15 Ocak 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları Söz Çukur Siyah Beyaz Aşk

15 Ocak 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları Söz Çukur Kırgın Çiçekler ve Siyah Beyaz Aşk ve yarışma programı Yaparsın Aşkım en önemli yapımdı pazartesi günü. Yeni Başlayan Beni Bırakma dizisi Atv de ne kadar izlendi merak konusu oldu. Söz Çukur Kırgın Çiçekler Siyah Beyaz Aşk gibi haftalık dizilerin ne kadar reyting aldığı merak ediliyor. Bu arada diziler bir hafta ara vermişti geçtiğimiz hafta..

Kanal D de yeni başlayan Hıçkırık dizisi 11. bölümü ile ekrana gelirken Star tv de Adını Sen Koy 261. bölümü yayınlandı, Atv ise Yeni günlük dizisi Beni Bırakma ile ilk bölüm heyecanı yaşadı. Bakalım bu günlük dizilerin yarışı nasıl olacak.. Trt1 de Yalaza yeni bölümü ile yayınlandı. 15 Ocak 2018 pazartesi reytingleri merak edilirken en çok hangi tv kanalı izlendi hangi dizi çok izlendi merak konusu oldu.

15 Ocak 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları Yaparsın Aşkım yarışması da eklendi reytinglere. Söz Çukur Kırgın Çiçekler Siyah beyaz aşk yayınlanmaya devam ederken gündüz kuşağındaki Beni Affet, Adını Sen Koy Hıçkırık ve Beni Bırakma dizileri yer aldı. Yaparsın Aşkım yarışması ile fox tv geçen hafta çok iyi bir başlangıç yaptı diyebiliriz..

Söz mü Çukur mu.. 15 Ocak 2018 pazartesi iki dizinin çekiştiği gün.. Yaparsın Aşkım 5. bölümü ile yayınlandı. Reyting Savaşı Nasıl Sonuçlanır? Sizce Bu Akşam Lider Kim Olacak? 15 Ocak 2018 pazartesi günü en güçlü favori yine Söz dizisi olurken onu Çukur dizisi ve Kırgın Çiçekler takip edecek. 15 Ocak 2018 pazartesi Çukur mu Söz mü birinci olacak. Bizce Söz tabiki. Ancak Çukurda oldukça iddialı gelmeye devam ediyor.. Geçen hafta reytingleri çok iyi artırdı, Peki siz Hangi Programı izleyeceksiniz ?

 

1- Siyah Beyaz Aşk- Kanal D
2- Kırgın Çiçekler – ATV
3- Yalaza – TRT 1
4- Söz – Star TV
5- Çukur – Show TV
6- Yaparsın Aşkım – Fox TV

Çukur Dizisi 15 Ocak 2018 pazartesi 11.bölümü ile Show tv de. Eskiden hayranlıkla izlenen İçerde dizisinin bir benzeri olarak yayına başlayan dizinin merak edilen reyting oranları Söz dizisi karşısında nasıl bir reyting alacağı her hafta merak ediliyor. İçerde dizisinin yerini alabilecek mi yoksa reytingleri gerilerde mi kalacak zamanla göreceğiz.

Söz dizisi geçen hafta aldığı reyting oranları ile baş döndürmüştü. Çift haneli oranları yakalayan Söz dizisinin bu başarısı dizinin özet bölümünü bile reytinglerde 2. sıraya yükselmesine neden olmuştu. Söz dizisi 15 Ocak 2018 pazartesi reytinglerinde yine favori dizi olacak. Ancak Çukur dizisinin Söz dizisini olumsuz etkileyip etkilemeyeceğini reytinglerde sollayıp sollamayacağını resmi sonuçlar açıklanınca yazacağız aşağıya.

Kırgın Çiçekler eski haftalarda olduğu gibi 3. veya 4 olurken Atv Kırgın çiçekler reytingleri ile merak edilip izlenmeye devam ediyor. 104. bölümü ile dalya diyen Kırgın çiçekler genelde 3. sırada yer alıyor. Tv8 de O Ses Türkiye oldukça iyi reytingleri ile merak konusu oluyor. Fox tv de Kayıtdışı dizisi bitince yerine Yaparsın Aşkım yarışması başladı ve ilgi ile izleniyor. Kanal D de Siyah Beyaz aşk ise geçen hafta beklentilerin çok üstünde reyting almıştı, bakalım bu hafta neler yapacak, işte 15 Ocak 2018 pazartesi reytingleri için yarışan kanal ve diziler:

15 Ocak 2018 reytingleri için siz Hangi Programı izleyeceksiniz ?

1- Siyah Beyaz Aşk- Kanal D
2- Kırgın Çiçekler – ATV
3- Yalaza – TRT 1
4- Söz – Star TV
5- Çukur – Show TV
6- Yaparsın Aşkım – Fox TV

15 Ocak 2018 Reyting Sonuçları izlenme oranları resmi sonuçlarını 16 Ocak 2018 salı günü saat 10.00 da aşağı yazacağız. Lütfen sizlerde yorum ve görüşlerinizi tahminlerinizi aşağı yorum olarak yazabilirsiniz.

İşte resmi reyting sonuçları 15 Ocak 2018 pazartesi:

15 Ocak 2018 Reyting Sonuçları izlenme sıralaması ve detaylı sonuçları buradan sizlere sunacağız. Sizlerde 15 Ocak 2018 pazartesi Reyting Sonuçları izlenmeleri hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazınız.

15 Ocak 2018 Pazartesi Resmi Reyting Sonuçları Söz Çukur Kırgın Çiçekler ve Siyah Beyaz Aşk ile Yalaza son olarak da Yaparsın Aşkım..

16 Ocak 2018 Salı Reytingleri için Tıklayın >> 9 Ocak Salı Reytingleri

15 Ocak 2018 Pazartesi TOTAL Reyting Sonuçları

 

15 Ocak 2018 Pazartesi AB Reyting Sonuçları


15 Ocak 2018 Pazartesi ABC 1 Reyting Sonuçları

Bir sonraki gün 16 Ocak 2018 Salı günü en çok ne izlendi reyting sonuçları nasıl oluştu? Merak edenler TIKLASIN >> 16 Ocak 2018 SALI REYTİNG SONUÇLARI

YORUM:  Çukur dizisi yükselişini sürdürürken Söz dizisi düşmeye başladı. Kırgın Çiçekler yine iyi reyting almaya devam ediyor. Çukur ilk kez 8.74 oranındaki reytingi aşarak kendi rekorunu tazeledi. Siyah Beyaz aşk da 4.99 oranındaki reyting ile geçen haftanın gerisinde kaldı. Tebrik ediyoruz… Söz gecen haftaya göre 1 puanlık düşüş gösterdi. Anlaşılan Söz dizisinden Çukur dizisine doğru bir kayma var izleyicide..

SON HAFTA YORUMU: Of of Çukur artık iyice yükseltti çıtayı. Her hafta biraz daha yükselirken Söz dizisi düşmeye devam ediyor. Çukur geçen hafta aldığı 8.74 oranındaki total reytingi 25 aralık günü 9.60 a çıkararak hem kendi rekorunu kırdı hemde Söz dizisinin çok yakınında yer aldı. Artık zirvenin el değiştirmesi an meselesi, belki de bir sonraki hafta Çukur zirve de yer alacak. Zaten şimdiden Ab ve AbC reytinglerinde birinciliğe yerleşmiş durumda.. Kırgın Çiçekler ve Siyah Beyaz aşk dizileri ise düşmeye devam ediyor.

8 OCAK YORUMU: Çukur ilk kez geriledi, gecen haftaya göre düşüş göstererek 9.60 dan 9.16 ya geriledi. Söz ise Yükselişe geçerek 10.60 olan reytingini 11.32 ye çıkardı tebrik ederiz. Bir tebrik de Siyah beyaz aşka. 4.97 oranındaki reyting ile Kırgın çiçekleri solladı.

Soru: Sizce kısa süre sonra Çukur dizisi birinciliğe yerleşir mi? Yoksa Söz reyting birinciliğine devam eder mi Yorumunuzu bekliyoruz..:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

15 Ocak 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları Söz Çukur Siyah Beyaz Aşk (730 Yorum)

 1. 5 mart ve 12 mart sonuçlarinda zirvede Çukur
  Yer alıyor… Yani son haftalarda Çukur Söz-ü üsteliyor..Bende Çukuru izliyorum ve bu super bişey..

