15 Ocak 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları Söz Çukur Siyah Beyaz Aşk

15 Ocak 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları Söz Çukur Kırgın Çiçekler ve Siyah Beyaz Aşk ve yarışma programı Yaparsın Aşkım en önemli yapımdı pazartesi günü. Yeni Başlayan Beni Bırakma dizisi Atv de ne kadar izlendi merak konusu oldu. Söz Çukur Kırgın Çiçekler Siyah Beyaz Aşk gibi haftalık dizilerin ne kadar reyting aldığı merak ediliyor. Bu arada diziler bir hafta ara vermişti geçtiğimiz hafta..

Kanal D de yeni başlayan Hıçkırık dizisi 11. bölümü ile ekrana gelirken Star tv de Adını Sen Koy 261. bölümü yayınlandı, Atv ise Yeni günlük dizisi Beni Bırakma ile ilk bölüm heyecanı yaşadı. Bakalım bu günlük dizilerin yarışı nasıl olacak.. Trt1 de Yalaza yeni bölümü ile yayınlandı. 15 Ocak 2018 pazartesi reytingleri merak edilirken en çok hangi tv kanalı izlendi hangi dizi çok izlendi merak konusu oldu.

15 Ocak 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları Yaparsın Aşkım yarışması da eklendi reytinglere. Söz Çukur Kırgın Çiçekler Siyah beyaz aşk yayınlanmaya devam ederken gündüz kuşağındaki Beni Affet, Adını Sen Koy Hıçkırık ve Beni Bırakma dizileri yer aldı. Yaparsın Aşkım yarışması ile fox tv geçen hafta çok iyi bir başlangıç yaptı diyebiliriz..

Söz mü Çukur mu.. 15 Ocak 2018 pazartesi iki dizinin çekiştiği gün.. Yaparsın Aşkım 5. bölümü ile yayınlandı. Reyting Savaşı Nasıl Sonuçlanır? Sizce Bu Akşam Lider Kim Olacak? 15 Ocak 2018 pazartesi günü en güçlü favori yine Söz dizisi olurken onu Çukur dizisi ve Kırgın Çiçekler takip edecek. 15 Ocak 2018 pazartesi Çukur mu Söz mü birinci olacak. Bizce Söz tabiki. Ancak Çukurda oldukça iddialı gelmeye devam ediyor.. Geçen hafta reytingleri çok iyi artırdı, Peki siz Hangi Programı izleyeceksiniz ?

 

1- Siyah Beyaz Aşk- Kanal D
2- Kırgın Çiçekler – ATV
3- Yalaza – TRT 1
4- Söz – Star TV
5- Çukur – Show TV
6- Yaparsın Aşkım – Fox TV

Çukur Dizisi 15 Ocak 2018 pazartesi 11.bölümü ile Show tv de. Eskiden hayranlıkla izlenen İçerde dizisinin bir benzeri olarak yayına başlayan dizinin merak edilen reyting oranları Söz dizisi karşısında nasıl bir reyting alacağı her hafta merak ediliyor. İçerde dizisinin yerini alabilecek mi yoksa reytingleri gerilerde mi kalacak zamanla göreceğiz.

Söz dizisi geçen hafta aldığı reyting oranları ile baş döndürmüştü. Çift haneli oranları yakalayan Söz dizisinin bu başarısı dizinin özet bölümünü bile reytinglerde 2. sıraya yükselmesine neden olmuştu. Söz dizisi 15 Ocak 2018 pazartesi reytinglerinde yine favori dizi olacak. Ancak Çukur dizisinin Söz dizisini olumsuz etkileyip etkilemeyeceğini reytinglerde sollayıp sollamayacağını resmi sonuçlar açıklanınca yazacağız aşağıya.

Kırgın Çiçekler eski haftalarda olduğu gibi 3. veya 4 olurken Atv Kırgın çiçekler reytingleri ile merak edilip izlenmeye devam ediyor. 104. bölümü ile dalya diyen Kırgın çiçekler genelde 3. sırada yer alıyor. Tv8 de O Ses Türkiye oldukça iyi reytingleri ile merak konusu oluyor. Fox tv de Kayıtdışı dizisi bitince yerine Yaparsın Aşkım yarışması başladı ve ilgi ile izleniyor. Kanal D de Siyah Beyaz aşk ise geçen hafta beklentilerin çok üstünde reyting almıştı, bakalım bu hafta neler yapacak, işte 15 Ocak 2018 pazartesi reytingleri için yarışan kanal ve diziler:

15 Ocak 2018 reytingleri için siz Hangi Programı izleyeceksiniz ?

1- Siyah Beyaz Aşk- Kanal D
2- Kırgın Çiçekler – ATV
3- Yalaza – TRT 1
4- Söz – Star TV
5- Çukur – Show TV
6- Yaparsın Aşkım – Fox TV

15 Ocak 2018 Reyting Sonuçları izlenme oranları resmi sonuçlarını 16 Ocak 2018 salı günü saat 10.00 da aşağı yazacağız. Lütfen sizlerde yorum ve görüşlerinizi tahminlerinizi aşağı yorum olarak yazabilirsiniz.

