15-21 Temmuz Haftalık Reyting Sıralaması, Bu Hafta En Çok Hangi Dizi İzlendi 2019

Yaz sezonunu açılması ile 15-21 temmuz haftalık reyting sıralaması büyük ter döktü. Dizilerin birbirlerinden daha fazla kullanıcı çekmeye çalıştığı bu hafta en çok hangi dizi izlendi ? 2019 yaz dizileri arasında en çok izlenen dizinin reyting sıralamasını konumuzda bulabilirsiniz.

15-21 Temmuz Haftalık Reyting Sıralaması, Bu Hafta En Çok Hangi Dizi İzlendi 2019

15-21 Temmuz 2019 Reyting Sonuçları Haftalık Sıralama

Tüm kanalların reyting için daha kış sezonundan hazırlık içerisinde olduğunu biliyoruz. Geçtiğimiz hafta için raporlarını bu gün elimize aldığımız reyting sıralamasını sizin ile paylaşmak istedik.

Afili Aşk Reyting Oranları

Kanal D’de yayınlanan Afili aşk haftayı birinci tamamladı. Rakiplerine açık ara fark atan dizi %7,74 oran ile haftanın en çok izlenen dizisi oldu. 12 Haziranda ilk bölümü ile ekranlara gelen çapkın bir erkeğin hayatı üzerine kurulu zengin bir iş adamının oğlunu konu alan dizinin başrol oyuncuları arasında Çağlar Ertuğrul ve güzel oyuncu Burcu Özberk yer alıyor. 2019 yaz sezonunun en çok izlenen dizisi olacak gibi duruyor. Öpüşme sahnesi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran diziyi tebrik ediyoruz.

Afili Aşk Reyting Oranları

Her Yerde Sen Reyting Sonuçları

Fox Tv’nin geç başlayan Her Yerde Sen dizisi listenin ikinci sırasına oturdu. Giderek artan izleyici kitlesi ile kanalını memnun eden Her Yerde Sen’in konusu gençlik dizisi. Furkan Andıç ve Aybüke Pusat’ın Ali Yağcı ile birlikte oynadıkları neşeli yaz dizisi tutan diziler arasında. 15-21 Temmuz haftalık dizi izlenme oranlarına baktığımızda 1. sıradaki Afili Aşk dizisini %5,41 puan ile takip ediyor. İleriki haftalarda bu aranın daha da kapanacağını tahmin ediyoruz.

Her Yerde Sen Reyting Sonuçları

Benim Tatlı Yalanım Dizisi Tuttumu İzleniyor mu?

Star Tv’nin 2019 yaz dizisi Benim Tatlı Yalanım dizisi tuttumu izleniyor mu? Dizinin takipçileri dizinin akıbetini merak ediyor. Haftalık izlenme oranlarına baktığımızda Benim Tatlı Yalanım dizisi neredeyse Fox Tv’nin bu sezon en çok izlenen dizisi Her Yerde Sen’i geçecek. Reyting sonuçları listesinde puanları çok yakın ola da Benim Tatlı Yalanım izlenme oranı %0,17 fark ile geride kaldı. Listemizin üçüncü sırasındaki dizi %5,24 haftalık bazda izlenme oranı yakaladı.

Benim Tatlı Yalanım Dizisi Tuttumu İzleniyor mu?

Kimse Bilmez Reyting Sonuçları 

2019 yaz dizileri arasına reyting sıralamasını sallayarak dahil olan Kimse Bilmez reyting sonuçları ile bu hafta hüsrana uğrattı. İlk bölümleri ile haftanın birincisi olan ünlü şarkıcı Keremcem’in dizisi Kimse Bilmez reyting sonuçları ile 15-21 temmuz haftasında listenin dördüncüsü oldu. %4,67 izlenme oranı ile yerini korumaya çalışan diziye rağbet azalıyor. Sezonda devam etmesi düşünülen dizi için kritik sonuçlar geldi. Kendisini yine bir başka ATV dizisi Canevim takip ediyor. ATV kanalı 2019 yaz sezonunda iyi reyting toplayamadı ancak Diriliş Osman dizisini transfer ederek sezonda liste başı yerini ayırttı.

Kimse Bilmez Reyting Sonuçları

ATV Canevim Bu Hafta Ne Kadar İzlendi 

ATV’nin 2019 yaz sezonu dizisi Canevim bu hafta ne kadar izlendi? Yayınlandığı ilk bölümünün bayram arifesine denk gelmesi ile hüsran ile başlayan dizide talihsizlikler devam ediyor. İlk bölümünü ikinci hafta yayın gününde tekrar yayınlama kararı alınan dizinin bahtı bir türlü açılmadı. Haftanın en çok reyting alan dizileri listesinde ne yazık ki %4,21 puan ile 5. sırada.

ATV Canevim Bu Hafta Ne Kadar İzlendi

Erkenci Kuş İzlenme Reyting Sonuçları 

Can Yaman’ın Demet Hanım ile birlikte oynadığı dizinin final kararı çok yerinde. Geçtiğimiz sezon yaz dizisi olarak başlayan ara vermeden 2019 yazında da devam eden Erkenci Kuş için son üç bölüm çekilecek. Can’ın askere gideceğini bahane ederek yapımcı firmanın bitirme kararı aldığı dizi haftanın en çok izlenenler listesinde 6. sırada bulunuyor. %3,88 izlenme oranı ile son bölümlerini tamamlamaya çalışıyor.

Erkenci Kuş İzlenme Reyting Sonuçları

Tek Yürek Reyting Sonuçları 

Yayından kaldırılması ve erken final yapma kararı alınan dizilerden bir diğeri ise Tek Yürek oldu. İstanbul Zeytinburnu Belediyesinin gerçek hikayesini anlatan dizide Survivor’dan tanıdığımız Hilmicem oynuyordu. Ancak dizinin düşük reyting alması nedeni ile final bölümü öne çekildi. %2,29 haftalık bazda izlenme oranı yakalayan dizi kısa zaman içerisinde final bölümünü yayınlayacak.

Tek Yürek Reyting Sonuçları

Kanal 7 Dizileri İzlenme Oranları

Bu hafta Kanal 7 dizileri ne kadar izlendi? Çok ayrı kulvarı olan Kanal 7 dizileri genellikle Hint dizilerinden oluşuyor. 15-21 temmuz arasında yayınlanan Kanal 7 dizileri içerisinde ne çok izlenen %1,72 izlenme oranı ile İkimizin Yerine dizisi oldu. Onu takip eden %0,95 oran ile Sev Yeter, %0,94 izlenme oranı ile Ah Kalbim ve %0,91 oran ile Yaralı Kuşlar dizileri oldu. Haftalık bazda toplamına baktığımızda %4,52 lik reyting toplayan kanal listenin 4. sırasındaki Kimse Bilmez dizisi kadar izleyici çekti.

Kanal 7 Dizileri İzlenme Oranları

Siz haftalık reyting sonuçları hakkında ne düşünüyorsunuz? 15-21 Temmuz 2019 Reyting oranları hesaplanırken siz hangi kanala destek verdiniz?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 21 Temmuz 2019