 2. Çukur ve ya Söz her ikiside daha iyi..Amma Ben ÇUKURu izliyorum..sanki yerdeyişiyorlar reyting sıralamasında..Amma pazartesi günü başka dizilerin şansı yok..Ya Çukur yada Söz herikiside Super!

 3. Çukur ve ya Söz ikisinden biri birincu oluyor..yerdeyişiyorlar sanki hakikatanda ikiside super dizi..başka dizinin şansı yok pazartesi günü..ikiside super amma ben Çukuru izliyorum

 4. ölümüne SÖZ benim bu hayatta karşılaştığım en güzel dizi SÖZ. Ve hep de öyle olacak.
  SÖZ birtane ve bana göre her zaman birinciliği hakkediyor.

 5. Şaka yaptım tabi ki şiddete karsyiz biz sizi seviyoruz her kese selamlar tek gerçek Siyah beyaz askkkkk opulduz

 6. Söz fanı Azerbaycandan beni getirtme oraya yemin ediyorum benim elimde kimse seni alamaz Siyah beyaz aşk bitdi söz un reklamını iyi etmisiniz

 7. Söz fanı Türkiye’de aşk dizileri reyting almıyor maalesef en çok asker Mehmetçik dizleri hep izlenilr Azerbaycandan yazıyorum siyah beyaz askkkkk bitdi

 8. Ben kesinlikle ve kesinlikle SÖZ diyorum hani şu Siyah beyaz aski öve öve bitiremeyenler var ya o kadar izliyonuz da niye o dizinin reytingleri YERLERDE ???

  • hani su siyah beyaz aski Öve öve bitiremeyenler var ya madem izliyonuzda neden reytingleri yerlerde sorabilir miyim ?
   BEN TABIKI #SÖZ# DIYORUM

 9. Tabikide siyah beyaz ask askı çok güzel anlatan ve çok güzel yansıtan bir dizi gelmiş geçmiş en güzel dizi inş hiç bitmez oyunculara emeği geçen herkese saygılar çok kaliteli bir dizi hiç bitmesin izledim bölümleri tekrar tekrar izliyorum çok kaliteli bir dizi

 10. Reytinginize bakın da konusun be
  Hicbiride sözü geçemeyecek
  İçerdeyi ezdigi gibi cukuruda ezecek siyah beyaz askı hic söylemiyom zaten ayakta kalma yarısında

 11. Şimdi burda diyosunuz inşallah o düşer bu düşer ben sıkı bir siyah beyaz aşk izleyicisiyim ama söz olsun çukur olsun hep fazla emek verdirilen diziler bu yüzden emeğe saygı lütfen ama sonuna kadar siyah beyaz aşk.ve umarım final yapmaz.

 12. Sözle başlayalım şefkat tepeden farkı yok dizinin aynısı gibi bir şeyyok 6 tane kisi dönüp duruyor başka hiçbişi yok valla abi düşmana bi tane sıkıyorlar hemn oluyor bunlar kaç tane kurşun yedi yine de bir şey olmuyor iyicene sacamladilr hangi gozle bakıp izliyorsunuz bilmiyorum gelelim çukura çukurdan bahsetmek istiyorum bile içeride dizini almış kopyla yapistirmislar hıc bu uğraş yok dizi aynı yani SİYAH BEYAZ ASK gibi dizini hangi gozle izlemiyorsunuz valla merak ediyorum bunun gibi bi dizi nasıl reyting alamıyor sasiyirum yeminle pazartesi gününden nefret ederdim şimdi pazaretsi nasıl gelecek ne zamn gelecek diye iple çekiyorum gelin arkadaşlar gözünüzün önündeki perdeyi kaldırın bir olalım SİYAH BEYAZ AŞKIMIZA sahip çıkalım haaa şunu ekleyin eğer bu dizi SİYAH BEYAZ ASK final yaparsa ne kanal d izlerim zaten dizi izlemiyorum başka da nede dizi izlerim tabiki beni pazartesiyi sewdiren ask #SİYAHBEYAZASK

 13. Pazartesiyi sewmeyen ben pazartesi gelsin diye dua ediyorum ya nasıl bekliyorum tabiki pazartesi gününü sewdigin bana SİYAH BEYAZ ASK

