15 Nisan Pazartesi Yemin Dizisi 36. Bölüm Özeti ve Fragmanı (Tüyoları)

Yemin dizisi yeni bölümüyle 15 Nisan pazartesi günü kaldığı yerden Kanal 7 ekranlarında devam edecek. Sevilen dizide yeni haftada neler olacak yaşanacak gelişmeler merak ediliyor. Bizde bu konumuzda 15 Nisan Pazartesi günü Kanal 7 de ekrana gelecek olan Yemin Dizisi 36. Bölüm Özeti Fragmanı ve (Tüyoları) sizlere kısa kısa aktaracağız…

15 Nisan Pazartesi Yemin Dizisi 36. Bölüm Özeti: Emir yine düşmüştür oltaya sazan misali. Cemre ve Cavidanın planı tutar ve Emir gördüğü kağıdı gerçek zanneder ve Reyhanı suçlu ilan eder. Cavidan ve Cemre ise Emirin bu halleri sonrasında oldukça keyiflenmişlerdir. Gözümün önünde oynadığı oyunları nasıl göremedim derken Emir oldukça sinirliydi. Kendisini kandırdığını söyler ama yine de kafasında bir soru işareti vardır. Bölüm sonunda herşeye rağmen Reyhana durumu belli etmeyip yanağına bir buse kondurması ile Türk dizi sektörünün vazgeçilmez sahnesiydi.. Kemal bey ile görüşen Soner ise işi abartır.. Leyla senin için sadece bir çalışan mı yoksa aranızda bir şeyler var mı diye soran Soner Kemal beyin sabrını denemek ister.

15 Nisan pazartesi Yemin Dizisi ÖzetiEmir ve Reyhan arasında buzlar eridiği gibi artık Cavidan da Cemre de onlara tesir edemez olmuştur. En son miras konusuyla ilgili sahte belgeleri Emire göstermek için uğraşan Cavidan hanım bunda başarılı olamadığı gibi Emir görmüş olsa da artık önemli değil, çünkü annesinin sözleriyle davranışlarını birbiriyle uyumlu olmadığını söyleyecek kadar dürüst davranmaya çalışıyor Emir.

15 Nisan Yemin Dizisi 36. Bölüm Özeti fragmanıEmir en son annesine : Karımla konuşurken cümlelerini özenle seç, seç ki tadımız kaçmasın diyerek aslında olup bitenden haberdar olduğunu ve annesinin oynadığı oyunların boşuna olduğunu ima etmiştir. Onar yardım eden Cemre de her geçen gün Emirin kendisinden uzaklaştığını gördükçe adeta sinir krizleri geçirir. Emirin Reyhana yaklaşıp karım diye sahip çıkması da yeni bölümlerde Reyhan ile Emir aşkının gittikçe ilerleyeceğini gösteriyor.

15 Nisan Yemin Dizisi Özeti tüyolarıArtık bu saatten sonra Emir miras ile ilgili sahte belgeleri görmüş olsa da inanmayacak ve annesinin kaybettiği güven sonrası Reyhan’dan önce annesi Cavidan’ı sorgulayacaktır. Her ne kadar Cemre ile birlikte hareket etmesi ikilinin gücünü artırıyor olsa da Reyhanın dürüstlüğü karşısında elleri boşa çıkacaktır. Yeter ki Reyhan dik durmaya devam etsin. Emir sözleşmeyi bulsa Reyhanı yanlış anlasa bile en fazla trip atar. Yok öyle eskisi gibi burnuna dayamak boşanma anlaşmasını. Aşık oldu bir kere bir daha da eli zor gider o olaya. Bir dakika yüzüne bakmadan duramıyor boşanıp da ömrü billah görememek var sonuçta. Bu yüzden ikisinin de birbirine sahip çıkacağını düşünüyoruz.

Diğer yandan Leyla’nın peşine düşen Soner aslında asıl hedefi olan Kemal beyi huzursuz etme konusunda başarılı olmuştur. Önce Leyla’nın telefonunu isteyen sonra da Leylayı sevdiğini söyleyip Kemal beyi iyice kızdırmayı düşünün Soner bir taraftan da Leyla’nın babası Talaz ile ilgili detayları pas geçmez. Talaz da durumu daha da körüklemek için Soner’e gaz verip kemal beyi zor duruma düşürmesine izin verir. Leyla ise artık gönlünü kaptırmıştır bir kere Kemal beye, gözü başka şeyi görmeyecek Soner’in tüm olumsuz davranışlarına rağmen Kemal beye güven verecektir.

