14 Mart Çarşamba Reyting Sonuçları Diriliş mi Sen Anlat Karadeniz mi birinci?

14 Mart 2018 çarşamba günü reyting sonuçları nasıl olacak diziler arasındaki reyting dağılımı hakkında sizlerle detayları paylaşıp Sen anlat Karadeniz ve Diriliş Ertuğrul dizisi ile Star TV’de ekrana gelen Börü dizisi hakkında detaylı reyting raporlarını ve analizlerini sizlerle paylaşmak istiyoruz. 14 Mart reytinglerini burada sizler için hazırlayıp sunacağız.

Öncelikle 14 Mart çarşamba günü hangi diziler var kısaca bilgi vermek ve önceki hafta nasıl bir reyting aldıklarını yazmak istiyorum. Öncelikle Çarşamba günlerinin lideri olan Sen anlat Karadeniz dizisi hakkında bilgi verelim. 14 Mart çarşamba günü Atv ekranlarında yayınlanacak olan Sen anlat Karadeniz dizisi geçen haftayı 19 civarında reyting alarak 1. sırada kapatmıştı.

Dizi ilk haftalardaki rüzgarını birazcık olsun kaybetmiş olsa da hala rekorları kırmaya ve oldukça yüksek oranlarda reyting almaya devam ediyor. en yakın rakibi olan Diriliş Ertuğrul dizisinden totalde 3-4 puan daha fazla alan Sen anlat Karadeniz dizisi 14 Mart reyting sonuçlarında da yine birinci olacak, bizim tahminimiz böyle.

14 Mart çarşamba günü TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan Diriliş Ertuğrul dizisi ise geçen hafta almış olduğu 15 oranındaki total reyting ile Sen anlat Karadeniz dizisinden hemen sonra 2. sırada yer aldı. ancak görülen o ki Diriliş Ertuğrul dizisi reytinglerini korumasına ve hatta birazcık yükseltmesine rağmen sen anlat Karadeniz dizisi ufak ufak düşmeye başladı. Eğer böyle devam ederse ileriki haftalarda Diriliş Ertuğrul yeniden zirveye yerleştir ve sen anlat Karadeniz dizisi 2. sıraya düşebilir.

14 Mart Çarşamba reyting sonuçlarını etkileyecek bir diğer dizide Star TV’de ekrana gelecek olan Börü dizisi. Beklentilerin altında kalan börü dizisi geçen haftalarda 4 oranındaki reytingler ile beklentilerin altında kalmış ve Toplamda 6 bölüm sürecek olan bizi istenen reytinglere ulaşamamıştı. Börü dizisi büyük ihtimalle 6. bölüm sonunda bitecek ve reytinglerde umulan beklenenin altında kalan dizi ekrana veda edecek.


Fox TV ekranlarında ise 14 Mart Çarşamba reyting sonuçlarını etkileyecek olan yaparsın aşkım programı ekrana gelecek. İlker Ayrık’ın sunduğu ve hazırladığı yaparsın aşkım FOX TV’de devam ediyor ancak beklenen reytingler bir türlü alınamıyor. Bu yüzden dolayı kısa bir süre sonra yaparsın aşkım da final yapacak sitemizde bu konuda içerik ve konu hazırlanmıştır.

14 Mart Çarşamba Reyting Sonuçları Diriliş mi Sen Anlat Karadeniz mi birinci?

Sonuç olarak 14 Mart çarşamba günü reyting sonuçlarında Sen anlat Karadeniz ve Diriliş Ertuğrul dizisi arasındaki rekabet kaldığı yerden devam edecek. Acaba sen anlat Karadeniz mi birinci olacak yoksa Diriliş Ertuğrul yeniden birincilik kürsüsüne çıkacak mı izleyip göreceğiz. bu konuda sizler de yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilir 14 mart 2018 reytinglerini değerlendirebilirsiniz.

14 Mart çarşamba günü reytingleri bir sonraki gün yani perşembe günü saat onda açıklanmaktadır. Reytinglerin resmini sonuçları gelinceye kadar Önceki haftanın Çarşamba reytinglerini sizlere sunuyoruz. Resmi kurum Reyting sonuçlarını açıklar açıklamaz 14 Mart Çarşamba reytinglerini buraya ekleyip sayfamızı güncelleyeceğiz.

14 Mart 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları TOTAL


14 MART ÇARŞAMBA REYTİNG ANALİZİ: Sen Anlat Karadeniz küçük bir düşüş yaşasa da hala çok iyi reytingi var ve totalde yine birinci. Diriliş 2. sırada ve reytinglerini koruyor. Börü dizisi ise tam bir hayal kırıklığı yaşadı.19. sırada yer buldu. Popstar da beğenilmedi 24. sırada yer aldı.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

14 Mart Çarşamba Reyting Sonuçları Diriliş mi Sen Anlat Karadeniz mi birinci? (6 Yorum)

  1. Sen Anlat Karadeniz Tahir Nefes Aşkından Uzak Durmak İsteyir Aşkdan Uzak Durmak Aşkı Korumakdı Tahir Bunu Anlayır Ama Nefes Bunu Anlayaçakmı Aşkı Korumak Ona Zerer Vermemek İyidi Ama Aşk Ücün Axan Göz Yaşları Ne Zaman Dayanaçak Bu Göz Yaşları Karadenizemi Axaçak Nefes Cox Açı Cekir Bu Açı Aşkı Ücün Hemide Kecmişi Ücün Bir Kadına Aşk Bexş Etmek Onu Anlamak iyi Ama Bağlıda Saxlamak Onun Xeyaların Yıxmakdı Tahir’in Ailesi İyi Mustafa Nefesi Koruyaçak Onun Sıxıntısın Kim Koruyaçak Mustafa Bir Gemide Tek Kaldı Abisine Yardım Edeçek Ailesin Koruyaçak Mustafa’nı Karısı Bele Anlamır Vedat Kötü Onun Özü Sözü Doğru Deyil Nefesi Vedat Bele Korxudır Bu Korxu Nefesin Kecmişinden Kalıb Allah Hec Kime Aşk Üçün Korxu Yaşatmasın Amin

Eklenme Tarihi: 15 Mart 2018