 14. Sözle başlayalım şefkat tepeden farkı yok dizinin aynısı gibi ya 6 tane kisi dönüp duruyor başka hiçbişi yok valla abi düşmana bi tane sıkıyorlar hemn oluyor bunlar kaç tane kurşun yedi yine bişey olmuyor saçmalık ve reytinglerde birinci nasil bi göz var sizde hangi gozle bakiyorsunuz çukuru anlatmiyorum bile içeride dizisini kopyalayip yapistirmislar abi nasıl izliyorsunuz ya bu dizileri saçma saçma diziler birinci oluyor siyah beyaz ask gibo kaliteli bi dizi rentigleri düşük gelıyor ilk defa ben siyah beyaz ask gibi bir dizi izliyorum çünkü adamlar gerçekten dizi çeviriyor bu zamna kadar izlediğim hiçbir diziye benzemiyor hep onlar ask mes ilk bölümlerinde o dizide her hafta biseu öğreniyorum kardes kardeşe ne olursa olsun nasıl kenetlenmesi gerektiğini en yakın arkadaşın bile ne yaptığını falan gelelim sadede lütfen gözlerinizi acainda iyi bakin ya şu diziye SİYAH BEYAZ ASK dizine sahip çıkalım . Tek temennimiz sakin ama sakın final yapmasin ya gününü değiştirin yada kanalını

  • Bu kadar övdünüz, haftaya bende izlemek istiyorum Siyah Beyaz Aşkı acaba dediğiniz kadar var mı?

   • iyi edersin kardesim bende izlemiyordum ama benim kafama kayinbiraderim soktu anllta anllata.Super bir dizi ama birinden diziyi anltmani iste ya da kanal d den onceki bolumleri izle pisman olmayacaksin.Saygilar

 15. SİYAH BEYAZ AŞK Bu dizi kolay kolay bitmez bitmemeli biterse tvinin yüzüne bakmam ben şahsen.. Dizi saçmalamadıkça gönülşerin birincisi SİYAH BEYAZ AŞK ve inşallah reyting birincisi de olacaktır.. Morelleri yüksek tutalım ve dizimize sahip çıkalım ☺ Hayırlı geceler ☺

 16. Ne kadar saçma siyah beyaz aşk sosyal medyayı sallıyo süper dizi heyecan dolu nasıl böyle oluyo #siyahbeyazaşk

 17. Arkadaşlar siyah beyaz aşk en çok konuşulan sosyal medyada en çok tiklanan ama reytingler neden düşük anlamıyorum severek izlediğim tek dizi

 18. Çukur birinci yerə çıxacaq. Layiqdidə buna.sözdə 1 yavuzu nədi öldürə bilmirlər camaat elə bil 7 canlıdı.

 19. Siyah beyaz aşk sevenler sesime ses verin 1 kere baxin mene hak vereceksiniz bir numara Azerbaycan’da her kes siyah beyaz aşk izleyir

 20. Siyah beyaz aşk pazaretesini iple çekiyorum aşkı böyle anlatan 2 ci bir dizi varmı Allah aşkına lütfen 1 kere izleseniz goreceksiniz

 21. Siyah Beyaz Ask reytingleri InsAllahh her zaman ust siralar da olar.Hec bir dizi izlemirem ondan basqa.

 22. Siyah beyaz favori dizidir en gozel çift Birce İbrahim bence 1 sırada olmalıdır bir kere baxsan ne kadar iyi olduğunu görecekler kanal d en gozel dizisi

 23. Siyah beyaz aşk tabiki birinci olması gerek,o kadar çok izleyen varki çevremde,neye göre reytingleri belirliyorlar anlamıyorum,fox Fatih portakal haber siyah beyaz aşk ı geçmiş olamaz,,taraflı Reyting yapıyorlar galiba,izlenme oranına göre değil

 24. siyah beyaz ask hep birinci olmasını diliyorum ve herkez izliyo sakin ha sakin bitmesin biterse birdaha kanal d yi izlemem

  • Herkes siyah beyaz aski konuşurken nasıl reting dusuk oluyor anladım acaba nereye bakarak reyting sirama yapiyorlar Soz ve Cukur aptal diziler

 25. Hayır çukur hiç bir şekilde sözü geçemez söz çok izlenen bir dizi bende sözü severek izliyorum ve özetide izliyorum sözü hiç bir dizi geçemez✋✋