Yemin Dizisi 36. Bölüm Özeti Yemin dizisi yeni bölümüyle 15 Nisan pazartesi günü Kanal 7 de devam ediyor. Reytingleri ile yüzleri güldüren Yemin dizisinin 36. bölümü 15 nisan pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek ve fragman çıkar çıkmaz aşağı eklenecektir. Bu arada Yemin dizisinin yeni bölümleri hakkında izleyici yorumlarını da sizlerle paylaşmak istiyorum. İşte bazı yorumcuların tepkileri:

Yorum 1: Cavidan Hanım, oğlun gördüklerine ve duyduklarına inanıyormuş. ne oldu o devran sana döndü mü? Reyhan’ın hiç suçu yokken Vural’la beraber gibi gösterip gördüğüne , O özrün bir ehemmiyeti yok derken de Emir’i duyduğunu inandırdın ve sürekli Reyhan’ın üzerine saldın ama şimdi ne oldu oğlun gördüğüne ve duyduğuna inanıyormuş. Ya nasılmış o kuyuya şimdi sen düştün oh olsun.

Yorum 2: Cemreye bir darbe de ben vurayım o zaman evet tarihi değiştirdi ama reyhanın soy adını değiştirmedi. Emir’in gözleri kör değilse reyhan tarhun değilde Reyhan Polat olduğunu anlar herhalde..

Yemin Dizisi 36. Bölüm Özeti fragmanı

Yorum 3: Bence gördüklerine inandığı için emir bey yine miras belgesini görünce yine inanacak bence reyhan zor durumda kalacak inşallah öyle olmaz bence hikmet bey iyileşsin biran önce konağa geri gelsin bu seferde emir reyhan’in üzerine giderse bence reyhan direk köyüne gitsin o zaman emir ne yapacak bakalım birde Cavidan’ı anlamış deyilim ya kadın sen oğlunun Cemre’yle evlenip mutlu olmasını mı bekliyorsun evlenseydi sevseydi şimdiye kadar bunu yapardı değil mi senin aklın yok mu bunları düşünemiyor musun senden ve Cemreden nefret ediyorum lütfen emirle Reyhan’ın arası bozulmasın..

YORUMLAR

 1. Hayırlı akşamlar şule ablacım nasılsın. Hoşgeldin. Ben artık hiç izlemek istemiyorum. Aynı ask gibi devam ediyor

 2. Ne diye emir öptün reyhanı ben reyhanın yerinde olsam ne yaparım biliyormusun site yöneticim bavulumu toplarım dayısı olacak o hikmete,de derim,ki kusura bakma senin oğlunla imkansız bir arada olamam ve cavidan hanımla diye bence dönsün reyhan köyüne emirde evlensin cemreyle cavidan hanım reyhanı mumla arar ama bulamaz resmen cavidan cemre onu kulübe soksun o çevrede olsun diye istiyor cemreyi efendim ,neymiş cemre saygın kişilikli ona göre reyhan cahil köylü besleme,her ikiside aslında duygu yoksunu ne beklenirki böylesinden sunaya bile annesi olacak güyâ ne kadar uzak sevgisi evlâdına olmayanın reyhanamı olacak,hikmet ağırlıkta olmalı biraz konuşturun şu insanları ya.

 3. Ferizem canım arkadaşım almanyadasın anladığım kadariy,le ne yapayım kızdım çok cemreyle cavidana kadın resmen yalan makinası gibi cemrede onun yaveri zaten seni seviyorum can dostumsun

 4. Hayırlı günler sitenin gülleri.sulecigim ben ünüversite bitiripte asalak gibi yaşayıp okuyamamis vakur gururlu bastığı yeri bilen insanlara değer verip sevmeyi bilen büyüğünü bilen küçüğünü seven olmayı tercih ederim bana göre bu cemrede emirde okuyan cahil,ki bu daha basit ve daha vahim acaba diyorum Nazmiye hanım bunu demek istiyor bizlere okumak isteyipte okuyamayan çok hor gormeyin demekmi istiyor acaba.ve ben gerçekten sıkıldım entrikada dümenden ve sana katılıyorum akıllı bir emir olsun istiyorum reyhan boş boş gezmesin reyhani hikmet emmi hangi amaçla gelin etti o eve anlamı kayboluyor oğlu için Suna için Suna hiç yok ortada ne görüyor ne duyuyor boşuna madem Reyhanlı arkadaş olacak nasıl olacak hiç görüsmüyorlar aynı evde Suna genç kız olmuş annenin izni olmadan oturma odasına gelemiyor ve yeminciler zaten biliyoruz adını sen koyda kopyalar olduğunu Nazmiye sultan bir değişiklik yap reyhana okulu bitirt bir işe yarasin ayrıca şimdi köylü diye bir şey yok koylülerde üniversitesi bitiriyor daha fazla aşağılanması bence

  1. Ya nazlıcım inan,ki sırf bu reyhana hangi kötülük yapılır diye o cavidan ve cemre bozuntusundan nefretlik geldi.bir hava o cemrede birde madem şirketteki arkadaşı çok samimide ne kadar zor durumda bırakıyor adı neydi yoncaydı galiba .birde kemâl,le leylâ cephesi var o leylânın kazaklarına hastayım zaten,kemâlin karısı bence cavidanın belkide entrikalarının kurbanıdır diyorum.:::::):::)

 5. Hayırlı gůnler Şulecim beni gūldūrdūn.maşallah
  Bu ne enerji Cavidana kızmasan buralara uğrayacağın yok ..evet yaa sende haklısın sūrekli zengin olup kőylūyū garibi kūçùmsemek buna başka bir boyut kazandırabilirler..
  Ne diyelim senaristler in vijdanına kalmıs enn azından yinede bir ibret var kendine iyi bak canım.

