15 Nisan Pazartesi Yemin Dizisi 36. Bölüm Özeti ve Fragmanı (Tüyoları) - Dizi Haberleri – Oyuncuları


15 Nisan Pazartesi Yemin Dizisi 36. Bölüm Özeti ve Fragmanı (Tüyoları)

Yemin dizisi yeni bölümüyle 15 Nisan pazartesi günü kaldığı yerden Kanal 7 ekranlarında devam edecek. Sevilen dizide yeni haftada neler olacak yaşanacak gelişmeler merak ediliyor. Bizde bu konumuzda 15 Nisan Pazartesi günü Kanal 7 de ekrana gelecek olan Yemin Dizisi 36. Bölüm Özeti Fragmanı ve (Tüyoları) sizlere kısa kısa aktaracağız…

15 Nisan Pazartesi Yemin Dizisi 36. Bölüm Özeti: Emir yine düşmüştür oltaya sazan misali. Cemre ve Cavidanın planı tutar ve Emir gördüğü kağıdı gerçek zanneder ve Reyhanı suçlu ilan eder. Cavidan ve Cemre ise Emirin bu halleri sonrasında oldukça keyiflenmişlerdir. Gözümün önünde oynadığı oyunları nasıl göremedim derken Emir oldukça sinirliydi. Kendisini kandırdığını söyler ama yine de kafasında bir soru işareti vardır. Bölüm sonunda herşeye rağmen Reyhana durumu belli etmeyip yanağına bir buse kondurması ile Türk dizi sektörünün vazgeçilmez sahnesiydi.. Kemal bey ile görüşen Soner ise işi abartır.. Leyla senin için sadece bir çalışan mı yoksa aranızda bir şeyler var mı diye soran Soner Kemal beyin sabrını denemek ister.

15 Nisan pazartesi Yemin Dizisi ÖzetiEmir ve Reyhan arasında buzlar eridiği gibi artık Cavidan da Cemre de onlara tesir edemez olmuştur. En son miras konusuyla ilgili sahte belgeleri Emire göstermek için uğraşan Cavidan hanım bunda başarılı olamadığı gibi Emir görmüş olsa da artık önemli değil, çünkü annesinin sözleriyle davranışlarını birbiriyle uyumlu olmadığını söyleyecek kadar dürüst davranmaya çalışıyor Emir.

15 Nisan Yemin Dizisi 36. Bölüm Özeti fragmanıEmir en son annesine : Karımla konuşurken cümlelerini özenle seç, seç ki tadımız kaçmasın diyerek aslında olup bitenden haberdar olduğunu ve annesinin oynadığı oyunların boşuna olduğunu ima etmiştir. Onar yardım eden Cemre de her geçen gün Emirin kendisinden uzaklaştığını gördükçe adeta sinir krizleri geçirir. Emirin Reyhana yaklaşıp karım diye sahip çıkması da yeni bölümlerde Reyhan ile Emir aşkının gittikçe ilerleyeceğini gösteriyor.

15 Nisan Yemin Dizisi Özeti tüyolarıArtık bu saatten sonra Emir miras ile ilgili sahte belgeleri görmüş olsa da inanmayacak ve annesinin kaybettiği güven sonrası Reyhan’dan önce annesi Cavidan’ı sorgulayacaktır. Her ne kadar Cemre ile birlikte hareket etmesi ikilinin gücünü artırıyor olsa da Reyhanın dürüstlüğü karşısında elleri boşa çıkacaktır. Yeter ki Reyhan dik durmaya devam etsin. Emir sözleşmeyi bulsa Reyhanı yanlış anlasa bile en fazla trip atar. Yok öyle eskisi gibi burnuna dayamak boşanma anlaşmasını. Aşık oldu bir kere bir daha da eli zor gider o olaya. Bir dakika yüzüne bakmadan duramıyor boşanıp da ömrü billah görememek var sonuçta. Bu yüzden ikisinin de birbirine sahip çıkacağını düşünüyoruz.

Diğer yandan Leyla’nın peşine düşen Soner aslında asıl hedefi olan Kemal beyi huzursuz etme konusunda başarılı olmuştur. Önce Leyla’nın telefonunu isteyen sonra da Leylayı sevdiğini söyleyip Kemal beyi iyice kızdırmayı düşünün Soner bir taraftan da Leyla’nın babası Talaz ile ilgili detayları pas geçmez. Talaz da durumu daha da körüklemek için Soner’e gaz verip kemal beyi zor duruma düşürmesine izin verir. Leyla ise artık gönlünü kaptırmıştır bir kere Kemal beye, gözü başka şeyi görmeyecek Soner’in tüm olumsuz davranışlarına rağmen Kemal beye güven verecektir.

