14 Mart Çarpışma Var mı Yok mu Neden Yayınlanmıyor Final mi Bitti mi?

Bu konumuzda 14 Mart Çarpışma Var mı Yok mu Neden Yayınlanmıyor Final mi Bitti mi? sorusuna cevap vereceğiz. Show TV’nin sevilen dizisi ‘Çarpışma’ bu hafta ekranlara gelmeyecek! Yani 14 Mart perşembe akşamı Çarpışma olmayacak. 14 Mart Perşembe günü Çarpışma dizisi Var mı Yok mu Neden yok niçin Yayınlanmıyor Final mi Bitti mi? soruları izleyici tarafından çok merak edilmeye başlandı.

Yapımcılığını Ay Yapım’ın, yönetmenliğini Uluç Bayraktar’ın üstlendiği, başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Alperen Duymaz, Melisa Aslı Pamuk, Onur Saylak gibi isimlerin yer aldığı Çarpışma dizisinin bu hafta 14 Mart Perşembe yayınlanacak bölümü ‘Cumhurbaşkanı ile Özel’ programı sebebiyle ekranlara gelmeyecek. ”Çarpışma” yeni bölümüyle 21 Mart Perşembe 20.00’de Show TV’de!

14 Mart Çarpışma Var mı Yok mu Neden YayınlanmıyorShow TV ekranlarında devam eden yeni dizilerden birisi olan 14 Mart 2019 Perşembe Çarpışma Var mı Yok mu Neden Yayınlanmıyor Yeni Bölüm? olacak mı olmayacak mı oldukça merak ediliyor. Kıvanç Tatlıtuğ’un baş rolünde oynamış olduğu Çarpışma dizisi 2019 yılında ilk 3 hafta ekrana gelmeyecek.

Yani çarpışma dizisinin 14 Mart 2019 perşembe günü yayınlanacak olan 14. bölümü 14 Mart 2019 Perşembe günü de ekrana gelmeyecek 14 Mart 2019 Perşembe akşamı da yayınlanmayacak olan çarpışma dizisi 7. bölümü ile 21 Mart 2019 Perşembe akşamı Show TV’de kaldığı yerden devam edecek. 14 Mart 2019 Perşembe Çarpışma Var mı hayır yok yeni bölüm 21 Mart Perşembe yayınlanacak.

Çarpışma dizisinin fragmanı çıkmayınca izleyicileri ve sevenleri çarpışma dizisinin yeni fragmanı neden çıkmadı 14 Mart 2019 Perşembe Çarpışma dizisi Var mı Yok mu yeni bölüm Neden Yayınlanmıyor gibi meraklı soruları bizlere sormaya başladılar. Bizler de Çarpışma dizisinin 14 Mart 2019 perşembe günleri Neden yayınlanmadığını hemen açıklayalım: kanalların reklam şirketleri ile yapmış olduğu sözleşmeler her yılın ilk haftalarında yenileniyor O yüzden dolayı diziler İlk haftalarda ekrana gelmiyor. Çarpışma dizisi de 2019 yılının ilk üç haftasında yayınlanmayacak.

Çarpışma dizisi 14 Mart 2019 perşembe günleri ekrana gelmeyecekÇarpışma dizisi 3-14 Mart 2019 perşembe neden yok

Show tv ekranlarında perşembe akşamları yayınlanan ve her bölümü ile merak konusu olan, ilk haftalarda çok iyi başlamasa da sonra biraz reytingleri düzelmeye başlayan Çarpışma dizisinde 14 Mart 2019 perşembe günü yeni bölüm var mı yok mu neden yok niçin yayınlanmıyor gibi meraklı sorular geliyor. Bizde merak edenlere açıklama ihtiyacı hissettik.

