15-19 Nisan Zuhal Topal Fenomen Yarışmacılar Şaduman Hanım Ruhşen Hanım

15-16-17-18-19 Nisan tarihlerinde Fox TV de yayınlanacak olan  Zuhal Topalla Sofrada programının bu haftaki yarışmacıları daha önce yayınlanmış olan sosyal medyada en çok konuşulan beğeni alan fenomen yarışmacılar tekrardan yarışacaklar. Zuhal Topalda 15 Nisan pazartesi yayınlanacak olan yeni bölümde Şaduman veya Ruhşen Hanımdan birisi yarışmacı olarak katılacak. Hafta boyunca fenomen yarışmacıların gelinleri ile birlikte yeniden yarışacağı Zuhal Topal bu hafta sizi bekliyor.

Bu format akıllara Yemekteyiz Best Of’u getiriyor. Zuhal Topal’da reytinglerde yükselmek amacı ile best of yarışmacılarını programa yeniden alıyor bu hafta. Zuhal Topalla Sofrada yarışması Dual yapım imzası taşırken Fox TV kanalında kendini izlettiriyor. Başarılı yemek yarışması olan Zuhal Topal daha önce Yemekteyiz yarışmasında yarışan ve sosyal medyada fenomen haline gelen Şaduman Hanım bu hafta Zuhal Topal’in konuğu olacak.

Zuhal Topal 15-16 Nisan 2019 yarışmacılarıZuhal Topal’da kendini sevdiren ve 38 beden olduğu iddia eden bir yarışmacı yer alacak. Ruhşen Hanım 38 bedenim desede herkes onun 38 beden olmadığını biliyor. Zuhal Topalla Sofrada yarışmasında 15-19 Nisan haftasında kimler olacak? Bilgilerini puanları yapılan yemekleri sizlerle bu konumuzda paylaşacağız. Zuhal Topalda Şadıman Ruhşen Ulviye ve diğer kaynanalar bakalım nasıl bir performans gösterecekler:

Zuhal Topalla Sofrada 15 nisan Pazartesi Gelin Sedagül Kaynana Ruhşan Hanım

Zuhal Topal 15 Nisan yarışmacıları Sedagül ve Ruhşan Kaya hanım oldular. Daha önce ocak ayında da yarışmışlardı. Seda 21 yaşında ve düğün için gün sayıyor. Seda bu kez çok iddialı. Kesinlikle kazanacak diyor başka birşey demiyor. Kaynanası Ruhşan hanım da bu kez maçı biz alacağız diyor ve iddialı olduklarını söylüyor. Sedagül ve Ruhşan hanım 15 Nisan pazartesi günü bakalım nasıl bir performans gösterecekler.

Zuhal Topal 15 Nisan yarışmacıları Sedagül ve Ruhşan hanım

15 NİSAN PAZARTESİ SEDA GÜL VE KAYINVALİDESİ RUHŞAN KAYA: Seda 21 yaşında ve düğünü için gün sayıyor. Seda hazırladığı bu mönüyle kayınvalidelerin gözüne girmeye çok kararlı. Kayınvalide Ruhsan Hanım ise gelinine sonuna kadar güveniyor ve büyük ödül bizim olacak diyor.

Seda hanıma Rüzgar Hanım 6 Puan verdi
Seda hanıma Şaduman Hanım 6 Puan verdi
Seda hanıma Songül Hanım 6 Puan verdi
Seda hanıma Hacer Hanım 4 Puan verdi
Seda hanıma ZUHAL TOPAL Hanım 7 Puan verdi ve Seda hanım 15 Nisan Pazartesi gününü 29 Puanla kapattı..

16 Nisan Salı günü Zuhal Topalda yarışacak olan Gelin İpek Kaynana: Rüzgar hanım16 Nisan Salı günü Zuhal Topalda yarışan İpek puanları

Zuhal Topal 16 Nisan yarışmacıları İpek ve Rüzgar hanım oldular. İpek çok genç ve yemek konusunda deneyimi çok olmasa da 2 çocuk annesi olmanın verdiği öz güvenle yine de çok iddialı olduğunu söylüyor. İPEK BORA VE KAYINVALİDESİ RÜZGAR BÜYÜKTANKAYA İpek 28 yaşında ve 2 çocuk annesi önceki hatalarından ders alan gelin bu sefer yemeklerine çok güveniyor. Kayınvalide Rüzgar hanım ise kahkaları ile öne çıkan ama bir okadar da otoriter biri. Haftaya damga vuracak isimler arasında.

