15 Şubat 2019 Cuma Reyting Sonuçları Arka Sokaklar Kızım Gülperi Payitaht

15 Şubat 2019 Cuma Reyting Sonuçları Arka Sokaklar Kızım Gülperi Payitaht Hakkında detaylı bilgiler:

Son haftalarda cuma reytingleri oldukça merak edilmeye başlandı. 15 Şubat 2019 Cuma Reyting Sonuçları Arka Sokaklar Kızım Gülperi Payitaht Abdülhamit gibi dizilerin kıyasıya mücadelesine Atv ekranlarındaki Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın canlı yayını da eklenecek. Bakalım 15 Şubat 2019 Cuma Reyting Sonuçlarında Kızım dizisi ile Gülperi dizisinin yükselişi devam edecek mi? İşte 15 Şubat reytinglerinde mücadele edecek diziler:

15 Şubat 2019 reytingleri

15 Şubat 2019 Cuma Reyting Sonuçları Arka Sokaklar Kızım Gülperi
1. Arka Sokaklar / Kanal D
2. Gülperi / Show TV
3. Kızım / TV 8
4. İstanbullu Gelin / Star TV
5. Payitaht Abdülhamid / TRT 1
6. Yaparsın Aşkım / Fox TV
7. Erdoğan’la Özel Gündem / ATV

15 Şubat 2019 Cuma günü reyting sonuçlarında Kanal D ekranlarında Arka Sokaklar geçen haftayı birinci kapatmıştı, bu hafta da birinci olmasını tahmin ediyoruz. Gülperi dizisi Show TV ekranlarında 15 Şubat Cuma günü reyting yarışına katılırken Tv8 ekranlarında Kızım dizisi ve Star TV ekranlarındaki İstanbullu Gelin dizileri ile TRT 1 ekranlarında Payitaht Abdülhamid günün en önemli dizileri olarak ön plana çıkıyor. