15-16 Ekim MasterChef Türkiye Eleme Adayları Kim Elendi?

15-16 Ekim MasterChef Türkiye Eleme Adayları Kim Elendi? 15 Ekim MasterChef Türkiye programında pişmiş et yarışması yaptılar. Az pişmiş, iyi pişmiş ve orta pişmiş olması gerekiyordu. Yarışmacılardan sırasıyla et pişirmelerini istediler. Etleri pişirme yarışmasında sırasıyla etlerini getirerek jüriye sunan yarışmacılardan kazanan isim Uğur oldu.

16 Ekim Eleme Adaylarından Eslem ve Atakan Finale Kaldı. Elenen isim Atakan oldu.. Eslem son anda kurtuldu elenmekten.

16 ekim atakan elendi masterchef

MasterChef Türkiye 15-16 ekim pazartesi salı yeni bölümde olanları sizlerle bu konumuzda paylaşacağız. Masterchef Türkiye 15 ekim pazartesi bölümünde takım kaptanı yarışmasını kazanan isim Uğur oldu. En kıvamında eti az pişmiş orta pişmiş ve iyi pişmiş eti en iyi yapan Uğur oldu. Uğur kendine takım kaptanı rakip olarak bilerek Tuğçe’yi seçti. Tuğçe diğer yarışmacılara göre sakin ve güçsüz bir rakip olarak biliniyor. Bu yüzden de kazanabilmek için onu seçti bana göre ya sizce?

MasterChef Türkiye 15 ekim yarışmasında takımlar belli oluyor. Mavi takımın kaptanı olan Uğur kendine takım arkadaşları olarak ; Kerem, Burcu, Mehmet, Atakan, Eslem ‘i seçti.

Masterchef Türkiye 15 ekim kırmızı takım kaptanı olan Tuğçe kendine takım arkadaşları olarak; Hakan, Doruk, Esra, Meltem, Murat’ı seçti.

Masterchef Türkiye de 15 ekimde takım yarışı olarak ilk yapılan yemek yarışı 8 tane atıştırmalık oldu. 8 tane atıştırmalık olarak herkes farklı bir tarif  düşündü. 1 saat içerisinde en iyi 8 atıştırmalığı hangi takım çıkaracak? Tüm bilgilerle konumuz güncellenmektedir.

TUĞÇE TAKIM YARIŞINI KAZANAN TAKIM OLDU. UĞUR KENDİ TAKIM KAPTANI OLDU VE RAKİBİ OLARAK TUĞÇE’Yİ SEÇMESİNE RAĞMEN KAZANAN TUĞÇE VE TAKIMI OLDU.

ELEMEYE GİDEN TAKIM UĞUR’UN TAKIMI YANİ MAVİ TAKIM OLDU. DOKUNULMAZ OLAN İSİM DE MELTEM OLDU. MAVİ TAKIM ELEME İÇİN OYLAMAYA GİTTİ VE HAFTANIN İLK ELEME ADAYLARI MURAT VE DORUK, ESLEM VE ATAKAN da sonraki adaylar oldu

16 Ekim Eleme Adaylarından Eslem ve Atakan Finale Kaldı. Elenen isim Atakan oldu.. Eslem son anda kurtuldu elenmekten.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 15 Ekim 2018