Yemin Dizisi 36. Bölüm Özeti Yemin dizisi yeni bölümüyle 15 Nisan pazartesi günü Kanal 7 de devam ediyor. Reytingleri ile yüzleri güldüren Yemin dizisinin 36. bölümü 15 nisan pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek ve fragman çıkar çıkmaz aşağı eklenecektir. Bu arada Yemin dizisinin yeni bölümleri hakkında izleyici yorumlarını da sizlerle paylaşmak istiyorum. İşte bazı yorumcuların tepkileri:

Yorum 1: Cavidan Hanım, oğlun gördüklerine ve duyduklarına inanıyormuş. ne oldu o devran sana döndü mü? Reyhan’ın hiç suçu yokken Vural’la beraber gibi gösterip gördüğüne , O özrün bir ehemmiyeti yok derken de Emir’i duyduğunu inandırdın ve sürekli Reyhan’ın üzerine saldın ama şimdi ne oldu oğlun gördüğüne ve duyduğuna inanıyormuş. Ya nasılmış o kuyuya şimdi sen düştün oh olsun.

Yorum 2: Cemreye bir darbe de ben vurayım o zaman evet tarihi değiştirdi ama reyhanın soy adını değiştirmedi. Emir’in gözleri kör değilse reyhan tarhun değilde Reyhan Polat olduğunu anlar herhalde..

Yemin Dizisi 36. Bölüm Özeti fragmanı

Yorum 3: Bence gördüklerine inandığı için emir bey yine miras belgesini görünce yine inanacak bence reyhan zor durumda kalacak inşallah öyle olmaz bence hikmet bey iyileşsin biran önce konağa geri gelsin bu seferde emir reyhan’in üzerine giderse bence reyhan direk köyüne gitsin o zaman emir ne yapacak bakalım birde Cavidan’ı anlamış deyilim ya kadın sen oğlunun Cemre’yle evlenip mutlu olmasını mı bekliyorsun evlenseydi sevseydi şimdiye kadar bunu yapardı değil mi senin aklın yok mu bunları düşünemiyor musun senden ve Cemreden nefret ediyorum lütfen emirle Reyhan’ın arası bozulmasın..


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

15 Nisan Pazartesi Yemin Dizisi 36. Bölüm Özeti ve Fragmanı (Tüyoları) (50 Yorum)

 1. Hayırlı akşamlar şule ablacım nasılsın. Hoşgeldin. Ben artık hiç izlemek istemiyorum. Aynı ask gibi devam ediyor

 2. Ne diye emir öptün reyhanı ben reyhanın yerinde olsam ne yaparım biliyormusun site yöneticim bavulumu toplarım dayısı olacak o hikmete,de derim,ki kusura bakma senin oğlunla imkansız bir arada olamam ve cavidan hanımla diye bence dönsün reyhan köyüne emirde evlensin cemreyle cavidan hanım reyhanı mumla arar ama bulamaz resmen cavidan cemre onu kulübe soksun o çevrede olsun diye istiyor cemreyi efendim ,neymiş cemre saygın kişilikli ona göre reyhan cahil köylü besleme,her ikiside aslında duygu yoksunu ne beklenirki böylesinden sunaya bile annesi olacak güyâ ne kadar uzak sevgisi evlâdına olmayanın reyhanamı olacak,hikmet ağırlıkta olmalı biraz konuşturun şu insanları ya.

