15-19 Nisan Elif 901.-905. Bölüm Özetleri Fragmanı (Tüyoları) - Dizi Haberleri – Oyuncuları


15-19 Nisan Elif 901.-905. Bölüm Özetleri Fragmanı (Tüyoları)

Sevilen ve her hafta merakla izlenen Elif dizisinin yeni bölümlerinde neler olacak neler yaşanacak izleyip göreceğiz. 15-16-17-18-19 Nisan 2019 tarihlerinde yayınlanacak olan Elif dizisi 901.-902.-903.-904. ve 905. Bölüm Özetleri Fragmanları ve (Tüyoları) burada sizlere sunulacaktır.

Elif Dizisi 901. Bölüm Özeti Fragmanı 15 Nisan Pazartesi günü kanal 7 de ekrana gelecek. 16 Nisan Salı günü yayınlanacak olan Elif Dizisi 902. Bölüm Özeti ve Fragmanı kaldığı yerden devam edecek. Elif Dizisinin 903. Bölüm Özeti Fragmanı ve tüyoları ise 17 Nisan çarşamba günü izleyicilere sunulacak. Dizihaberi.Tv sitemizde Elif Dizisi 904. Bölüm Özeti ve yeni fragmanı 18 Nisan perşembe günü ekrana gelirken hafta finalinde Elif Dizisi 905. Bölüm Özeti ve Fragmanı 19 Nisan cuma günü izleyicisiyle Kanal 7 de buluşacak.

17 Nisan Çarşamba Elif dizisi 903. bölüm Özeti

Elif Dizisi 903. bölümde neler yaşanacak? Melek kendisine planlanan saldırıyı öğrenmiştir. Bu yüzden Fosforlu’yla bir plan kurarlar ve Fidan’ı engellerler. Bunun üzerine Fidan ne yapacak? Forforluya saldıran Fidan ne yapacak? Fikret Meleke yeni bir ışık tutar ve kurtuluşu için neler yapacağını söyler. Melek çok mutlu olmuştur. 17 Nisan Elif Dizisi 903. bölüm özeti aşağıdaki videoda..

16 Nisan Salı Elif dizisi 902. bölüm Özeti

Elif Dizisi 902. bölümde neler yaşanacak? Kıymet Fidan’a Melek’, yaralamasını söyler. Fidan bunu büyük bir zevkle yapacağını belirtir ve faaliyete geçer. Sizce Melek zarar görecek mi? Fosforlunun sevgilisi yüzünden kalbi çok kırılmıştır. Avukat Fikret Melek için gelir ve ona bazı bilgiler getirir. Fikret’in elinde Kıymeti bitirecek bazı bilgiler vardır.

15 Nisan Pazartesi Elif dizisi 901. bölüm Özeti

15 Nisan Pazartesi Elif dizisi 901. bölüm Özetinde Mahir, Fikret’in dikkatini Kıymet’in üzerinden çekmek için harekete geçer ve ona sahte delil gönderir. Mahir amacına ulaşabilecek mi? Mahir, hem Avukat Fikret’in dikkatini Kıymet’ten uzaklaştırmak hem de Melek’i hapisten çıkarmak için Fikret’e sahte deliller sunar. Fikret gelen video kaydını Mahir’in gönderdiğini anlamaz ve Melek’i kurtaracak bir delil bulduğunu söylemek için Mahir’i arar. Fikret Mahir’in gönderdiği video kaydından sonra Melek’e oyun oynayanın Tarık olduğuna ikna olur. Mahir ise annesini arayıp kendisi için şimdilik bir tehlike kalmadığını söyler. Sonra da Melek’e gider, ona da hapisten kurtulma ihtimali olduğunu anlatır. Fikret yeniden incelediği video kaydının sonradan değiştirildiğini anlayacak mı?

15-19 Nisan Elif 901.-905. Bölüm Özet15 Nisan Pazartesi Elif Dizisi 901. Bölüm Özeti Fragmanı (Tüyoları)

Elif dizisi 901. bölümde neler olacak neler yaşanacak 15 Nisan pazartesi günü gelişmeleri ve özeti:
Melek kalmış olduğu hapishanedeki hücresinde oldukça zorlu günler geçiriyor. Aç ve susuz geçen günler Melek için oldukça zor bir süreçtir. Çok zor durumdadır, günlerdir bir şey yemeyen Melek gardiyanlar tarafından bu durumdan kurtarılır, hücreden çıkarıp koğuşa alınır. Mahir bu arada avukat Fikret’le buluşur. Fikret’e sorması gereken şeyler vardır. Mahir bu arada çok güzel bir detay yakalar ve bu detayla ilgili Avukata sorular sorar ve bu soruların cevaplarında Melek için kurtuluşun anahtarı vardır..

Melek koğuşa gelir, ve kendini hemen olayların içinde bulur. Fidan bu seferde fosforluya kafayı takmıştır. Onun canını yakmaya çalışır, bu yüzden fosforluyu kızdıracak gelişmeler yaşanır onun sözlüsünü kullanır. Mahir annesinin tuttuğu adamlarla bir anlaşmaya çalışır. Fakat Kısmet uyanıktır ve asla açık vermeden adamların niyetini anlar. Bakalım 15 Nisan pazartesi yayınlanacak olan Elif dizisinin 901. bölümünde neler olacak işte sizler için hazırlanan kısa video:

15 Nisan Pazartesi Elif dizisi 901. bölüm Fragmanı

Elif Dizisi 902. Bölüm Özeti 16 Nisan Salı Elif Dizisi 903. Bölüm Özeti 17 Nisan çarşamba Elif Dizisi 904. Bölüm Özeti 18 Nisan perşembe ve Elif Dizisi 905. Bölüm Özeti 19 Nisan cuma günü Kanal 7 ekranlarında sizlere sunulacak. Yeni bölüm özetleri çıktıkça sayfamız güncellenecektir ve fragmanlar yenilenecektir.. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen..

Elif dizisi 901.-902. Bölüm Özeti fragmanı


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 11 Nisan 2019