 6. Bergüzar hanım sizede günaydın yazdıklarınız gerçekten çok içten elinize sağlık evet çok saflık,ta bi yere kadar.

 7. Tüyoları okudum,da ya bu ne manyaklık,tır böyle bu kadar saf olunurmu,reyhana hep köylü cahil muamelesi yapıyorsunuz cavidan ağzını açar besleme der,cemre köylü der başka lâf bilmez,peki sen çok okumuşsun,da o kadar avrupa görmüşsün,de iyi hoşta,insan olamamış,sın yazık sana sen reyhanla dalga geçeceğine kendinde,ki fesatlığını gidermeye bak
  Herşeyin başı dürüstçe fikrini söylemek güzel bakmak baktığın zaman karşındaki insanın içini titretmek sen baktığın zaman gözlerinden haince geçirdiğin içinde,ki plânlar o kadar belliki,cavidan ona keza,ya emir sen zaten reyhanı o masum bakışları ile sevdin ,sevmedinmi?yoksa benmi yanıldım.ama madem sen okuyup mimar olmuşsun koca şirketi yönetiyorsun,da ehhh artık bi zahmet anlayıver o belgenin bi işe yaramadığını,ve o belgeyi düzenleyenin canına okumanı,en son bölümde reyhan için cavidanın söyledikleri bu kadar bir insan nasıl kötü olabilir ya zaten o hikmet efendi ya hasta olsun ,yada iyi olsun karar verin artık onun dizideki foksiyonu hiç yok gibi ,çok saçma karısınla doğru dürüst konuşma yok kızıyla,da öğle, reyhana mutlumusun diye sorma eve hakim ol konakta bir baba ol,kireyhanda derdini sana açıkça anlatabilsin ,bu kadarmı adını sen koya özenmişler pes yani hep suçlama sonradan öğrenip ,tıpkı ,ömerin yaptığı gibi şimdide aile yadigârı kolye,mi takılıyor reyhana cavidanla cemre yeni bir plân peşine düşsün diye bize verilen tiyo diyemi düşünmem lâzım ,zaten reyhan bakmaktan başka ne yapıyor,bu zaten çok saçma sadece içten konuşma ,birde yeni bir şey selvi boylum al yazmalımda,ki gibi türkân şorayda orda hep içinden konuşurdu,buda yeşilçama özenti bunuda gözden kaçırmamak lâzım.artık şu başroldeki kişileri rollerini kaliteli biçin ,o kızada biraz renkli kıyafetler seçin ,kıyafetten yoksunlar tarzlar 10,üzerinden sıfır benim gözümde.eeee emir o yanağına kondurduğun öpücük umarım gerçektir,çünkü sadece bu dizide rüyalarda güzel şeyler yaşanır tıpkı adını sen koydaki gibi,artık yeni bir kötülük olursa emirde aklınla oynanan pilânları bozsun reyhanın yerine cemre annesi ne yapıyor onları takipe alsın.daha çok yazılacak var ama sabah sabah site yöneticimiz bozulmasın .şimdi zaten aklından ilk geçen şey ah şule abla yine vermiş veriştirmiş der,biliyorum .haaa bak bu arada çok kıyafet konusuna değinmedim bile hakkımı yeme ,ama burda olmak güzel site yönetim günâydı sanada,

 8. Gülâyım günaydın analiz yazmadın herhalde yoksa benmi okumadım ,daha sayfalara pek bakmadım ama günün güzel geçsin arkadaşım yemin dizisinle bir araya gelmekte güzel canım benim.

  1. Hayırlı günler Şule ablacım.
   İnanırmısın şuan iki tane yarım kalan analiz var yazılmış..
   Bir türlü tamamlayıp siteye ekleyemiyorum..
   Yani kafam durmuş gibi, devamını getirip bitiremiyorum..

 9. Günaydın,günaydınlar olsun hepinize geçmiş hafta sonları ve yeni bir hafta başından şuleden selâm olsun sizlere.

 10. Sırf şu diziye Leyla Kemal için izliyorum bayılıyorum bu çiftee #LeyKem sahneleri daha çok olmalı

 11. AYSEL’İMİZ HAYIRLISI İLE AİLESININ YANINDA YENİ GİTMİLLER DINLENIYOR… SEVENLERI İÇİN.. ODA YAZAR… SEVGİMLE GÖNÜL DOSTLARIM HAYIRLI AKŞAMLAR HER ŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN MUSMUTLU ZAMANLAR ❤

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.