14 Şubat Sen Anlat Karadeniz 4. Bölüm Özeti Fragmanı Neler Olacak?

Sevilerek izlenen ve reyting rekorlarını kıran Sen Anlat Karadeniz 4. bölümü ile 14 şubat sevgililer gününde kaldığı yerden devam edecek. 14 Şubat Sen Anlat Karadeniz 4. Bölüm Özeti Fragmanı Neler Olacak merak ediliyor. Geçici olarak Vedattan kurtulan Nefes Tahir ve ailesi zor durumda kalmasın diye silahı eline alıp Vedatı hapiste vurup kurtulmak ister.

Vedattan kurtulmak bir tarafa tetiği bile çekecek gücü kalmamıştır Nefesin, peki Tahir bu işe ne diyecek? 14 Şubat Sen Anlat Karadeniz 4. Bölüm Özeti Fragmanı Neler Olacak konumuzda sizlere sunuyoruz. Gelecek bölüm Vedattan biraz kurtulacağız, çünkü vedat hapishanede kalmaya devam edecek ve kolay kurtulamayacak.

Sen Anlat Karadeniz dizisinde Nefes’in sevgilisi olarak gösterilen kişi aslında abisidir. Ama Eyşan onu sürekli Vedat’ı aldatan bir kadın olarak gösterir ve Kaleli ailesinin gözünde onu kötüler. Ama yeni bölümde Yiğit’in o benim dayım demesi üzerine gerçekler ortaya çıkıyor. Asiye neden söylemeden abin olduğunu diyor. Nefes ve Yiğit artık özgür olabilecek mi?

Tahir onları Vedat’tan kurtarıp başka bir hayata bırakacak mı? Tahir Nefes’e kuşlar gibi özgür olacaksın daha ne üzülüyorsun gibi bir söz söylüyor. Nefes’te o kuşları içime sen bıraktın şimdi de yaralayıp gidiyorsun diyor. Yani Nefes Tahir’e olan aşkını itiraf etmiş olur. Peki Tahir bu sözlerin üstüne Nefes’i yine de bırakacak mı?

Vedatın hapishanede daha uzun kalması için Nefesin avukatı olan Esma elinden geleni yapacak, Nöbetçi mahkemeye çıkan Vedat kurtulamayacak, ancak Eyşanın Vedat için tuttuğu avukat da boş durmayacak ve Vedatı biran evvel kurtarmak için çabalayacak. Anca Esma hem Nefesi en iyi şekilde savunacak hemde Tahir ve ailesinin eskiden beri tanıdığı bir dostudur. Bu yüzden elinden geleni yapacak. Sen Anlat Karadeniz Avukat Esma Kimdir?

Sen Anlat Karadeniz 4. Bölüm Fragmanı 14 Şubat Çarşamba

https://www.youtube.com/watch?v=0sT41cxNgag

14 Şubat çarşamba Sen Anlat Karadeniz 4. Bölüm Özeti Fragmanı Neler Olacak?

14 Şubat Sen Anlat Karadeniz 4. Bölüm Gelişmelerden birisi de Eyşanın verdiği resimdeki kişinin Nefesin sevgilisi değil kardeşi olduğunun ortaya çıkacak olmasıdır. Bu durum Nefes üzerindeki baskıyı bir nebze olsun azaltacak ve Tahir de rahatlayacak bu durumdan dolayı.. Çünkü Eyşan bu resim için yalan söylemiş ve Kaleli ailesini inandırmıştı.

14 Şubat Sen Anlat Karadeniz 4. Bölüm Resimleri

YORUMLAR

  1. Sen Anlat KAREDENİZ Men Anlatem KAREDENİZ

  2. o vedat rolünün hakkını veriyor valla.yani yine kötülügüne devam edecek

  3. Sen Anlat Karadeniz Dizisi Qac Serya olaçaq

  4. SEN ANLAT KARADENİZ DİZİSİ ELLA

  5. AXŞAMENEZ XEYİR DİZİ PERESTİŞKARLARE YENİ DİZİ SEN ANLAT KAREDENİZ DİZİSİ MARAQLE YZYN SERYALE OLSA UİU OLAR

  6. SEN ANLAT KAREDENİZ DİZİSİN KOLLEKTİVİNE UĞURLAR

  7. Sen Anlat Karadeniz uiu Alqeşdeyeram

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.