14 mayıs Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 137.bölüm fragmanı analizi tüyoları.. Mesut ölecek mi? Yeni Mitci kim?

14 mayıs Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 137.bölüm fragmanı analizi tüyoları.. Alpaslan Akif’i öldürmek için evlenme teklifi etti!!!

Alpaslan evlilik teklifi etti ancak gerçek mi yoksa Akif’i öldürmek için oyuna getirmek annesini kullanmak için mi?Özlemi öldürmeyecek hain olmadığı için. Gelelim asıl gerçek mevzuya İlyas’la Ömür evlenecek mi ? bizim tahminlerimize göre çift sezon finaline doğru evlenecekler.Bu arada Behzat Musa’ya ateş ediyor Musa ölüyor.

Diziye aynı zamanda yeni bir kötü karakter dahil olacak… Yeni mitci olarak Mehmet Çepiç bu karakteri canlandıracak usta oyuncuya başarılar dilyoruz.

EDHO – Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Alparslan Öldü mü? 135. Bölüm Analizi Fragmanı

ATV nin efsaneleşen dizisi EDHO da 23 Nisan Salı günkü son bölümde sezon finaline haftalar kalana Alparaslan Ölecek mi? İçlerindeki haini bulan EDHO masası Ferman’ın ölüm fermanını oylama sunmuş ancak yeterli oylama çıkmadığı için ertelenmiştir. Devlet görevlileri ile içerideki amcası kurtarmak için görüşmeler yapan ve Mesut’u öldürmek isteyen ALPARSLAN gece görüşlü bir uzun namlulu silah ile vuruldu ve bundan sonra FEDAİlerin başı sensin diyen FEDAİ vuruldu.

EDHO da 135. Bölüm de Alparslan yani Yunus Emre Yıldırımer diziden ayrılıyor mu?

Alparslan bizim görüşmüz; ölmez ve iyileşip amcası Hızır’ı kurtaracak ve gayri meşru hareketlerin de FEDAİ si olacaktır. 3. Sezonda da bol bol Alparslan’ın diplomotik ilişkiler içerisinde olacağını izleyeceğiz.

Alparslan Ölmez.

135. Bölüm Fragmanı;

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 6 Mayıs 2019