15 Mayıs Kuzgun 14. Bölüm Fragmanı Analizi Rıfat Ölecek mi?

15 Mayıs Kuzgun 14. Bölüm Fragmanı Analizi Rıfat Ölecek mi?

Star TV ekranlarında yayınlanan Kuzgun dizisinde heyecan hız kesmeden devam ediyor. Dila’nın Kuzgun’a ihanetinde ki gelişmelerde nelere olacak? Kuzgun Dila’nın ihanetini öğreniyor mu?

Star tv’nin sevilen reyting toplayan kuzgun dizisi 15 mayıs çarşamba akşamı 14.bölümüyle ekranlara gelecek. Dizinin bu sezon finali yapacağı dedikoduları çıkmıştı. Ama kuzgun 2. Sezonda star tv ve sevenlerinin karşına çıkmaya devam edecek.

Dila ve Kuzgun yakınlaşmasında neler olacak? Aralarındaki yakınlaşmadan sonra Dilan’nın hamile olabileceğini düşünüyoruz.
Dila ile ali işbirliğimi yapıyor?
Dila ve ali babaları rıfatı cezaevinden çıkarabilmek için iş birliği yapar. Rıfat cezaevinden çıkar ama Kuzgun Rıfat’a neler yapacak 14. Bölümüyle göreceğiz. Rıfat’ın cezaevinden çıktıktan sonra öldürülme riskinin olduğunu düşünüyoruz.
Rıfat karakteri diziden ayrılıyor mu? Kuzgun dizisi Rıfat öldü mü? Kuzgun dizisi Rıfat ölecek mi? Kuzgun dizisi Levent Ülgen ayrılacak mı? Kuzgun dizisindeki Rıfat ne olacak? İşte tüm detaylar

Rıfat diziye veda ederken ölecek. Daha önce de Bora karakteride ölmüştü. Genelde diziden çıkacak karakterler ölerek veda ediyor. Veda edenler olduğu gibi diziye yeni karakterlerde dahil olacak. Yeni sezonda dizinin hikayesi değişecek. Senaryo yeniden şekillenerek yeni sezona devam edecek.

Dila, Kuzgun’un güven ile ihanet imtahanında!

Kuzgun ve Dila bilinçsizdi ve  kendilerine geldiklerinde polis Bora’nın evine geldi. Ortada, hem Kuzgun hem de Dila’nın açıklaması çok zor ve şaşırtıcı bir durum vardır. Emniyete alındıklarında, Kuzgun ilk defa Kudret ile yüzleşir. Öte yandan, Bora öldürülmeden önce, Dila’nın ihaneti ve büyük sırrı hakkındaki sözleri Kuzgun’un aklında, Kartal ise araçta izleme cihazını buldu.

Kuzgun Dila hakkında büyük bir kuşkuya düşer. Hainin kim olduğunu bulmak için plan yapar. Öte yandan, Kuzgun  Dila’nın kendisine doğum gününde verdiği kaseti çok zaman geçtikten sonra dinler. Kuzgun ve Dila, en büyük acıları ve yaralarının açılacağı çok zor bir yüzleşmeyi bekliyor. Öte yandan, Rifat’ın temyiz tarihi belirlenir. Bu olay Kuzgun ve Dila arasında mayınlı bir alan gibidir. En ufak bir yanlış yolda, aşklarında geri dönüşü olmayan yaralar verebilir.

Süphelerin , sırların  yüzleşmelerin , gölgesinde Dila’nın doğum günü zamanı gelir. Kuzgun, Dila için çok özel bir doğum günü sürprizi hazırlar. O gece Kuzgun ve Dila, asla unutamayacakları bir geceyi asla yaşayacak. Kuzgun’un Dila’dan tek isteği Dila’ya güvenmek. Dila ise sadece bu aşkta kaybolmak istiyor. Ancak, rüyalar ve gerçekler arasındaki boşluk yeni bir günle kendini gösterir. Kuzgun’dan gizli Kudret ile işbirliği yapan Dila, Behram hakkında çok değerli bilgiler edindi. Dila’nın artık Kuzgun’un yanında ya da Kuzgun’a ihanet etmesi  seçeneği var, babasının özgürlüğüne ve ailesinin hayatına temiz bir yaşam sürmenin kararını verecek.

Kuzgun 15. bölüm fragmanı izle

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 10 Mayıs 2019