14 Şubat Yaparsın Aşkım Yarışmacılar Merve Halil Elif Onur Kübra Sevgililer Günü

Fox tv ekranlarında devam eden  Yaparsın Aşkım 14 Şubat sevgililer gününe özel yeni bir bölüm ile ekrana geliyor. Yeni bölüm Yarışmacıları kimler diye merak edenler için hemen yazalım. 14 Şubat Sevgililer gününde Yaparsın Aşkımda Merve Halil Elif Onur Kübra ve eşi yarışmacı olarak katılacaklar. Sevgililer Gününe özel evlilik teklifi ile sürpriz görüntüler sizleri bekliyor.

İlker ayrık sunumu ile ekrana gelen program her hafta bir birinden güzel bölümleri ile ekrana geliyor. Her hafta bir birinden ilginç yarışmacıları ile göz dolduran ve çarşamba akşamları yeni bölüm ile fox tv ekranlarında ilgiyle takip edilen Yaparsın Aşkımda İlker Ayrık misafirlerine unutulmaz bir yarışma yaşatıyor bu yarışmacılar hem eğleniyor hem kazanıyor. Sevgililer günü için özel yayın da bu hafta sürprizlerle dolu olacak.

Yarışmayı birinci bitirenler 2018 model bir Citroen C3 kazanıyor. 14 Şubat Çarşamba Yaparsın Aşkım Yarışmacıları kimler olacak diye merak edenler aşağıdaki fragmanı izleyebilir Merve Halil Elif Onur Kübra gibi yarışmacıların renk katacağı 14 Şubat Çarşamba Yaparsın Aşkım Tekrarı dizihaberi.tv sitemizde sizlerle olacak.

İlker Ayrık ile 14 Şubat Çarşamba Yaparsın Aşkım yarışmasında sevgililer gününe özel bir yarışma yaşanacak. 4 çiftten birine harika bir araba hediye veriyor. 14 Şubat Çarşamba Yaparsın Aşkım Yarışmacıları Merve Halil Elif Onur Kübra Tekrarı dizihaberi.tv sitemizde yayınlanacak ve merak edenlerine duyurulacak.

14 Şubat Yaparsın Aşkım Yarışmacılar Kimler Fragmanı:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 8 Şubat 2018