15 Eylül 2018 Çarkıfelek Konukları Şarkıları Soru ve Cevapları

15 Eylül 2018 cumartesi günü Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Çarkıfelek yarışmasına çok ünlü konukları bu haftaya damga vuracak. Çarkıfelek’te 41 bölüm 15 Eylül Cumartesi akşamı Kanal D ekranlarında yayınlanacak ve Ünlü şarkıcıların katılımı ile oldukça güzel bir programla sürecek.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Çarkıfelek yarışmasına 15 Eylül 2018 cumartesi günü konukları kimler diye merak edenler için hemen bilgi verelim. 15 Eylül 2018 Cumartesi akşamı Çarkıfelek ünlü Konukları Evrim Akın,Burak Kut ve Necmi Yapıcı konuk olacaklar. Oldukça esprili güzel bir program sizleri beklediğini şimdiden Garanti edebiliriz.

Çarkıfelek 15 Eylül 2018 cumartesi soru ve cevapları

Çarkıfelek yarışmasında sorulan sorulara aranan cevaplarda ilk olarak sitemizde sizlerle buluşacak. 15 Eylül 2018 cumartesi günü ünlülerin katılacağı ve Evrim Akın,Burak Kut ve Necmi Yapıcı gibi konutların yer alacağı Çarkıfelek yarışmasında tekerleme sorusu şarkı sözü ünlü ünsüz kişiler ünlü ve eşi ilçe ve ili hangisi gibi sorular ile atasözleri ve deyim soruları oldukça merak ediliyor.

çarkıfelek 15 eylül cevapları

bedava mı sandın para verip aldım

Biz de meraklı seyircilerimiz için Çarkıfelek 15 Eylül 2018 cumartesi günü yayınlanan Kanal D ekranlarında Emre Karayel’in sunumu Emel özkızıltaşın hostesliği ile devam etmekte olan Çarkıfelek yarışmasına ünlü konutlarına hangi sorular soruldu bu sorulara cevaplar ne olacak gibi sorulara ilk olarak sitemizde yanıt vermek istiyoruz. Evrim Akın,Burak Kut ve Necmi Yapıcı konuk olarak katılacakları Çarkıfelek 15 Eylül Cumartesi akşamı sizlerle buluşuyor.

Çarkıfelek 15 Eylül konukları Evrim Akın,Burak Kut Necmi Yapıcı

15 Eylül 2018 Çarkıfelek Konukları Şarkıları Soru ve Cevapları ile meraklı seyircilerimizin meraklarını gidermek için herkesten önce cevapları burada bulabilirsiniz.. Emre Karayel’in sunumuyla Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşan ‘Çarkıfelek’e yarışmacı olarak birbirinden ünlü isimler konuk oluyor. ‘Çarkıfelek’in Cumartesi Akşamı yayınlanacak olan 41.bölümünde Evrim Akın,Burak Kut ve Necmi Yapıcı konuk olarak yer alacak.

“Çarkıfelek” Yeni Bölümüyle Cumartesi Akşamı Saat 20.00’de Kanal D’de! 15 Eylül 2018 Çarkıfelek Konukları Şarkıları Soru ve Cevapları burada sizlere sunulacaktır.. Çarkıfelek 15 Eylül 2018 cumartesi soru ve cevapları İşte Çarkıfelek Fragmanı ve 15 Eylül tanıtımı:

Şarkı Sözü Cevap: bedava mı sandın para verip aldım

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

15 Eylül 2018 Çarkıfelek Konukları Şarkıları Soru ve Cevapları (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 12 Eylül 2018