İşte resmi reyting sonuçları 15 Ocak 2018 pazartesi:

15 Ocak 2018 Reyting Sonuçları izlenme sıralaması ve detaylı sonuçları buradan sizlere sunacağız. Sizlerde 15 Ocak 2018 pazartesi Reyting Sonuçları izlenmeleri hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazınız.

15 Ocak 2018 Pazartesi Resmi Reyting Sonuçları Söz Çukur Kırgın Çiçekler ve Siyah Beyaz Aşk ile Yalaza son olarak da Yaparsın Aşkım..

16 Ocak 2018 Salı Reytingleri için Tıklayın >> 9 Ocak Salı Reytingleri

15 Ocak 2018 Pazartesi TOTAL Reyting Sonuçları

 

15 Ocak 2018 Pazartesi AB Reyting Sonuçları


15 Ocak 2018 Pazartesi ABC 1 Reyting Sonuçları

Bir sonraki gün 16 Ocak 2018 Salı günü en çok ne izlendi reyting sonuçları nasıl oluştu? Merak edenler TIKLASIN >> 16 Ocak 2018 SALI REYTİNG SONUÇLARI

YORUM:  Çukur dizisi yükselişini sürdürürken Söz dizisi düşmeye başladı. Kırgın Çiçekler yine iyi reyting almaya devam ediyor. Çukur ilk kez 8.74 oranındaki reytingi aşarak kendi rekorunu tazeledi. Siyah Beyaz aşk da 4.99 oranındaki reyting ile geçen haftanın gerisinde kaldı. Tebrik ediyoruz… Söz gecen haftaya göre 1 puanlık düşüş gösterdi. Anlaşılan Söz dizisinden Çukur dizisine doğru bir kayma var izleyicide..

SON HAFTA YORUMU: Of of Çukur artık iyice yükseltti çıtayı. Her hafta biraz daha yükselirken Söz dizisi düşmeye devam ediyor. Çukur geçen hafta aldığı 8.74 oranındaki total reytingi 25 aralık günü 9.60 a çıkararak hem kendi rekorunu kırdı hemde Söz dizisinin çok yakınında yer aldı. Artık zirvenin el değiştirmesi an meselesi, belki de bir sonraki hafta Çukur zirve de yer alacak. Zaten şimdiden Ab ve AbC reytinglerinde birinciliğe yerleşmiş durumda.. Kırgın Çiçekler ve Siyah Beyaz aşk dizileri ise düşmeye devam ediyor.

8 OCAK YORUMU: Çukur ilk kez geriledi, gecen haftaya göre düşüş göstererek 9.60 dan 9.16 ya geriledi. Söz ise Yükselişe geçerek 10.60 olan reytingini 11.32 ye çıkardı tebrik ederiz. Bir tebrik de Siyah beyaz aşka. 4.97 oranındaki reyting ile Kırgın çiçekleri solladı.

Soru: Sizce kısa süre sonra Çukur dizisi birinciliğe yerleşir mi? Yoksa Söz reyting birinciliğine devam eder mi Yorumunuzu bekliyoruz..:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

15 Ocak 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları Söz Çukur Siyah Beyaz Aşk (730 Yorum)

  1. 5 mart ve 12 mart sonuçlarinda zirvede Çukur
    Yer alıyor… Yani son haftalarda Çukur Söz-ü üsteliyor..Bende Çukuru izliyorum ve bu super bişey..

  2. Çukur ve ya Söz her ikiside daha iyi..Amma Ben ÇUKURu izliyorum..sanki yerdeyişiyorlar reyting sıralamasında..Amma pazartesi günü başka dizilerin şansı yok..Ya Çukur yada Söz herikiside Super!

  3. Çukur ve ya Söz ikisinden biri birincu oluyor..yerdeyişiyorlar sanki hakikatanda ikiside super dizi..başka dizinin şansı yok pazartesi günü..ikiside super amma ben Çukuru izliyorum

  4. ölümüne SÖZ benim bu hayatta karşılaştığım en güzel dizi SÖZ. Ve hep de öyle olacak.
    SÖZ birtane ve bana göre her zaman birinciliği hakkediyor.

1 5 6 7
Eklenme Tarihi: 15 Ocak 2018
SSL Certificates
SSL Certificate