15-16 Eylül MasterChef Kim Kazandı, Elenen Yarışmacı ve Birinci Olan Takım Kim?

TV8 de yayınlanan Masterchef programı 15 16 Eylül Cumartesi Pazar akşamları da yayınlanmaya devam ediyor. Cumartesi pazar akşamları yeni bölümü yayınlanan programda yine olaylar bitmiyor. MasterChef Türkiye yeni bölümünde Hakan ve Uğur arasında tartışma çıkıyor. 15-16 Eylül MasterChef Kim Kazandı, Elenen Yarışmacı ve Birinci Olan Takım Kim?

16 Ekim Eleme Adaylarından Eslem ve Atakan Finale Kaldı. Elenen isim Atakan oldu.. Eslem son anda kurtuldu elenmekten.

16 Eylül MasterChef elenen isim Umut oldu

MasterChef Türkiye’de eleme adayı olan dört kişiden biri hem yarışmaya hem de hayallerine veda etti. 16 Eylül MasterChef Kim elendi sorusuna yanıt verelim: 16 Eylül MasterChef elenen isim Umut oldu..

16 Eylül MasterChef Kim elendi

Hakan Uğur için içi boş bir ego, yemek yapmayı bilmediğinden ve onu evine gönderip kendisini televizyondan izleyerek yemek yapmayı öğrenebileceğini söylüyor. Uğur ise Hakan için vücudunu çok fazla şişirdiği için beynine oksijen gitmediğini ifade ediyor.

MasterChef Türkiye programında Hakan gerçekten sürekli kendini herkesin lideri olarak görüyor ve herkesi yönetmeye çalışıyor. Bu yüzden de sürekli diğer yarışmacı arkadaşlarıyla tartışmaya giriyor.

MasterChef programında 15 Eylül Cumartesi akşamı takımlar ve takımların liderleri seçiliyor. Sonrasında yine yemek yapılarak kazanan takım belli oluyor sonrasında birisini dokunulmaz olurken kaybeden takımda iki kişi de tekrar yemek yaparak eleme potasına giriyor. MasterChef programında sadece bir bölümde iki üç sefer yemek yapıldığı oluyor. Bu da seyircinin daha çok dikkatini çekiyor. Çünkü program amaca yönelik çalışıyor.

Cumartesi belli olan iki eleme adayı pazar günü yine kaybeden takımdan seçilecek olan iki eleme adayı ile birlikte tekrar yemek yaparak jürinin önüne sunuyorlar. Jüri en kötü yemeği seçerek o akşam bir yarışmacının elenmesine sebep oluyor. Elemeler her zaman kötüdür ancak bu program tam bir disiplin istiyor. MasterChef olmak için ellerinden gelen her şeyi yapmak zorundalar. Karşılarında Türkiye’nin hatta dünyanın en önemli MasterCheflerinden oluşan bir jüri var. Bu kısa zaman içinde onlardan çok fazla şeyi öğrenip bu yarışmayı kazanarak MasterChef olmak istiyorlar.

Geçen haftayı kısaca hatırlayalım. Cumartesi akşamı oynanan oyunlar kırmızı kaybetmişti. Bu yüzden dokunulmazlık oyununu kırmızı takım oynadı. Cumartesi akşamı dokunulmazlığı kazanan isim kırmızı takımda Esra olmuştu. Sonrasında yarışmacılar elemeye gitti. Diğer yarışmacıların oyları ile Murat toplamda 5 oy alarak en çok gitmesi istenen isim oldu. Eslem , Hakan ve Burcu ise 2 oy almıştı. Hakan takım kaptanı olarak son eleme gidecek olan kişiyi seçmek zorunda kaldı. Hakan Murat’la eleme oyunu oynayacak kişi olarak kendisini değil Eslemin adını verdi. Aslında burada bir centilmenlik yapıp kendi adını söyleyip ertesi gün Murat’la eleme oyunu oynamalıydı bu konuda siz ne düşünüyorsunuz?

Pazar akşamı ise yapılan yarışmayı kaybeden takım mavi takım oldu. Mavi takım kendi arasında dokunulmazlık oyunu oynadı ve dokunulmazlığı kazanan isim Uğur oldu. Sonrasında takım kendi arasında elemeye gitti. Arkadaşları tarafından en çok ismi yazılan isim Ezgi ve Alp oldu. Ezgi 4 Alp ise 6 oy aldı. Pazar akşamı oynanan eleme oyununda Eslem Murat Ezgi ve Alp yarıştı. Bu elemeyi kaybeden isim ise Alp olmuştu.

16 Ekim Eleme Adaylarından Eslem ve Atakan Finale Kaldı. Elenen isim Atakan oldu.. Eslem son anda kurtuldu elenmekten.

MasterChef Türkiye yeni haftasında takımlar nasıl olacak cumartesi pazar akşamları yapılan yemek yarışmalarda kazanan takım hangisi olacak? MasterChef Türkiye Cumartesi ve Pazar dokunulmazlığı kim kazanacak? Master Chef Türkiye 15 – 16 Eylül eleme potasına kimler kaldı ve pazar akşamı kim elendi? Tüm bu bilgileri sizlerle paylaşacağız. Konumuz sürekli güncellenmektedir. Sizler de takip ederek yeni bilgilere ulaşabilirsiniz.

MasterChef programı 15 eylül cumartesi akşamı Meltem yemek yaparken mavi takımdan kuş üzümü alıyor. Ancak bunu takım kaptanı Ezgi bildiği halde olaya müdahale etmiyor ve kuş üzümlerini yemekte kullanıyor. Sonrasında git bırak mavi masaya diyor. MasterChef Türkiye’de Meltem karşı takımdan malzeme çalıyor ama bundan dolayı pişman olduğu ve özür dilediği için  ceza almıyor. Ama kırmızı takımın kaptanı olduğu için ve böyle bir duruma sessiz kaldığı için Ezgi bundan sonra hiç bir zaman dokunulmazlık alamıyor.

15 eylül Cumartesi MasterChef akşamı kazanan takım Mavi Takım oluyor. Kırmızı takım kendi arasında dokunulmazlık için yarıştı ve dokunulmazlığı kazanan isim Tuğçe oldu.

16 Eylül MasterChef elenen isim Umut oldu

MasterChef Türkiye’de eleme adayı olan dört kişiden biri hem yarışmaya hem de hayallerine veda etti. 16 Eylül MasterChef Kim elendi sorusuna yanıt verelim: 16 Eylül MasterChef elenen isim Umut oldu..

16 Ekim Eleme Adaylarından Eslem ve Atakan Finale Kaldı. Elenen isim Atakan oldu.. Eslem son anda kurtuldu elenmekten.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 15 Eylül 2018