14 Şubat 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları Sen Anlat Karadeniz mi Diriliş Ertuğrul mu?

192 yorum
46 izlendi

Günün Sorusu elbette bu: 14 Şubat 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları Sen Anlat Karadeniz mi Diriliş Ertuğrul mu? birinci olacak? >> 15 ŞUBAT PERŞEMBE REYTİNG SONUÇLARI
En merak edilen günlerden birisi oldu çarşamba gününün reyting sonuçları. 14 Şubat Çarşamba Reyting Sonuçlarında da özellikle Sen Anlat KAradeniz ve Diriliş dizilerinin son durumları izleyicilerimiz tarafından çok merak ediliyor. Bizde merak edenler için bu içeriği hazırlayarak 14 Şubat 2018 Çarşamba Reytinglerinde Diriliş mi Yoksa Sen Anlat Karadeniz mi birinci oldu total ve Ab reytinglerini yazarak ve dizileri analiz ederek sizlerle paylaşmak istedik. 14 Şubat Çarşamba Reyting Sonuçlarında en merak edilen dizi tabi ki Sen Anlat Karadeniz. Çünkü geçtiğimiz 3 haftada sergilediği performans ile 3 yıldır tartışmasız birinci olan Diriliş Ertuğrul dizisini tahtından eden dizi geçtiğimiz hafta almış olduğu rekor sayılabilecek reyting oranı ile tüm haftanın tozunu dumana kattı adeta.

Önceki hafta Sen Anlat Karadeniz 18.44 oranında almış olduğu total reyting ile unutulmaz bir rekor kırdı. Hem kendi başarısını zirveye taşıyan Sen Anlat Karadeniz hemde Diriliş Ertuğrul dizisinin uzun yıllardır devam eden Çarşamba günü performansına adeta darbe vurdu. Uzun süredir Diriliş Ertuğrul’u takip eden izleyiciler şimdi 14 Şubat 2018 Çarşamba Reyting Sonuçlarından çıkacak sonucu bekliyorlar. Acaba dizi yükselişini tamamlayıp geri düşmeye başlayacak mı yoksa yükselmeye devam edecek mi diye merak içinde bekleyenler çarşamba akşamki büyük rekabeti görmek ve diziler hakkında son bilgileri analizleri öğrenmek istiyorlar. Merak içinde acaba Diriliş mi yoksa Sen anlat Karadeniz mi birinci olacak diye bekleyenler için bu yazımız ve analizimiz faydalı olacaktır umarız.

Bunu Gördün mü>>  20 Mart 2019 Çarşamba Reyting Sonuçları Kuzgun Diriliş Ertuğrul Sen Anlat Karadeniz

Öncelikle belirtelim ki Sen Anlat Karadeniz oldukça şanslı. Çünkü hafta boyunca defalarca diziyi yayınladı. Hatta Cumartesi günü 3 bölümü birden yayınladı ve sabah 10 da başlayan dizi akşam 6 ya kadar devam etti. Aslında Atv’nin amacı diziyi izlemeyenleri diziye ısındırmak alıştırmak ve yeni izleyici kazanabilmek. Bu politikayı izlediği içinde sürekli ilgi görüyor, tekrar bölümleri olmasına rağmen gündüz kuşaklarındaki reytingleri bile oldukça iyi gelen Sen Anlat Karadeniz bu hafta da ipi göğüsleyecek ve reytinglerde büyük bir fark atacak gibi görünüyor. Dizihaberi.tv olarak bizim favorimiz yeni bir reyting rekoru kırarak Sen Anlat Karadeniz’in 14 şubat reytinglerinde kesin birinci olacağıdır. Tahmini izlenme oranı total 20 civarında bir izlenme oranı bekliyoruz.


Gelelim Diriliş Ertuğrul dizisine; Oldukça iddialı olan yapım adeta direniyor Karadeniz’in hırçın sularına. 16 civarındaki reyting oranları 14 oranına gerileyen dizide aslında büyük bir değişiklik yok denebilir. Çünkü reytingi 16 civarında idi geçtiğimiz hafta 14 oranında reyting aldı. Çok büyük bir düşüş olmadı yani. Aslında düşüşü diğer diziler yaptı. Starda yayınlanan Babamın günahları ilk haftadan havlu tarken Kanal D de 5-6 oranında reyting alan Meryem dizisi de 2 oranının bile altına düştü. Aldığımız duyumlara ve dizi haberlerine göre Meryem dizisi çok yakında final yapacakmış.

Bunu Gördün mü>>  19 Mart 2019 Salı Reyting Sonuçları Yüzleşme Kadın Eşkiya Survivor Halka


Sonuç olarak 14 Şubat 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları Sen Anlat Karadeniz mi Diriliş Ertuğrul mu? sorusu bu akşamın en merak edilen sorusu olacak ve Sen Anlat Karadenizin reytingleri kalıcı mı olacak yoksa geri düşüşe mi geçecek bir kez daha bunu görme şansı bulacağız 14 Şubat Sevgililer günü tv ekranında. Ha unutmadan söyleyelim 14 Şubat sevgililer günü olduğu için evde kumandalar bayanlarda olabilir o yüzden bu akşam Sen Anlat Karadeniz biraz daha yüksek bir reyting alabilir. Bu da bizden bir tüyo olsun size..

14 Şubat 2018 Çarşamba Reyting Sonuçlarında Meryem dizisi de merak ediliyor ancak erken final kararı aldığı için izleyenleri gittikçe azalıyor. Bu akşam daha da düşük bir oran alarak 1 reytingine doğru düşmesini bekliyoruz biz. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi bizlere yazabilir diğer ziyaretçilerimizle görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.


14 Şubat 2018 Çarşamba Reyting Sonuçlarını yarın saat 10.00 da resmi açıklamanın hemen ardından dizihaberi.tv de bulabilirsiniz. Yeni sonuçlar açıklanana kadar geçen haftanın resmi sonuçlarını sizlere sunuyoruz. Hoşçakalın, yorumsuz kalmayın..

14 Şubat 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları TOTAL

14 Şubat 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları AB

GÜNÜN ANALİZİ: Sen Anlat KAradeniz aldı başını gitti. tahminlerimizde doğru çıktı. Diriliş çok fazla reyting kaybetmezken Sen Anlat Karadeniz 20 oranını geçerek yeni bir rekor kırdı. Sen Anlat KAradeniz 20.43 total reyting ile çok büyük bir başarı yakaladı. Rekorlara adını yazdırdı tebrikler Sen Anlat KAradeniz.. Diriliş Ertuğrul da 14.69 oranında reytingini korudu ve izleyicisi tarafından sahip çıkıldığını gösterdi.Meryem ise adeta silindi ve 2 oranındaki reyting ile ancak 27. sırada yer alabildi. İyi olan kazansın demiştik ama Sen Anlat KAradeniz iyinin de iyisi olma yolunda Tebrik ediyoruz…. Sizde yazın görüşünüzü aşağı..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 14 Şubat 2018