15 Mayıs Çarşamba Sen Anlat Karadeniz de neler olacak? Kaleli’lerin gemisini kim batırdı?

15 Mayıs Çarşamba Sen Anlat Karadeniz de neler olacak? Kaleli’lerin gemisini kim batırdı?

Atv’nin sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz dizisi tüm heyecanı ile devam ediyor. Sen Anlat Karadeniz 8 mayıs çarşamba günü 151. bölümde neler oldu Sen Anlat Karadeniz 15 mayıs 152. bölümde neler olacak…. Kaleli’lerin Gemisini Kim Batırdı? Murat Eve Dönüyor mu? Genco’nun Tavırlarındaki Sır Ne? Sen Anlat Karadeniz 52. bölüm fragmanı analizi tüyoları..

 

Tahir kardeşi Fatih’i de kaybetmek istemez Ve peşinden gider Fatih’i sakinleştirmeye çalışır Mustafa Tahir’le konuşur gemi ile açılmadan önce ama endişelidir abisinin tek başına denize açılacağı için içi hiç rahat değildir Ve bunun ardından Tahir’e talihsiz bir telefon haberi gelir ve gemilerinin alabora olduğunu ve can kurtarma ekiplerinin hala arama da olduğunu bildirir Tahir ailesine bu durumu nasıl anlatacağını düşünür ve söyler Tahir’i ailesi ile limana giderler İki cansız bedene rastlanır Ve cansız bedenin kime ait olduğunu öğreneceklerdir Ve cansız bedenler Mustafa ait değildir.

Bir yandan Hazan ise kardeşi meleğin doğum gününe gideceği için bir yandan sevinçli bir yandan Genco’nun yüzünü göreceği için huzursuzdur Ve bunun yanı sıra Mustafa’dan hala haber yoktur arama kurtarma ekipleri aramaya devam ediyorlardır Ve komiser Ali aldığı telefon haberiyle Mustafa’nın sağ salim bulduğunu ailesine bildirir. Mustafa diğer çocukların vefatı onu çok üzer Ve Tahire çok zor bir görev düşer gemide hayatını kaybedenlerden birinin evine gidip bu kötü haberi vermeye doğru yola çıkmıştır ve Bu kötü haberi verir Tahir Genco ya toplantı günü verdiği kağıttan yaptığı gemiyi ofiste görür ve geminin batmasında parmağı olduğunu düşünür.

Genco’nun yanına gitmek için yola çıkar ama komiser Ali Tahir’in arabayla yolunu keser ve bu işe karışmayacağını Genco’yu kendi sorguya alacağını söyler Fatih ise kardeşi Murat’ı arar ve geminin battığını iki kişinin öldüğünü Mustafa’nın ise kurtulduğunu söyler Murat’ın kafası karışır ne yapacağını bilemez Bunun yanı sıra Ali hemen Genco’nun evine gider ve kalelilerin gemilerinin battığını ve hakkında şikayet olduğunu söyler yalnız Genco komiser Ali’ye elinde bir delil olmadığını ve avukatlarınla görüşmeniz gerek der ve Ali’nin bir hayli morali bozulur Ve Murat çok büyük bir hata yapıyordur çünkü Genco ya sonsuz güveniyordur.

Kardeşi Fatih dinlemeyip Genconun üvey kızı meleğin doğum günü yemeğine gelecektir. Tahir ise Ali’yi arar Gencoyla olan durumu sorar ve herhangi bir gelişme olmadığını ve dalga geçer bir tavırla beni geçiştirdiğini söyler bunun ardından Tahir bir hayli sinirle yola koyulur Ve Tahir balonun olduğu yere gelir Tahir Genco’ya hesap sorar ve başına silah çeker gemiyi batırma da parmağı olduğunu söyler Ali de Tahir’in başına bir iş gelmesin diye Esma’yıda alıp Tahir’in yanına gider bununla ardından Tahir orada Murat’ı görünce şok olur ne olduğunu bilemez Murat’ın Genco’nun yanında olmasını Tahir kabullenemez

Tahir çok üzgündür Hazan ise Genco’dan hesap sorar onların gemisini sen mi batırdın diye lakin Genco ona cevap dahi vermez tahlillerin gemileri baktığı için bir hayli paraya ihtiyaçları vardı nefes ve asiye bir miktar altınlarını Tahir Mustafa’ya götürür Tahir ile Mustafa onların paralarını kabul etmez Fatihin moreli çok bozuk dur Murat’ın Genco’nun yanında olduğundan dolayı Tahir Fatih’le konuşmak için dışarı çıkar ve konuşurlar anlaşırlar

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 8 Mayıs 2019