14 Mayıs 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları Sıralaması Söz Çukur Yasak Elma

Son haftalarda birbirinden zorlu dizilerin mücadele etmeye başladığı pazartesi günleri reyting almak da hayli zorlaştı. 14 Mayıs 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları Sıralaması Söz Çukur Yasak Elma Siyah Beyaz Aşk dizilerinden hangileri sıralamaya girdi değişen bir dizi reytingi oldu mu bu konuda sizlerle en yeni ve güncel reytingleri paylaşacağız. Pazartesi akşamları yayınlanan dizilere önce birlikte göz atalım sonra kısa analiz ve reytinglerin resmi sonuçlarını paylaşalım sizlerle.

14 Mayıs 2018 Pazartesi Reyting Sonuçlarında yarışacak olan yapımlar ve kanalları şöyle sıralanıyor..
1. Söz / Star TV
2. Çukur / Show TV
3. Siyah Beyaz Aşk / Kanal D
4. Kim Milyoner Olmak ister / ATV
5. Yasak Elma / Fox TV
6. Survivor / TV 8
Bu dizilerin geçen haftaki reyting sıralamaları oldukça klasikti. Söz dizisi yine birinci olurken Çukur onu takip etti, Yasak Elma ise hayli iyi reyting almaya devam etti.

Gelelim 14 Mayıs 2018 Pazartesi günü nasıl bir reyting sıralaması olacağına. Sevilen dizilerin hepsi bir günde toplanınca reyting alması da zorlaşıyor. Söz Çukur Yasak Elma ve Survivor 2018 çok iyi reytingler alıyor. Dolayısı ile senaryosu biraz zayıf olan veya kısıtlı imkanları olan diziler tutunamıyor. 14 Mayıs 2018 Pazartesi gününün Reyting Sonuçlarında ön plana çıkan dizilere kısaca göz atalım…

Söz / Star TV: Söz dizisi geçen hafta almış olduğu 8.18 reyting oranı ile totalde en yakın rakibi çukura fark atarak liderliğini sürdürdü. Çukur dizisi ise 7.56 reyting oranı ile Sözün hemen ardından ikinci oldu. Bu haftada Fethinin ölüm kalım mücadelesini izleyeceğimiz Söz dizisi yine 1. olacak gibi görünüyor, Vartolu ve Selimin İdrise kafa tuttuğu Çukur ise hemen takipçisi olacak görünümünde..

Survivor 2018 geçtiğimiz hafta aldığı 6.96 total reyting ile Çukura çok yaklaştı. 14 Mayıs reytinglerinde ne yapar izleyip göreceğiz.  Fatih Portakal ise Ahmet Hakanın kanal D den ayrılması ile daha çok izlenmeye başladı ve geçen hafta Fox haber 4. sırada yer almıştı. Yasak Elma ise almış olduğu 6.19 reyting ile iddiasını sürdürüp ilk 5 içinde yer aldı. Heyecanlı gelişmeler Yasak elma dizisini 14 mayıs reytinglerinde de sıralamaya koyacak gibi.

Siyah Beyaz Aşk ise Kanal D ekranlarında artık yorgun düşmeye başladığını gösteriyor. geçen hafta 3 oranında reyting alan Siyah Beyaz Aşkın 14 mayısta alacağı reytingler oldukça merak ediliyor.. Artık final yapması beklenen dizi veda gününü beklemeye başladı. Siyah Beyaz Aşk 2 hafta sonra final yapacağını açıkladı bu arada.. Atv de yayınlanacak olan Kim Milyoner Olmak ister  yarışması da oldukça iyi izleniyor..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 14 Mayıs 2018