 3. Ferizem canım arkadaşım almanyadasın anladığım kadariy,le ne yapayım kızdım çok cemreyle cavidana kadın resmen yalan makinası gibi cemrede onun yaveri zaten seni seviyorum can dostumsun

 4. Hayırlı günler sitenin gülleri.sulecigim ben ünüversite bitiripte asalak gibi yaşayıp okuyamamis vakur gururlu bastığı yeri bilen insanlara değer verip sevmeyi bilen büyüğünü bilen küçüğünü seven olmayı tercih ederim bana göre bu cemrede emirde okuyan cahil,ki bu daha basit ve daha vahim acaba diyorum Nazmiye hanım bunu demek istiyor bizlere okumak isteyipte okuyamayan çok hor gormeyin demekmi istiyor acaba.ve ben gerçekten sıkıldım entrikada dümenden ve sana katılıyorum akıllı bir emir olsun istiyorum reyhan boş boş gezmesin reyhani hikmet emmi hangi amaçla gelin etti o eve anlamı kayboluyor oğlu için Suna için Suna hiç yok ortada ne görüyor ne duyuyor boşuna madem Reyhanlı arkadaş olacak nasıl olacak hiç görüsmüyorlar aynı evde Suna genç kız olmuş annenin izni olmadan oturma odasına gelemiyor ve yeminciler zaten biliyoruz adını sen koyda kopyalar olduğunu Nazmiye sultan bir değişiklik yap reyhana okulu bitirt bir işe yarasin ayrıca şimdi köylü diye bir şey yok koylülerde üniversitesi bitiriyor daha fazla aşağılanması bence

  • Ya nazlıcım inan,ki sırf bu reyhana hangi kötülük yapılır diye o cavidan ve cemre bozuntusundan nefretlik geldi.bir hava o cemrede birde madem şirketteki arkadaşı çok samimide ne kadar zor durumda bırakıyor adı neydi yoncaydı galiba .birde kemâl,le leylâ cephesi var o leylânın kazaklarına hastayım zaten,kemâlin karısı bence cavidanın belkide entrikalarının kurbanıdır diyorum.:::::):::)

 5. Hayırlı gůnler Şulecim beni gūldūrdūn.maşallah
  Bu ne enerji Cavidana kızmasan buralara uğrayacağın yok ..evet yaa sende haklısın sūrekli zengin olup kőylūyū garibi kūçùmsemek buna başka bir boyut kazandırabilirler..
  Ne diyelim senaristler in vijdanına kalmıs enn azından yinede bir ibret var kendine iyi bak canım.

 6. Bergüzar hanım sizede günaydın yazdıklarınız gerçekten çok içten elinize sağlık evet çok saflık,ta bi yere kadar.

 7. Tüyoları okudum,da ya bu ne manyaklık,tır böyle bu kadar saf olunurmu,reyhana hep köylü cahil muamelesi yapıyorsunuz cavidan ağzını açar besleme der,cemre köylü der başka lâf bilmez,peki sen çok okumuşsun,da o kadar avrupa görmüşsün,de iyi hoşta,insan olamamış,sın yazık sana sen reyhanla dalga geçeceğine kendinde,ki fesatlığını gidermeye bak
  Herşeyin başı dürüstçe fikrini söylemek güzel bakmak baktığın zaman karşındaki insanın içini titretmek sen baktığın zaman gözlerinden haince geçirdiğin içinde,ki plânlar o kadar belliki,cavidan ona keza,ya emir sen zaten reyhanı o masum bakışları ile sevdin ,sevmedinmi?yoksa benmi yanıldım.ama madem sen okuyup mimar olmuşsun koca şirketi yönetiyorsun,da ehhh artık bi zahmet anlayıver o belgenin bi işe yaramadığını,ve o belgeyi düzenleyenin canına okumanı,en son bölümde reyhan için cavidanın söyledikleri bu kadar bir insan nasıl kötü olabilir ya zaten o hikmet efendi ya hasta olsun ,yada iyi olsun karar verin artık onun dizideki foksiyonu hiç yok gibi ,çok saçma karısınla doğru dürüst konuşma yok kızıyla,da öğle, reyhana mutlumusun diye sorma eve hakim ol konakta bir baba ol,kireyhanda derdini sana açıkça anlatabilsin ,bu kadarmı adını sen koya özenmişler pes yani hep suçlama sonradan öğrenip ,tıpkı ,ömerin yaptığı gibi şimdide aile yadigârı kolye,mi takılıyor reyhana cavidanla cemre yeni bir plân peşine düşsün diye bize verilen tiyo diyemi düşünmem lâzım ,zaten reyhan bakmaktan başka ne yapıyor,bu zaten çok saçma sadece içten konuşma ,birde yeni bir şey selvi boylum al yazmalımda,ki gibi türkân şorayda orda hep içinden konuşurdu,buda yeşilçama özenti bunuda gözden kaçırmamak lâzım.artık şu başroldeki kişileri rollerini kaliteli biçin ,o kızada biraz renkli kıyafetler seçin ,kıyafetten yoksunlar tarzlar 10,üzerinden sıfır benim gözümde.eeee emir o yanağına kondurduğun öpücük umarım gerçektir,çünkü sadece bu dizide rüyalarda güzel şeyler yaşanır tıpkı adını sen koydaki gibi,artık yeni bir kötülük olursa emirde aklınla oynanan pilânları bozsun reyhanın yerine cemre annesi ne yapıyor onları takipe alsın.daha çok yazılacak var ama sabah sabah site yöneticimiz bozulmasın .şimdi zaten aklından ilk geçen şey ah şule abla yine vermiş veriştirmiş der,biliyorum .haaa bak bu arada çok kıyafet konusuna değinmedim bile hakkımı yeme ,ama burda olmak güzel site yönetim günâydı sanada,