14 Mart 2019 Perşembe Çarpışma Var mı Yok mu Neden Yayınlanmıyor Yeni Bölüm olacak mı? sorularına yanıt verelim:  Çarpışma 14 Mart perşembe Var mı Yok mu? Yok arkadaşlar bu hafta dizi ekrana gelmeyecek, dizi yeni bölümü ile 21 Mart perşembe akşamı Show tv de kaldığı yerden devam edecek. Peki bu hafta neden yok niçin yayınlanmadı?Çarpışma dizisi 14 Mart 2019 perşembe var mı yok mu

Dizinin yayınlanmama sebebi aslında diğer diziler ile aynı. Çarpışma  dizisi yen yılın ilk haftasındaki reklam düzenlemeleri nedeni ile bu hafta yayınlanmayacak. Tv kanalları reklamlardan pay alıyorlar, bu payların dağıtımı için kanallar kıyasıya yarışıyor. İşte en çok izlenen kanalların pastadan en büyük payı alması için reklamcı kuruluşlar ile anlaşmalar yapıldığı için ilk hafta reklam ücretleri çok düşük oluyor.

Reklam ücretleri oyuncu ücretlerini bile karşılayamadığı için genelde yeni yılın ilk haftası bu düzenlemeler bitinceye kadar diziler yeni bölümlerini yayınlamıyorlar. Çarpışma dizisi de bu nedenle bu hafta yeni bölümü ile ekrana gelmeyecek. Yani kısacası 14 Mart 2019 perşembe günü Çarpışma dizisinden yeni bölüm beklemeyin. Çarpışma Yeni bölüm 21 Mart 2019 perşembe akşamı yayınlanacaktır.

14 Mart 2019 Perşembe Çarpışma Var mı Yok mu olacak mı olmayacak mı Neden Yayınlanmıyor Yeni Bölüm?

Bu konuda sizlerinde görüşlerini merak ediyoruz. Sizce dizilerin böyle ara vermesi doğru mu? İzleyici açısından bakarak değerlendirip yorumunuzu aşağı yazabilirsiniz. Kıvanç Ttalıtuş ve Elçin Sangu’nun başrolde oynadıkları Çarpışma 14 Mart Perşembe Var mı Yok mu sorusuna cevap verdik, sizlerde aşağı yorumlarınızı yazın lütfen..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

14 Mart Çarpışma Var mı Yok mu Neden Yayınlanmıyor Final mi Bitti mi? (10 Yorum)

  1. Yani insan beyni kabul etmiyor bir beğendiğimiz dizi seyredeceğiz onuda bu hafta yayınlamıyorsunuz neymiş sn Cumhurbaşkanı konuşacakmış kardeşim zaten hergün konuşuyor yetmediniz showa kınıyorum

  2. böyle devam ederse mayıs ayınd 2019 yılında finnal yarak ekranlara veda etmelisini bekliyyor

  3. ÇOKTA UMRUMDA DEĞİL DİZİLERİN ARA VERMESİ O DİZİYE VERİLEN. ÖNEMİDE SARSIYOR GÖZDEN IRAK OLAN GÖNÜÖDENDE IRAK OLUR HAYDİ SALICAKLA KALIN

  4. Bence bundan sonrada hic yayinlamayin yaz aylarinda ara veriliyodu simdi bide kiş arasi girdi yazik ki ne yazik

  5. Ben dizilerin bu kadar uzun süre yayında olmamasını hiç doğru bulmuyorum. Kanalların reklam anlaşmaları biz izleyenleri hiç ilgilendirmiyor. Bir hafta yeni yılın ilk haftasını belki anlayabilirim ama üç hafta ara hiç mantıklı değil. Onların yüzünden izleyiciler niye madur olsun ki. O zaman yayına başladıklarında bizde üç hafta hiç birini izlemeyerek protesto edelim olur mu reytingler dibe vursun. Nasıl olur????

  6. bu olay çok ama çok saçma bundan neden biz zarar görüyoruz ve neden trt ye mahkum ediliyoruz neden ondaki diziler aralıksız devam ediyor

  7. Siyah inçi dizisini aile çek hepimiz severek izliyoruz anda erçel dolgahan sayışman mükemmel oyuncular biz dizinin ekranlarda olmasını istiyoruz ilginiz için teşekür ediyoruz☺

Eklenme Tarihi: 13 Mart 2019