14 Mart Bir Zamanlar Çukurova 24. Bölüm Özeti Fragmanı (Neler Olacak)

Sevilerek izlenen ve her bölümü ile izleyiciden büyük bir beğeni almaya devam eden 14 Mart Bir Zamanlar Çukurova 24. Bölüm Özeti Fragmanı (Neler Olacak) konusu hakkında sizlere detayı bilgileri özeti ve fragmanı bu sayfadan paylaşmaya devam edeceğiz. Bir Zamanlar Çukurova 24. Bölümde neler yaşanacak Yılmaz ile Müjganın yolları yeniden birleşecek mi arayı düzeltecekler mi? Çukurova’da gerçekten de olaylar beklenmedik şekilde büyüyor.

Bir Zamanlar Çukurovada 24. bölüm 14 Mart perşembe akşamı Atv de ekrana gelecek. Yeni bölümde Çukurova’nın üstündeki sır bulutları bir bir dağılmaya başlıyor ve tarihi mektuplar gün yüzüne çıkıyor. Geçmişte yaşanmış olayların ortaya çıkmasını sağlayan mektubu kim yazdı? Olayların fitilini kim ateşliyor, Yıllar önce gizli saklı yazılmış bir mektup ortaya çıkınca herkes şok olur.

14 Mart Bir Zamanlar Çukurova 24. Bölüm Özeti Fragmanı (Neler Olacak)14 Mart Bir Zamanlar Çukurova 24. bölüm özeti fragmanı

Demir yeni yapılacak olan fabrikanın temel atma töreninde Züleyha hakkında hiç bilmediği duymadığı şeyleri öğrenince deliye döner.. Demir Züleyha ile ilgili duyduklarıyla adeta öfke nöbeti geçirir, ve onu sakinleştirmek yine can dostu Cengaver’e düşer ama ona Demirin attığı kafa Cengaver ile Demirin arasını açacak mı dersiniz? Demirden yediği kafayla Şoka uğrayan Cengaver bakalım nasıl bir tavır takınacak Demire karşı?

Yılmaz ise bir çıkmazın içindedir ve hem Müjganı kaybetmek istemez hemde Züleyhayı bir türlü söküp atamaz kalbinden. İki sevdayı birden zor olsa da kalbine sığdırmaya çalışan Yılmaz bunu başara bilecek mi dersiniz? Yoksa Yılmaz ve Müjgan hakkında, Çukurova’yı dedikodu kazanına çeviren olaylardan sonra Müjgan olmadan nasıl bir karar verecek?Bir Zamanlar Çukurova 24. Bölüm Özeti Fragmanı (Neler Olacak)

Hünkar ise başlarına gelen bir çok olayın ardından artık daha tedbirli olması gerektiğini bilir ve Demiri korumak adına beklenmedik bir karar alarak torunu Adnan ile Züleyha hakkında hiç olmadık bir karar alır. Seyircilerin de çok şaşıracağı bu karar ne olacak? Hünkar hanım Oğlu Demir ve Yaman ailesine laf kondurmamak için Hünkar Yaman Züleyha’yı oğlu Adnan’dan koparacak mı? en çok merak edilen konu bu..

14 Mart 2019 Perşembe Bir Zamanlar Çukurova 24. Bölüm Özeti Fragmanı (Neler Olacak)Bir Zamanlar Çukurova 24. bölüm özeti fragmanı 14 Mart

Yılmaz Müjgansız yapabilecek mi? Müjganı kaybetmenin siniriyle hangi olayla karakola düşecek Yılmaz. Eski günlerdeki olaylı günleri hatırlatan sahnelerle Bir Zamanlar Çukurovada 24. bölüm 14 Mart perşembe çok olaylı olacak. Yılmaz ile yollarını ayırıp duyduğu aşkın da ayrılığa neden olmaması için Müjgan Doktor bir an evvel uzaklaşır Yılmazdan ama aklı ondadır hep. Müjgan doktor valizlerini toplayıp Çukurova’yı terketse de Yılmaz için yüreği çarpmaya devam edecek.. Her yerde Müjgan’ı arayan Yılmaz’ın onu bulacak mı dersiniz? Yılmaz duyduklarına tahammül edebilecek mi dersiniz?

Bir Zamanlar Çukurova’da 24. bölüm özeti fragmanı 14 Mart perşembe günü Yılmaz’ın, Yamanlar’ın konağının bahçesinde keyifle kahvesini yudumlamasının sebebi ne? diye merak edenlere de hemen açıklayalım. Artık Yamanların konağın yarısı Yılmazın olmuştu. Bakalım Bir Zamanlar Çukurova da dizisi 24. bölüm özeti 14 Mart günü neler olacak izleyip göreceğiz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 7 Mart 2019