  • Ne saçmaladilar ilk sezon ok.ama ikinci sezon çok sıktı arkadaş bin beşyüz kurşun yiyorlar ölmüyor lar diğerleri sinek gibi ufleyince ölüyor böyle saçmalık mi olur.bebe kandirin siz çok bayfı hep aynı senaryo

 26. sözsüs söz diyebilirmiyiz
  evet diyebiliriz çünki konu söz
  ooooley söz söz söz dün söze bakanlar bilir adım ne anlama geliyo

 27. Tabikii ÇUKUR EVİMİZ.. İDRİS BABAMİZ… YÜRÜ BE KİM TUTAR SİZİ.. SONUNA DEK ÇUKUR.. Yalan yok söz izliyordum.. Ama kadrosundan dolayı ilk bölümünden beri çukur izliyorum.. Bence süper.. ilk bölüm sonrası bu dizi sözü ezer geçer demiştim zaten..

 28. tabi ki de siyah beyaz aşk saçmalığa bak o kadar kişi siyah beyaz aşk diyor. bide reytinglere bak

 29. ÇUKUR EVİMİZ YAMAÇ BABAMIZ ben zaten söylemiştim başladığında bakin görün ÇUKUR sözü solluyacakk

 30. Ya biri bana bunu aciklasin 3 tane tablo, very her tablo dizilerin farkli sonucler gosteriyor siyah beyaz askin gercekte, kacinci sirada oldunu anlamak icin hangi tabloya bakmaligim detayli bir aciklama verirseniz cook mutlu olurum

 31. Ya biri bana bunu aciklasin 3 tane tablo, very her tablo dizilerin farkli sonucler gosteriyor siyah beyaz askin gercekte, kacinci sirada oldunu anlamak icin hangi tabloya bakmaligim detayli bir aciklama verirseniz cook mutlu olurum

 32. Çukur sözü ancak takip eder fakat sözü geçemez k yüzden ben korkmuyorum hem geçse bile ancak reytingde geçer asıl gönüllerin birincisi söz olarak kalıcaktır

 33. Neden ısrar ediyor kanal d kardeşim siyah beyaz aşkın gününü değiştirinsene dizi emin olun 1 numara olur güzelim diziyi kurban etmeyinnn

 34. Bizim istediğimiz Siyah beyaz aşkın hakettiği reytingi alması ; birincilik siyah beyaz aşkın olmalı ve kesinlikle günü değişmeli böyle bir dizi kurban edilmemeli gününden dolayı

 35. Alayınız gelsin Çukur hepsini geçer Aras ve Erkan Köstendil tek başlarına bir dizi zaten hayırdırrr

 36. Siyah beyaz aşkın ilerleyişinden biraz bunaldı aşk dahada başlamaması ama oyuncu kadrosuyla mükemmel reklamlarını bile izliyorum

 37. Benim fovarim çukurda gözlerim yaslar akiyor iyi çok gözlerim akmaya devam eder. Bence çukur ve kirgin çiçekler olur

 38. Tabiki söz ve yine söz harika bir dizi oyuncular mükemmel hiç kacirmiyorum pazartesi günlerini iple çekiyoruz bayılıyorum bu diziye favori dizim yavuz harika rolünü oynuyor söz dizisi hiç bitmesin o izlemiyoruz diyenler laf atmasınlar izlemesin o kadar

 39. Tabiki çukur aksiyon hiç eksik olmuyor söz asker dizisimi aşk dizisimi belli değil söz gün geçtikçe aksiyondan uzaklaşıyor

 40. Tartışmasız Çukur bir numara. Pazartesiyi iple çekiyorum. Ay yapim yine farkını konuşturuyor helal olsun.. Her sahnesini göz kırpmadan izlediğim tek dizi. Hatta izlediğim tek dizi

 41. Çukur çok güzel ve hecanlı oyuncuların hepsi gerçekten işini çok güzel yapıyorlar pazartesi gününü iple cekiyoz

 42. Bence de söz ve çukur diyorum maaleswf olma di kirgin çiçekler siyah beyaz ask olur .. olabilir artik cokgec

 43. Show tv dizileri super Kalp atisi favorim.ama cukuru da izliyorum.Cukur adina cok mutlu oldum.soz baya dusmus.ozeti hep 2 siradayken 7 sirasina dusmus.

