14 Mayıs Halka 17. bölüm fragmanı analizi tüyoları.16. bölüm özeti!!! Kaan ve Cihangir ölecek mi?

14 Mayıs Halka 17. bölüm fragmanı analizi tüyoları.16. bölüm özeti!!! Kaan ve Cihangir ölecek mi?

Halka Dizisinin Konusu İki genç adam, iki bambaşka insan, iki kurban, çok farklı yerlerden gelip, kol kola durarak, hırs ve öfkeyle,  kader sandıkları, tesadüf die tanımladıkları bir kumpasla savaşıyorlar. Uzakta kalan ve uzayan  bir geçmişin peşine koyuluyorlar.  Eski defterleri açarak, pis davaların, tüm yalanların hesabını soruyorlar. Mafyanın, maddiyatın,  entrikanın konuştuğu ve sustuğu bir hayatın içinde savruluyorlar. Halka, durmak bilmeyen bir serüvenin, siyah bir dünyanın hikâyesi. Kanayan ve kanadıkça sızlatan bir mazi. Kaan ve Cihangir’in yeryüzünden aldıkları intikamı… Halka, polisiye trüklerini kullanıp, tempolu bir TV dizisidir. Halka adı, üç halka simgesiyle bilinen  suç şebekesinden gelir. Halka’nın en temel özelliği, her bölümde artan hız temposu ve klasik mafya anlatılarının dışında kadınların güçlü olduğu, yönetip yönlendirdiği bir hayat içeriği taşımasıdır. Hikâyenin liderlerini  Halka’nın mağdurlarının olduklarını öğrenerek, şebekeyle mücadeleye girişen Kaan ve Cihangir’dir.

Halka 15.Bölüm Özet Çağatay Cengiz Erkmen’i, babasını vurur. Hümeyra’nın düzeni mahvolmuştur. Halka’nın tahtı boşalmıştır. O tahta kimin geçeceği belli değildir. Çağatay, Halka’nın başına kendisini uygun görmektedir ancak Hümeyra’nın başka planları var. Bu sırada bir “yukarısı” lafı gezmeye başlar. Halka’nın bulunacak yeni sırları vardır. Hümeyra çocuklarını korumak için Halka’yı elinde tutmak zorunda ama bu artık o kadar da kolay değil. Yardıma ihtiyacı vardır. Üstelik eski imkanlarına da ulaşması zordur. Kaan ve Cihangir tehlikede olduklarını bilmezler Müjde ve Cihangir birbirlerini daha yakından tanımaya başlar. Halka’daki yeni olaylar Bahar ve Kaan’ın da daha çok görüşmelerini sağlar.

Halka 16. Bölüm 2. Tanıtımı! Kaan ve Cihangir ölecek mi? Halka Yeni Bölümde Neler Olacak? TRT 1’in sevilen fenomen dizisi Halka 15. heyecanlı son bölümü ile izleyenlerin karşısındaydı. Ekranlra gelen son bölümde; Çağatay’ın kardeşine ve babasının yanındaki kişiyi bulma çabaları tüm Halka’yı çok etkileyecektir. Dizinin son bölümünün bitmesinin ardından Halka 16. bölüm tanıtım videosu yayına verildi. Halka yeni bölüm öncesi 2. fragmanı da yayınlandı. Yeni fragmanda  Cihangir evlatlık olduğunu öğreniyor ve Kaan ve Cihangir için ölüm emri veriliyor!!!!!

Halka dizisinin oyuncu Kadrosu: Kaan Yıldırım(Kaan), Hande Erçel(Müjde), Hazal Subaşı(Bahar), Serkan Çayoğlu (Cihangir), Nazan Kesal, Okday Karunan, Ahmet Mümtaz Taylan,Dilan Telkök, Erdal Yıldız ve Burak Sergen

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 6 Mayıs 2019