 8. Gülâyım günaydın analiz yazmadın herhalde yoksa benmi okumadım ,daha sayfalara pek bakmadım ama günün güzel geçsin arkadaşım yemin dizisinle bir araya gelmekte güzel canım benim.

  • Hayırlı günler Şule ablacım.
   İnanırmısın şuan iki tane yarım kalan analiz var yazılmış..
   Bir türlü tamamlayıp siteye ekleyemiyorum..
   Yani kafam durmuş gibi, devamını getirip bitiremiyorum..

 9. Günaydın,günaydınlar olsun hepinize geçmiş hafta sonları ve yeni bir hafta başından şuleden selâm olsun sizlere.

 10. Sırf şu diziye Leyla Kemal için izliyorum bayılıyorum bu çiftee #LeyKem sahneleri daha çok olmalı

 11. AYSEL’İMİZ HAYIRLISI İLE AİLESININ YANINDA YENİ GİTMİLLER DINLENIYOR… SEVENLERI İÇİN.. ODA YAZAR… SEVGİMLE GÖNÜL DOSTLARIM HAYIRLI AKŞAMLAR HER ŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN MUSMUTLU ZAMANLAR ❤

 12. Herkeze mutlu huzurlu hafta sonları

  Bugún benim Çalıkuşumun sınavımı varmış.. inşallah
  Başarılı geçsin .Allah kolaylıklar ve zihin açıklığı versin.
  ALLAH yar ve yardımcın olsun..

 13. Çok kıymetli yorumcular ve saygıdeğer yöneticiler ve sevgili Analistler..
  Yorumuma gosterdiginiz ilgi ve beğeniden ötürü sizlere mütesekkirim Allah razı Olsun
  Ben duygularını icinde tutabilen biri degilim. Günlük yazarak ya da konusarak aktarıyorum hislerimi.  Bu mecrada yazıvermiş bulundum
  🙂     Sitenin Analistlerinin yerini tutamam tabi
  Çok yoğun ve yorgun olduğum icin taleplerinize geç dönmemi mazur görün . Bu aralar hayat bana pek nazik davranmiyor♥️♥️
  Hepinize hayirli gunler dilerim..

 14. Benim gibi bazen tarıhı gunu karıştıranlar vardır ve sıte bana gunlerı unutmamayı hatırlatıyor Allah razı olsun sıte yönecimizden.. Ay ayın onbeşimi oldu.. Gürümcemin doğum günü başlı başına filim gıbı hayat… Ey yenge ilk, ve tek sen hatırlıyorsun doğum günümü… Kısmet değilmiş yuva kurması anneyı, abılerı dınle gönüllerı olsun derken anne mekân değiştırdı… Şimdi büyük abisinde… Olunca tum aile akrabalarla ilikkisi kesıldı bır bana yazıyor… Annesının sağlığında kızım iki maaşla küçük bır ev al ilersı için yatırım olsun yıllarca hadı söyle Naciye… Aynı merdıveni kullandığımız için aynı evde oturdukları yengesıne kızınca söylenen sözlerı söyledığı çok bilmiş küçük eltımle uğraşamazdım… Keşke uğraşsaydım ve o ev sahibi olup evinde huzurlu otursaydı… Hem iççi gibi çalışıyor maaşlarınıda kullanamıyor benimle kalmaması küçük yengesi ile aynı merdıvendeni kullanmış olmamız ve…. Hayat guzellik ahlak.. Âhlâ çok güzel eşimde onları terçih ettı ne hali varsa görsun… Neyse huzunlendım çünkü elimde buyudu sayılır….. Allah cc her kuluna güzel yuva, insanlar, hayat, huzur nasip etsın inşaAllah sevgimle musmutlu zamanlar ❤