 44. Siyah beyaz ask cok iyi bir dizi onu cok cok seviyorum boyle bir dizi galmadi.super elinize kolunuza saglikk cok seviyoruz sabirsizlikla bekliyoruz yeni bolumlerini ve hata ozetini en az iki sezon devam etsin cok cok tebriklerrrrrr…

  • Total toplamda gün boyu en çok izlenen anlamına geliyor, ab ise belli bir zaman aralığında mesela 20.00 ile 22.00 saatleri arasında en çok izlenen programları ifade ediyor..

  • Tabiki siyah beyaz ask dizisinden baska diziye bakmaminşallah final vurmaz guzel diz cok sevdim bu diziyi disizde aksiyondaolsa guzel tutlur bu dizi

  • Tabiki siyah beyaz ask dizisinden baska diziye bakmaminşallah final vurmaz guzel diz cok sevdim bu diziyi disizde aksiyondaolsa guzel tutlur bu dizi

 45. Kanal D siyah beyaz ask dizisini eger bitirseniz sizde Insallax bitersiniz.yok olursunuz.her kes bu dizini cok sevdi.yaziq etmeyin.

 46. Kristal Ekran Ödüllerinde dizimize oyuncularımıza, senaristimize ve kanalımız oy verin lütfen #SİYAH BEYAZ AŞK

 47. Kırgın cicekler deseniz 3seneden beri aynı terane dönüp duruyor çukur desen içerde nin aynısı ilk defa farklı bir senaryo var karşınızda insan lar bunun değerini bilmeli sosyal medya dan aşırı desteklenen bir dizi ama reytinglerin yükselmesi için desteğimizi arttirmaliyiz tabiki#SİYAH BEYAZ AŞK

 48. Siyah beyaz aşk en iyisi şimdiye kadar böyle iyi senaryo olmamıştı kanald bu diziyi final yapsa büyük kaybeder

 49. Yorumlarda herkes siyah beyaz aşk yazmista reytingleri niye diğer iki diziye göre düşük o zaman. Tabi kide siyahiyla beyaziyla aşk…

 50. Tabii ki de Siyah Beyaz Aşk tam bir sürükleyici film saçma sapan söz çukur nedir ya bizim gerçekler anlasalar da görelim O zaman bizim askerlerimiz ölüyor 6 tane Türk askeri ile hayatımı kurtarılır böyle bir saçma film yok söz dizisini başka bir günü alsalar olmaz mı çok saçma olmuş bence

 51. İsraildən izliyoruz simdiyə kadar ən guzel olan dizi bu tüm İsrail Arkadaşlarım izliyor dizini reytinge kurban etmeyin

  • Ben israilden izliyorum simdiye kadar en guzel ollan dizi siyah beyaz ask!!!! Tum israil arkadaslarim da izliyor ve cokkk beyeniyorlar

 52. Kesinlikle siyah beyaz aşk diyorum çok sürükleyici ve oyuncular muazzam ötesi lakin nasıl hala 3 sıradayız anlamıyorum bu sanırım yayınlanma günü ile alakalı…

  • Komik olan sizsiniz, Fatih portakal la anahaberden gerçek haberleri öğreniyoruz, makarna kömürle uyutmuyorlar diğerleri gibi..

 53. Siyah beyaz aşk.bu dizi 1- ci olmalı kesinlikle.ben azərbaycandan yazıyorum.böyle bir dizi görmədim.harikaaaaaaa

 54. Siyah beyaz aşk mükemmel bir dizi her hafta sabırsızlıkla bekliyorum insallahh daha da iyi yerlerde olurcak

 55. Siyah beyaz aşk diyorum başkada bir şey demiyorum. Böyle harikulade bir dizi olamaz etkileyici ve sürükleyici umarım daha üst sıralara yerleşir hakettiği gibi. Diziyi bilmeyen izlemeyen insanlara anlatın yönlendirin her yer siyah beyaz olsun kalbiniz Aşk’la dolsun..

 56. Siyah beyaz aşk pazartesi en çok izlenen dizidir.Reyting sonuçları güvenilir değil umarım sonu “Reaksiyon” gibi olmaz.

