15 Mart 2019 Cuma Reyting Sonuçları Hercai Arka Sokaklar Kızım Gülperi Payitaht

7 yorum
6.678 izlendi

Cuma günlerinin reyting mücadelesi yeniden başlıyor. 15 Mart 2019 Cuma Reyting Sonuçlarında bu hafta Hercai Arka Sokaklar Kızım Gülperi Payitaht Abdülhamit dizisi ekrana gelecek. Atv de İlk bölümü ile ekrana gelen Hercai dizisi Mardin Midyat’ta oldukça mistik bir ortamda çekiliyor. 15 Mart 2019 Cuma Reytinglerinde bakalım Hercai diğer dizilerden reyting alabilecek mi izleyip göreceğiz. Merak edenler Hercai dizisi nerede çekiliyor konumuza göz atabilirler..15 mart cuma total reytingleri ab
15 mart cuma total reytingleri total
15 Mart 2019 Cuma dünya kadınlar gününde kadınların en çok izlediği diziler televizyonda hangi diziler olacak, 15 Mart 2019 Cuma Reyting Sonuçları nasıl olacak, 15 Mart 2019 Cuma Arka Sokaklar Kızım Gülperi Payitaht Abdülhamit dizilerinin alacağı reytinglerin sıralamasını sizlere buradan aktarmaya çalışacağız. 15 Mart 2019 Cuma reytinglerde en çok ne izlenecek dersiniz? Gelecek Hafta Atv de başlayacak olan Hercai dizisi nasıl etkileyecek cuma reytinglerini şimdiden merak konusu oldu.15 Mart 2019 cuma reytingleri

15 Mart 2019 Cuma Reyting Sonuçları Arka Sokaklar Kızım Gülperi Payitaht Abdülhamid ve İstanbullu Gelin gibi dizilerin yanı sıra Oflu Hoca Trakyada filmi Atv ekranlarında. 15 Mart 2019 Cuma Reyting sıralaması ve sonuçları nasıl olacak? 15 Mart 2019 Cuma Reytinglerinde yarışacak tüm diziler ve kanallar şöyle:

1. Arka Sokaklar / Kanal D
2. Gülperi / Show TV
3. Kızım / TV 8
4. İstanbullu Gelin / Star TV
5. Payitaht Abdülhamid / TRT 1
6. Yaparsın Aşkım / Fox TV
7. Hercai Yeni Bölüm / ATV

15 Mart 2019 Cuma Reyting Sonuçları Hercai15 Mart 2019 Cuma Reyting Sonuçlarında yarışacak olan diziler Arka Sokaklar Kızım Gülperi Payitaht Abdülhamit ve Fox tv ekranlarında Yaparsın Aşkım ile Kanal 7 ekranlarında Yemin ve Elif gibi günlük diziler en çok merak edilen programlar. Televizyondaki program ana haber ve gündüz kuşaklarının yanı sıra akşamki diziler de reyting sonuçlarında merak ediliyor. 15 Mart 2019 Cuma Reytinglerinde bakalım neler olacak hangi diziler ön planda olacak?

15 Mart 2019 Cuma günü Reyting Sonuçları nasıl Arka Sokaklar Kızım Gülperi Payitaht Abdülhamit İstanbullu Gelin Oflu Hoca Trakyada15 Mart 2019 Cuma Reyting Sonuçları Arka Sokaklar Kızım Gülperi Payitaht

Son haftalarda cuma reytingleri oldukça merak edilmeye başlandı. 15 Mart 2019 Cuma Reyting Sonuçları Arka Sokaklar Kızım Gülperi Payitaht Abdülhamit gibi dizilerin kıyasıya mücadelesine Atv ekranlarındaki Oflu Hoca Trakyada filmi ekrana gelecek.. Bakalım 15 Mart 2019 Cuma Reyting Sonuçlarında Kızım dizisi ile Gülperi dizisinin yükselişi devam edecek mi? İşte 15 Mart reytinglerinde mücadele edecek diziler:

Bunu Gördün mü>>  17 Mart 2019 Pazar Reyting Sonuçları Nöbet Kardeş Çocukları Savaşçı Hercai

1. Arka Sokaklar / Kanal D
2. Gülperi / Show TV
3. Kızım / TV 8
4. İstanbullu Gelin / Star TV
5. Payitaht Abdülhamid / TRT 1
6. Yaparsın Aşkım / Fox TV
7. Hercai Yeni Bölüm / ATV

15 Mart 2019 Cuma günü reyting sonuçlarında Kanal D ekranlarında Arka Sokaklar geçen haftayı birinci kapatmıştı, bu hafta da birinci olmasını tahmin ediyoruz. Gülperi dizisi Show TV ekranlarında 15 Mart Cuma günü reyting yarışına katılırken Tv8 ekranlarında Kızım dizisi ve Star TV ekranlarındaki İstanbullu Gelin dizileri ile TRT 1 ekranlarında Payitaht Abdülhamid günün en önemli dizileri olarak ön plana çıkıyor. Fox TV ekranlarında yayınlanacak olan Yaparsın aşkım programı da reyting almaya çalışacak 15 Mart 2019 Cuma günü.

15 Mart 2019 Cuma Reyting Sonuçlarında yarışacak olan diziler:
1- Arka Sokaklar | KANALD
2- Gülperi | SHOWTV
3- İstanbullu Gelin | STARTV
4- Kızım | TV8
5- Payitaht Abdülhamid | TRT1
6- Yaparsın aşkım | Fox Tv
7. Hercai Yeni Bölüm / ATV

15 Mart 2019 Perşembe günü reyting sonuçları nasıl15 Mart 2019 Cuma Reyting Sonuçları (Ab Total) Arka Sokaklar Kızım Gülperi Payitaht Abdülhamit gibi dizilerin reytinglerdeki mücadelesi nasıl olacak geçtiğimiz hafta Fatih Portakal Fox Ana haber ilk sırada yer almıştı ve Arka Sokaklar 2. sıraya düşmüştü bakalım bu hafta nasıl bir sıralama olacak bizlerde oldukça merak ediyoruz. Kızım dizisi ve Gülperi de 15 Mart cuma reytinglerinde en çok merak edilen diğer diziler olacak..

 

Bu sayfada 15 Mart 2019 Cuma Reyting Sonuçları hakkında detayları paylaşacağız. 15 Mart 2019 cuma akşamı yayınlanacak olan diziler ve alacakları reyting oranları aşağıda sizler için detaylı olarak paylaşılacaktır. 15 Mart 2019 cuma akşamı televizyon ekranında yayınlanacak olan izlere göz atacak olursak Kanal D ekranlarında Arka Sokaklar Show TV ekranlarında Gülperi TRT 1 ekranlarında payitaht Abdülhamid Star TV ekranlarında İstanbullu gelin ve TV8 ekranlarında kızım dizisi ekrana gelecek.

 

15 Mart 2019 Cuma Reyting Sonuçları15 Mart 2019 cuma akşamı televizyon kanallarının alacağı reyting oranları dizilerin paylaşacağı reytingler merak konusu olurken en çok hangi dizi izlenecek hangi kanala bakılacak gibi konular 15 Mart cuma akşamına damga vuracak. 3 haftadır yayınlanmayan dizilerin ekrana gelmesi ile beraber 15 Mart 2019 cuma reyting sonuçları da oldukça merak edilir oldu.

Bunu Gördün mü>>  21 Mart 2019 Perşembe Reyting Sonuçları Çarpışma Çukurova Avlu Bizim Hikaye

 

15 Mart 2019 Cuma Reyting Sonuçları (Ab Total) Arka Sokaklar Kızım Gülperi Payitaht Abdülhamid İstanbullu Gelin

15 Mart 2019 Cuma Reyting Sonuçları

 

15 Mart 2019 Cuma günü yayınlanacak olan dizilerin kısa analizlerini sizler için yapmak istiyoruz. işte 15 Mart Cuma yayınlanacak olan diziler ve kanalları:
1- Arka Sokaklar | KANALD
2- Gülperi | SHOWTV
3- Payitaht Abdülhamid | TRT1
4- İstanbullu Gelin | STARTV
5-Kızım | TV8
7. Hercai Yeni Bölüm / ATV

1- Arka Sokaklar | KANAL D: Kanal D ekranlarında 11. sezonu geride bırakan Arka Sokaklar dizisi 15 Mart 2019 Cuma günü yeni bölümü ile kaldığı yerden devam edecek. 3 haftadır yayınlanmayan Arka Sokaklar dizisi büyük ihtimalle yine reytinglerde birinci olmaya devam edecek. Arka Sokaklar dizisi 15 Mart 2019 cuma reyting sonuçlarında ilk sırada yerine devam ettirirken onu büyük ihtimalle Show TV ekranlarında yayınlanan Gülperi dizisi takip edecek.Arka sokaklar 15 Mart Reyting Sonuçları

2- Gülperi | SHOWTV : Show TV ekranlarında devam etmekte olan Gülperi dizisi uzun bir aranın ardından yeniden izleyiciyle buluştu. 15 Mart 2019 Cuma günü reyting sonuçlarında Gülperi nasıl bir sonuç olacak kaçıncı sırada yer alacak kaçıncı olacak merak eden izleyicilerimiz için bu sayfada bilgileri vereceğiz. 15 Mart cuma reyting sonuçlarında Gülperi dizisi kaçıncı sırada yer alacak merak edilen en önemli sorulardan birisi.Gülperi 15 Mart Reyting Sonuçları

3- Payitaht Abdülhamid | TRT1 : TRT ekranlarında devam eden payitaht Abdülhamid dizisi yeni bölümüyle ekrana gelmeye devam ediyor. Diğer dizilerin yayınlanmadığı haftalarda oldukça yüksek reyting oranları ulaşan payitaht Abdülhamid 15 Mart Cuma günü reyting sonuçlarında bakalım nasıl bir sonuç alacak 6 Total oranına yaklaşan reyting sonuçlarını bu hafta da devam ettirebilecek mi izleyip göreceğiz.

4- İstanbullu Gelin | STARTV : İstanbullu Gelin dizisi eski reyting sonuçlarını Arar duruma geçti. son haftalarda oldukça düşen reytinglerin ardına İstanbullu Gelin dizisinin 15 Mart 2019 Cuma günü reyting sonuçlarında nasıl bir performans göstereceği oldukça merak ediliyor. İstanbullu Gelin dizisinin sezon sonunda final yaparak ekrana veda edeceğini daha önceden duyurmuştuk bakalım 15 Mart Cuma reytinglerinde kaçıncı sırada yer alacak.

5-Kızım | TV8 : TV8 ekranlarında devam eden kızım dizisi Öykü’nün annesi Asiye verilmesi ile birlikte yeni bir boyut kazandı. Diğer taraftan babası oldukça zor durumda olan öykü bakalım yeni bölümde izleyenlerin dikkatini çekmeye devam edecek mi? kızım dizisinin 15 Mart 2019 Cuma günü alacağı reyting sonuçları da oldukça merak ediliyor. TV8 kanalında oldukça uzun ömürlü olacak gibi görünen kızım dizisinin bu hafta alacağı reyting sonuçları da oldukça merak ediliyor.Kızım Dizisi 15 Mart Reyting Sonuçları

Bunu Gördün mü>>  16 Mart 2019 Cumartesi Reyting Sonuçları Bir Aile Hikayesi Survivor Erkenci Kuş

15 Mart 2019 Cuma günü reyting sonuçları burada sizler için detayları ile birlikte AB ve Total sonuçları ile birlikte sunacağız. televizyon kanallarında dizilerin almış olduğu Reyting sonuçlarına diğer programlar da katılıyor. 15 Mart Cuma Fox TV kanalında yayınlanan Fatih Portakal ile ana haber bülteni ile Zuhal topalla sofrada programları oldukça yüksek devam ediyor.

Diğer taraftan ATV ekranlarında 15 Mart Cuma günü Müge Anlı ile Tatlı Sert programı ile akşam kuşağında Esra Erol oldukça yüksek reyting oranları ile dikkatleri çekmeye devam ediyor bakalım 15 Mart reyting sonuçlarında en çok izlenen dizi de programlar hangileri olacak. Sizlerde 15 Mart 2019 Cuma günü reyting sonuçlarında en yüksek sonuçları alacak dizi ve programları aşağıya yorum olarak yazabilirsiniz. Eser Yenenler Show 15 Mart Cuma ne kadar reyting aldı, gibi merak ettiğiniz soruları da buraya yazabilirsiniz.