 15. HAYIRLI SABAHLAR VE HAFTA SONU DİLEKLERİMLE.. AYAKLARINIZ GÜZEL YERLERE GÖTÜRSÜN SİZLERİİİ GÜLAY’IM VE GÖNÜL DOSTLARIM YORUMUMU OKUYANLAR VE SAYIN YÖNETİCİ… SEVGİMLE ALLAH’A EMANET OLUN SEVDİKLERİNİZLE BİRLİKTE ÂMİNNNN

 16. HAYIRLI SABAHLAR BU GÜN STRESİZ, BİLDİĞİN SORULAR, CEVAPLADIKLARINDA GÖNLÜNE GÖRE OLSUN ALLAH CC ZİHİN AÇIKLIĞI, BAŞARI NASİP ETSİN CİCİKIZIMIZA HANIFE’MİZE İNŞAALLAH ALLAH YAR VE YARDIMCISI OLSUN.. . AMİNNN ÂMİN SESİNİZİ DUYAR GİBİYIM SEVGİMLE MUSMUTLU ZAMANLAR CİCİKIZIM ❤

  • Hayırlı günler teyzelerin en bitanesi çok teşekkür ederim. Aminn inşallah. Öğleden sonra sınavım. İnşallah iyi olur

 17. HAYIRLI SABAHLAR VE HAFTA SONU DİLEKLERİMLE HER ŞEY GÖNLÜNCE OLSUN KARDEŞİM ABLANDAN SEVGİLER LE.. MUCKKKKKK❤

 18. HAYIRLI SABAHLAR VE TÜM GÜN İŞLERİNİZ RAST GİTSİN HER ŞEY GÖNLÜNCE OLSUN YORULMADAN… GÜZEL İNSANLARLA KARŞILAŞIP GÜZEL SÖZLER DUY DUYGULU KIZIM SEVGİMLE MUCKKKKK❤

 19. Çalıkuşum sınavında sana başarılar dilerim Allah yardımcın olsun canım inşaallah iyi geçer sınavların

 20. Bölümü izlemedim ama fragmaı izledim .Çoook saçma geldi. Resmen soğudum diziden. Salak emir

 21. Çalikuşum stres yapma canim rabbim buyukdur dualarmyz kabul olur inşalla allam sana zin acyklygyny versin bildigin sorular cyksyn onune.sana başarylar dilerim bitanem. Amin.dualarmyz her zaman seninle

 22. HAYIRLI GECELER YAAAAAA SEN NE TATLISIN GÜLÜMSETENİM ALLAH CC BU PAZİTIF OLUŞUNU DAİM EYLESİN BENİ GÜLDÜRDUĞUN GİBİ HEP GÜLÜMSETSIN SENİ RABB’IM HAYITININ HER ANINDA.. (((KABA SAKAL EMİR PARA İÇİN BİLE KATLANILMAZ BİR SANIYE BENCE ANNESİ NE… LAMAZI GOGO LAMAZİ GÜNLER MUCKKKK SEVGİMLE TEYZESİİİİ ❤

  • Sağolasın nur yüzlü teyzem Allah razı olsun hep beraber gülelim inşaallah öpüyorum ellerinizen

 23. Hayirli akşamlar canlarym
  Ayselcim annenleremi gidijen gule gule git gel canim cok ozlijes seni hep beklijes canim
  Berguzar hanim eline saglyk.
  Ozgur ablam,Gulaycim,Nurbanum iy hafta sonlary canlarym

 24. HAYIRLI AKŞAMLAR VE HAFTA SONU DİLEKLERİMLE.. BU HAFTA SONUN STRESİZ BAŞARILARLA DOLU GEÇSIN İNŞAALLAH KIZIM MUCKKKKKK SENİ SEVIYORUM TEYZESİİİİ ALLAH’A EMANET OL SEVDİKLERİNLE BİRLİKTE ÂMİNN ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  • Hayırlı geceler canım teyzem teşekkür ederim. Allah razı olsun. Ama şimdiden başladı stres. Birazdan ağlarsam şaşma. 🙁

