15-16 Aralık Boksun Yıldızları Neden Yok Bitti mi yayından mı Kalktı?

15-16 Aralık Boksun Yıldızları varmı yok mu sorusuna cevap arayanlar için yanıt verelim.. 15-16 Aralık Boksun Yıldızları Neden Yok Bitti mi yayından mı Kalktı? diye merak edenler için açtık bu konuyu. Evet 15-16 Aralık da ekrana gelmeyen program Acun Ilıcalı tarafından yayından kaldırıldı. Peki sebebi neydi diye soranlar için hemen yazalım. Program çok düşük reytingler alıyordu. Daha fazla sürmesi Tv8 için büyük bir reklam geliri kaybına neden olacaktı.

Bu düşük reytinglere daha fazla dayanamayan Acun Ilıcalı programa son verdi.  15-16 Aralık Boksun Yıldızları Neden Yok Bitti mi yayından mı Kalktı? sorusuna başka yanıtlar da var.. Program çok düşük bir izleyici kitlesini ilgilendiriyordu. Yani çok büyük reytinglerin akmasını beklemek pek mantıklı gelmezdi zaten. Ayrıca Cuma günleri çok iddialı diziler var.

15-16 Aralık Boksun Yıldızlarına rakip olan dizilerden bazıları yıllardır bu sektörde olan güçlü ve çok izlenen diziler. Mesela Arka Sokaklar dizisi gibi Şevkat Yerimdar İstanbullu Gelin Aşk ve Mavi gibi dizilerde diğer rakipleri. Gördüğünüz gibi Kalp Atışı dizisini saymasam bile o kadar çok rakibin arasında hemde ciddi ve çok izlenen dizilerin arasından sıyrılıp çok reyting alması oldukça zordu Boksun Yıldızlarının..

Nihayet olacak 15-16 Aralık Boksun Yıldızları var mı yok mu neden yok bitti mi diyenlere program yayından kaldırıldı bundan sonra ekrana gelmeyecek diyoruz. Tekrar bölümleri ise Tv8 de ekrana gelmeye devam edecek. 15-16 Aralık Boksun Yıldızları var mı yok mu diye merak edenler de olmuş ama bildiğiniz üzere hem O ses hemde Yetenek sizsiniz gibi programlar var ve onlarında devam etmesi gerektiği için 15-16 Aralık Boksun Yıldızları yine yayınlanmayacak arkadaşlar..

Acun Ilıcalı son açıklamasında yıldızların çok yorulduğunu söylemişti, sanırım bir süre dinlenip yeniden başlama ihtimali de varmış, sadece reyting degil yarışmanın tamamlanması lazım dedi. İleriki günlerde yeniden başlarsa şaşırmam yani..

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

15-16 Aralık Boksun Yıldızları Neden Yok Bitti mi yayından mı Kalktı? (10 Yorum)

  1. Yayınlanan filmler yada yeteneksizsiniz daha mı çok reyting alıyomuş?? Bence başka bir sebebi var. Reyting olmaz

  2. retink meselesi deyil acun için risk dolu birprogram acun medya için ondukça ciddi sonuclar doğurabilirdi ki son macta ciddi nakavtın sonun da her şey olabilirdi bu yüzden .

    • yine bi cahil yorumuna denk geldim bunları görünce dayanamıyorum yav siz her yerde mi kendinizi belli edersiniz sokak kavgasımı bu köklü bir geçmişi olan disiplinli bir spordur. bir tek akıllı sen misin yani

      • Sen cahil değilsin , tarihçesini bilmez ötersin her koklu olan sey iyi diye birsey mi var yada her disiplini olan birsey ORNEGIN HITLER 😉 ki boks dedigin olayın tarihinde eski yunan tarihinde knock-down knockout diye birsey yok -araştır bakalım salak ne varmış soylemiyorum OGREN . INSANLARIN BİRBİRİNE VURMASI SPOR DEĞİLDİR O ZAMAN HERKES HASMINI ALSIN RINGE CIKSIN SIMDI ORDA BIRBIRINE VURANLAR HANGI DUYGULARLA VURACAK SIDDETIN OLMASINI ISTEMEDIGIN BIR DUNYADA SIDDETI SPOR OLARAK ADLEDEMEZSIN VE BU SPOR OLARAKDA HIC BIRZAMAN YAPILMADI BU PSIKOPATLARIN AYMAZLARIN SÜSÜDÜR . RING VARSA SPOR YOKSA KAVGA HADI YA ELDIVEN VARSA SPOR YOKSA KAVGA HADI LAN ORDAN ENAYI SOKAKTAYSA KARAKOLA RINGTEYSE OMUZLARA HADI ORDAN.

Eklenme Tarihi: 15 Aralık 2017