  • Söz sba dan daha iyi Söz her zaman birinci
   eğer bu reyting yalansa git youtubedeki izlenmesine bak SÖZ EN İYİSİ

 57. Azerbaycandan baxiriq bu diziye siyah beyaz ask senaristler qayitsin oyuncu kadrosu super sadece Asfer sahneleri chok olmali

 58. Siyah beyaz aşk kaliteli ve farklı bir yapım.Sadece gününü değiştirmeleri reytinglerinin fırlamasına yeterli.İnşallah bitmez.

 59. Siyah beyaz aşk tabikide sürükleyicilik heyecan ve askım birarada oldugu muhtesem otesı bır dizi ❤

 60. Siyah beyaz aşk gerçekten harika . Reytingler nasıl böyle çıkıyor . Bence reytinglerin belirlenme sisteminde bir hata var

 61. Ya reytingleri süper siyah beyaz aşk’ın ama söz ve çukur gibi diziler yüzünden harcanıyor !!!

 62. Siyah beyaz aşk en az 2ci olmalı..artık reyting ölçü cihazını hangi zevksiz mecralara yerleştirdinizse sonuç bu ama söz dizisinin hakkı 1ci olmak ama çukur ne ya pöfff

 63. Ben anlamıyorum Siyah beyaz aşk ben kendimde dahil olmakla büyük çoğunluluk tarafından izlenipde nasıl reytinkde aşağda olabilir?bence oynanıyor reyting sonuçlarıyla

 64. Her kes siyah beyaz ask in ismini cekiyor,bu diziye yorum geliyor.fakat anlamadigim siyah beyaz ask niye reytinglerde yukslemiyo.anlaşılan o ki,keşke gününü degiştirseler.yoksa mahv edecekler güzelim diziyi

 65. Kanal D yetkilileri sakın siyah beyaz aşk bitmesin mükemmel bir dizi. Aşk Aslı ve Ferhattan bize okadar duygulu geliyorki dizinin hiç bitmesini istemiyorum. Sabah 6.00 kalkan birisi olarak bir tek bu diziyi izlemek için 12.00 kadar Tv. başındayım. Bukadar güzel yorumlar ve izleyici kitlesi varken reyting kurbanı yapmayın. Kanal D izleyicilerini üzüp küstürürsünüz!!!

  • Kesinlikle katılıyorum.Ailece dizinin takipcisiyiz oyuncular senaryo herşey harika her hafta nefesimizi tutup izliyoruz. Boyle bir dizi kesinlikle bitmemeli gerekiyorsa farklı bir güne alınıp devam et memeliler.İzleyicilerin her hafta yayınlanacagi günü sabirsizlikla beklenen boyle bir diziyi reytingden dolayi harcamak cok büyük hata olur!

 66. Kesinlikle siyah beyaz aşk dizisi mükemmel. Oyuncuların oyun gücü harika. Aslı ve ferhat uyumu sanki bize gerçek bir aşkı izliyormuşuz gibi hissettiriyor. Bu dizi okadar sıcakki inanın sürekli tekrarlarını izliyorum. Hiç bitmesin isteyenlerin sayısı çoook fazla. Neye ve kime göre reyting

 67. Siyah beyaz ask izlenme oranı çıkan sonuçlardan çok daha yüksek çoğu izleyici söz dizisinden sonra netten siyah beyaz aşkı izliyor farklı bir gün yayınlansaydı eminim reytingde 1. olurdu

 68. Siyah beyaz ask super cogu izleyici sözden sonra netten siyah beyaz ask izliyor bu yüzden reytingler düşük gozukuyor

 69. Siyah beyaz ask izlenme oranı çıkan sonuçlardan çok daha yüksek çoğu izleyici söz dizisinden sonra netten siyah beyaz aşkı izliyor farklı bir gün yayınlansaydı eminim reytingde 1. olurdu

  • BENCE REYTİNKLER ÜZERİNDE OYNANIYOR SON ZAMANLARDA ÇOK FAZLA DUYUM VAR BUNUN ÜSTÜNDE, YOKSA HER SAYFADAN EN AZ BİR MİLYON İZLEMESİ VAR

 70. Kusurabakmayın ama kırgın çiçeklerden güzel ama çukur vadiye izliyemiyorum sözde güzel onunda izliyemiyorum

 71. Siyah beyaz aşk muhteşem bir dizi lütfen ama lütfen bu dizi bitmesin ortada bu kadar gereksiz diziler varken kaldırıması çok kötü olur Kanal D siyah beyaz aşk sevenlerine bunu yapmasın l