 25. HAYIRLI AKŞAMLAR VE HAFTA SONU DİLEKLERİMLE HER ŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN GÜLAY’CIM VE GÖNÜL DOSTLARIM SEVGİMLE ALLAH’A EMANET OLUN SEVDİKLERİNİZLE BİRLİKTE ÂMİNNNN…. ŞÜKÜR OĞLUM EVDE OLUNCA TEL SORUNUNU DÜZELTTİ… ❤

 26. HAYIRLI AKŞAMLAR ELLERİNİZE, GÜZEL ESPİRİLİ DÜŞÜNCELERINIZE SAĞLIK…. MUSMUTLU ZAMANLAR VE HAFTA SONU DİLEKLERİMLE… SEVGİMLE..

 27. HAYIRLI AKŞAMLAR VE HAFTA SONU DİLEKLERİMLE.. SAYFA İÇİN TEŞEKKÜRLER TİYO İKİ, ÜÇ HARİKÂ İNŞAALLAH ÜÇÜNCÜ TIYOYU DİZİDE GÖRÜZ KİMBİLER.. NAZMIYE HANIM YAZARSA…. BAŞARILAR…..

 28. ⚘⚘Gerçek şu ki, herkes seni incitecek. Yapman gereken tek şey, acı çekmeye değer birini bulmak⚘⚘
  ♥️BOB MARLEY❤
  HERKESE SEVGILER ARZ EDERİM..
  Ah be Reyhan senin şu Hint dizilerinden fırlama saf salak halini ne yapicaz.. Şoyle konusmasiyla HÜKÜMET GİBİ YERİ GÖĞÜ İNLETEN birini goremiycek miyiz??
  REYHAN daglardaki bir PERİ mutlaka Emir icin acı cekeceksin Peki BOB MARLEYIN dedigi gibi Emir buna degecek mi Yavrum.. Hic sanmiyorum. 2dk once kiza sana sonsuz guveniyorum dedin 2dk sonra bir kagit parcasiyla kızı para avcisi ilan ettin. Ah oysaki sen onu uyurken bile seyretmelere doyamamistin nerdeyse gordugu ruyayi bile merak ediyordun icinde ben var miyim diye oldu mu Simdi ÇAPKIN KAZANOVA ☹
  YA REYHAN Bacim ya sen!! Kınalı Yapincak seni gorse Dramindan Utanır.. Emir şurada yemek yiyelim diyor (tabi maksat yemek değil ; Reyhani gozleriyle yemek 😀 )
  Reyhan diyorki evde yiyelim Melike Ablaninkini. Bacım seni kim cizdi oraya şaka misin nesin?? Ne o ekomomik kriz var diye Beyine acıyor musun 😀
  Sen zahmet etme ERİM YİĞİDİM evde soğan ekmek yiriz ustune de kek çırparım ben paramiz gitmez 😀 😀 😀
  Peki Kemal Bey sizin icinize isleyen ZEHRİ AŞKI napicaz. Sen benim gelecekteki Hatunumsun sana kimse cicek viremez. Leylaya mecnun olunacaksa Ben olurum bakislari
  😉 😉
  Ah be dünya kotuleri baş tacı eden dünya iyileri cadilar kazaninda kaynatan dünya..
  HADİ BAKALIM BIR DAHAKINE EMIRLERIN BAHCESINDE KEMALGILIN SALONUNDA YENI BIR MELODRAMDA GORUSMEK UZERE 🙂

  • Teşekkürler, Bergüzar, biraz daha yazabilirsen ayrı bir sayfa açıp yayınlamak isterim. Mesela haftanın genel bir analizi veya yorumu olabilir..

   • HAYIRLI AKŞAMLAR TEYZESİİİİ BURDAN SANA YAZMAYI DÜN SABAHTAN BERİ ÖZLEDİM VE EVET ÇOK TATLI YORUM YAZMIŞ BERGÜZAR HANIM…. SEN BENİM ANALİZ KRALİCEMSİN BENİ DUYGUDAN DUYGUYA ATAN ZAMANIN BOL, İŞLERİN RAST GİTSİN… ANALİZLERİNE ZAMAN İLHAM GELSİN SENİ SEVIYORUM TEYZESİİİİ SEVGİMLE MUSMUTLU ZAMANLAR HAFTA SONU SENİNLE SEVDİKLERİN LE OLSUN ❤

Eklenme Tarihi: 13 Nisan 2019