İpek hanıma Ruhşan Hanım 5 Puan verdi
İpek hanıma Şaduman Hanım 8 Puan verdi
İpek hanıma Songül Hanım 5 Puan verdi
İpek hanıma Hacer Hanım 5 Puan verdi
İpek hanıma ZUHAL TOPAL Hanım 6 Puan verdi ve İpek hanım 16 Nisan salı gününü 29 Puanla kapattı..

16 Nisan Salı Zuhal Topalda yarışan İpek Kaynanası Rüzgar hanım

17 Nisan ÇARŞAMBA günü Zuhal Topalda yarışacak olan Gelin Fatma Kaynana: Songül Kayhan hanım

 FATMA HALICI VE KAYIN VALİDESİ SONGÜL KAYHAN: Fatma 26 yaşında ve 4 yıllık evli. Fatma yemekleri ile mutfakta büyük bir şova hazırlanırken, Songül hanımda büyük ödüle uzanmak için hesaplar yapmakta.17 Nisan ÇARŞAMBA Zuhal Topal Fatma Songül Kayhan

Fatma hanıma Ruhşan Hanım 6 Puan verdi
Fatma hanıma Şaduman Hanım 4 Puan verdi
Fatma hanıma Rüzgar Hanım 3 Puan verdi
Fatma hanıma Hacer Hanım 6 Puan verdi
Fatma hanıma ZUHAL TOPAL Hanım 8 Puan verdi ve Fatma hanım 17 Nisan Çarşamba gününü 27 Puanla kapattı.

17 Nisan ÇARŞAMBA günü Zuhal Topalda yarışan Fatma hanım

18 Nisan Perşembe Zuhal Topalda yarışacak olan Gelin Yeşim Onay Kaynana: Hacer Onay

YEŞİM ONAY VE KAYIN VALİDESİ HACER ONAY: Yeşim 38 yaşında ve bir çocuk annesi. Aslen kabin memuru olan gelin yarışmaya oldukça iddialı bir şekilde giriş yaptı. Gelinine güvenen Hacer hanım büyük ödül bizim kimse heveslenmesin diyor. Zuhal Topal 18 Nisan perşembe yarışmacı gelin ve kaynanası:

Zuhal Topal 18 Nisan perşembe yarışmacı gelin
Yeşim hanıma Ruhşan Hanım 4 Puan verdi
Yeşim hanıma Şaduman Hanım 4 Puan verdi
Yeşim hanıma Rüzgar Hanım 4 Puan verdi
Yeşim hanıma Songül Hanım 7 Puan verdi
Yeşim hanıma ZUHAL TOPAL Hanım 9 Puan verdi ve Yeşim hanım 18 Nisan Perşembe gününü 28 Puanla kapattı.18 Nisan Perşembe Zuhal Topalda yarışan Yeşim Onay Kaynanası Hacer Onay

19 Nisan Cuma Zuhal Topalda yarışacak olan Gelin Şennur Kaynana: Şaduman Er

ŞENNUR CEBECİ VE KAYINVALİDESİ ŞADUMAN ER: Şennur Trabzonlu 26 yaşında ve 2 çocuk annesi. Karadeniz yemekleri ile lezzet şöleni hazırlamaya aday. Kaynana ve gelin büyük ödüle uzanmak için planlar yapmaya hazırlanıyor.19 Nisan Cuma Zuhal Topalda yarışan Şennur ve Şaduman Er

Şennur hanıma Ruhşan Hanım 3 Puan verdi
Şennur hanıma Songül Hanım 5 Puan verdi
Şennur hanıma Rüzgar Hanım 3 Puan verdi
Şennur hanıma Hacer Hanım 5 Puan verdi
Şennur hanıma ZUHAL TOPAL Hanım 7 Puan verdi ve Şennur hanım 19 Nisan Cuma gününü 24 Puanla kapattı.

15-16-17-18-19 Nisan Zuhal Topalla Sofrada yarışmasında neler olacak neler yaşanacak 19 Nisan cuma günü büyük ödülü kazanacak kaynana ve gelim kim olacak daha önceki haftalarda yarışan gelin ve kaynanalardan fenomen olanlar bu hafta bakalım nasıl bir mücadele ortaya koyacaklar. 15-19 Nisan cuma haftası bilgileri konumuzda güncellenecektir.

19 Nisan Cuma Zuhal Topalla Sofrada Kazanan Kim Oldu Büyük Ödülü Kim Aldı?

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.