15 Mart 2019 Cuma AB ve Total reyting sonuçları

15 Mart 2019 cuma günü reyting sonuçlarına göre Total’de Kanal D’nin sevilen dizisi Arka Sokalar zirveyi kaptı. AB grubunda ise Star TV’de ekrana gelen İstanbullu Gelin zirvede yer aldı.

Totalde Arka Sokaklar birinci, Fatih Portakal ile Fox Ana Haber ikinci, Arka Sokaklar (Özet) üçüncü oldu. Dördüncü sırada Gülperi, beşinci sırada Müge Anlı ile Tatlı Sert, altıncı sırada ise Kızım yer adlı.

15 Mart 2019 cuma günü reytinglerde AB grubunda ise İstanbullu Gelin zirvede yer aldı. Fatih Portakal ile Fox Ana Haber ikinci, Payitaht Abdülhamid üçüncü oldu. Dördüncü sırada Arka Sokaklar, beşinci sırada Kızım, altıncı sırada ise İstanbullu Gelin (Özet) yer aldı. Ana Haberlerde FOX Ana Haber bülteni yine tüm rakiplerine fark atarak açık ara birinci oldu. Sizde tahmin veya yorumlarınızı aşağı yazın lütfen..15 mart cuma total reytingleri ab15 mart cuma total reytingleri total

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

15 Mart 2019 Cuma Reyting Sonuçları Hercai Arka Sokaklar Kızım Gülperi Payitaht (7 Yorum)

  1. ❤️Hercai❤️Reyhan Miro❤️Törenin Kan Düşmenciliğin Kurbanı Oldu❤️Reyhan❤️Röyalar Alemine Yolandı Bu Röyalar Onu Hekikete Apardı❤️Reyhan❤️Bunu Anlamadı Röyanın Açıları Son Anda Anlayaçağ Mironun Çocukluğda Kelbine Düşmenlik Toxumun Baba Anesi Sepib Düşmene Karşılığ Vermelisen Söyleyip❤️Kücük Çocuğa❤️Bunu Anlatmağları Doğru Deyil Miro Böyüdükçe Kelbindeki Düşmenlere Karşı Açılarıda Böyüdü Miro Reyhanın Ailesin İki İl Sevgiynen Yaklaşması Günahsız Mesum Reyhana Göz Yaşı Getirdi Reyhan Mironun Ailesin Gercek Düşmeni Deyil Miro Ve Ailesi Düşmenler Karşısında Alcalaçağ Reyhan Umarım Mironun En Yakın Ekrabasın Kızı Olaçağ Mironun Ailesin Düşmenlkin Sirleri Böyük Gercek Düşmen Mironun Ailesi Olaçağ Reyhana Yapdığları Açı Bunu Göstereçek Mironu Babası Umarım Kötü Birisi Olmayaçağ Reyhanın Baba Dediyi İnsan Kötü Birisi Mironun Ailesin O Öldümüş Olaçağ❤️Reyhana❤️Babalığ Eden İnsan İyi Birisi Heta Karınçaları Bele İnçitmemiş Birisi Reyhan Hayatından Habersiz Yaşadığı Yuva Ona Sevgi Vermedi Düşmen Olan Yuva Ona Sevgi Vermedi Onun❤️Kelbi❤️Açılarla Davam Edeçek Bir Gün Sirler Açılaçağ❤️Reyhan Mironu❤️Af Etmeyeçek Mironun Asılmış Salançağı Boş Kalaçağ Reyhan Mironun Yuvasında Karanlığ Otağa Mehkum Olaçağ Dizi Gözel Kolektive Uğurlar Arzu Ediriz Reyhanın Aşkı Açıyla Başlayıp Kır Çiçekleri Kimi Ayrı Düşeçekler Biri Kışda Çiçek Acıp Kardalen Olaçağ Biride Baharda Açıp Hercai Olaçağ Miro Hercai Reyhan Kardelen Olaçağ Dizinin Hekayesi Davam Eden Konağ Cok Gözel

    • Bugünkü bölüm çok iyiydi, tahminen 5 üzerinde total reyting alır, saat 10 da acıklayacağız resmi sonuçları

Etiketler: Eklenme Tarihi: 15 Mart 2019