya girip resim video ya bir paylaşımda bulunmak isterseniz hata veriyor ve resim yüklenemedi video yüklenemedi lütfen daha sonra deneyin gibi birtakım hatalar çıkıyor. Facebook 13-14 mart tarihlerinde Bir sorun oluştu. Bunu en kısa sürede düzeltmeye çalışıyoruz hatası var:

13-14 Mart 2019 Facebook İnstagram Resim Video Yüklenmiyor Hatası

ÖZELLİKLE SAYFA SAHİBİ OLANLAR VEYA PROFİL DEĞİŞTİRMEK İSTEYENLER DİKKAT: Facebook 14 Mart perşembe günü sayfasına resim veya video eklemek isteyenler sorunla karşılaşıyor ve ekleyemiyor. Facebook 14 Mart 2019 perşembe neden resim yüklenmiyor, Bir sorun oluştu, Bunu en kısa sürede düzeltmeye çalışıyoruz hata mesajını veriyor facebook.

13 Mart çarşamba akşamı başlayan bu hafta 14 Mart Perşembe günü de Facebook’ta ve Instagram’da devam ediyor.
13-14 Mart tarihlerinde Facebook’a giriş yapmak isteyen kullanıcılar zor Bela siteye girdikten sonra herhangi bir paylaşım veya resim yüklemek isterse bunda başarılı olamıyorlar. “Facebook kısa bir süre sonra geri dönecek. gibi birtakım hatalar vererek Facebook ve Instagram resim yüklemenize izin vermiyor.

13-14 Mart 2019 tarihlerinde yaşanan hatadan sonra Facebook kullanıcıları neden resim yüklenmiyor niçin video eklenmiyor gibi soruları art arda sormaya başladılar. Bu tür sorunlar genellikle Facebook bakım veya onarım işlemleri yapılırken ortaya çıkıyor Ve kısa bir süre sonra ortadan kalkıyor. 13 Mart 2019 çarşamba günü Facebook bakım nedeniyle şu anda kapalı ancak birkaç dakika içerisinde normale dönecektir, veya 14 Mart 2019 Perşembe günü Facebook’ta Biz siteyi geliştirirken gösterdiğin anlayış için teşekkür ederiz” mesajıyla karşılaşıyor.. Bu gibi hataları sizlerde görebilirsiniz.

13-14 Mart 2019 Facebook İnstagram Resim Video Yüklenmiyor Hatası14 Mart 2019 Perşembe Facebook İnstagram Resim Video Yüklenmiyor Hatası

13 ve 14 Mart tarihlerinde Facebook ve Instagram’da gördüğümüz bu hataların sizden kaynaklanmadığından emin olabilirsiniz. Çünkü dünya genelinde bir hata olduğunu ve kullanıcıların resim yüklemelerine izin verilmediği son haftalardaki yüksek resim eklenmesi ve güncellemeleri nedeniyle Facebook ve Instagram sunucularının hata verdiği ve bu yüzden bakım çalışmasına zaman zaman ihtiyaç duyulduğu biliniyor.

Bu nedenle 13 ve 14 Mart 2019 tarihlerinde Facebook resim yükleme sorunu veya video yükleme sorunu yaşayabilirsiniz. lütfen panik yapmayın ve sizden kaynaklandığını düşünmeyin. Bu Facebook’un bakım yaptığını veya kısa süre sonra resminizin yüklenebilecek olduğu anlamına geliyor. Kısacası bir ayar ile oynamayın veya sürekli resim eklemeye çalışmayın. Hata saatler içinde düzelecek.

14 MART 2019 FACEBOOK VE INSTAGRAM ÇÖKTÜ MÜ?

Bazı kullanıcılar Instagram ve Facebook’ta erişim sorunları yaşamaya başladı. Şimdi birçok kişi Facebook ve Instagram’da, mesaj göndermek, anasayfa akışını yenilemek, fotoğraf yüklemek gibi işlemleri yapamıyor. Instagram ve Facebook’tan konu ile ilgili henüz resmi bir açıklama gelmedi.

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.