15 Şubat 2018 Perşembe Reyting Sonuçları Bizim Hikaye Mi Survivor Mı?

15 Şubat 2018 Perşembe Reyting Sonuçları Bizim Hikaye Mi Survivor Mı?... 15 Şubat perşembe reyting sonuçlarında Fox tv de Bizim Hikaye, Atv de Kanatsız Kuşlar, Kanal D de Vatanım Sensin, Star tv de final bölümü ile Siyah İnci ve Show tv de Yuvamdaki Düşman dizileri yayınlanacak.  Tv8 de ise geçen hafta başlayan Survivor yeni bölümü ile ekranlara gelecek. Trt1 de yayınlanan Mehmetçik Kutül Amare ise bu hafta yeni bölüm yayınlamayarak büyük bir potansiyeli reddetmiş oldu.

15 Şubat 2018 Perşembe günü reyting sonuçlarında 2 favori var. Birincisi Fox tv de yayınlanan Bizim Hikaye diğeri ise Tv8 yayınlanan Survivor. Bizim Hikaye aylardır birinciliği kimseye kaptırmıyor. Bu hafta da büyük ihtimalle yine birinci olacaktır. Eğer Survivor 15 Şubat reytinglerinde atılım gösterirse bu başarısı kalıcı olabilir. Tv8 de yayınlanan Survivor yayınlandığı günlerde oldukça çok izleniyor.  Yayına başladığı cumartesi günü Yeni Gelin dizisinin iki katı reyting alan Survivor Bizim Hikaye dizisinin tahtını perşembe günü alabilir. Bizim Hikaye ve Survivor arasında 15 şubat reytinglerinde ki rekabeti bakalım kim kazanacak?

15 Şubat perşembe günü yayınlanacak dizilerden bir diğeri de Kanatsız Kuşlar. Geçtiğimiz hafta 4.86 oranındaki reyting ile 5. sırada yer alan Kanatsız Kuşlar iyi reyting almaya devam ediyor. 15 Şubat reytinglerinde de nası lbir sonuç alacak merak konusu.  Kanal D de ekrana gelen Vatanım Sensin geçtiğimiz hafta 4.94 oranında aldığı reytingle 4. sırada yer almıştı. Bu hafta Kutül Amare’nin yayınlanmaması ile tarihseverler Vatanım Sensin dizisini izleyince daha yüksek reytinge ulaşması muhtemeldir.

Star tv de yayınlanan Siyah İnci dizisi bu hafta final bölümü ile ekrana geliyor. Final bölümü olması sebebiyle çok fazla seyircinin izlememesini bekliyoruz. Geçen hafta almış olduğu 4.04 oranındaki reyting ile 9. sırada yer almıştı. Bu hafta final bölümü olmasından dolayı seyirci de tepki göstererek ilk 10 sıraya zor gireceğini düşünüyoruz.

Show tv de yayınlanan Yuvamdaki Düşman dizisi de konusu ile seyircinin dikkatini çekmeyi başardı. Geçen hafta aldığı 3.66 reyting almıştı ve bu oran ile 13. sırada yer aldı. Konusu farklı ve seyirciden tepki almış olabilir. Reytinglerde bir süre sonra başarı sağlayacağını düşünüyoruz. Yuvamdaki Düşman dizisi ilerleyen haftalarda reytingi düzeltmekse final kararı alabilir.

15 Şubat 2018 perşembe reyting sonuçlarını sizlerle konumuzda paylaşacağız. Ertesi gün saat 10:00 dan sonra resmi reyting sonuçlarını paylaşıyoruz. Bu hafta reyting birincisi kim olacak? Yorumlarınızı ve görüşlerinizi aşağı yazınız…


15 Şubat 2018 Perşembe Reyting Sonuçları Total


15 ŞUBAT REYTİNG ANALİZİ: Gördüğünüz üzere Survivor bugünde birinci oldu. Bizim Hikayenin aylardır süren birinciliği sona ererken Survivor Perşembe gününün yeni birincisi oldu. Bakalım Gelecek haftalarda bu başarı devam eder mi izleyip göreceğiz.. Sizde yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 15 Şubat 2018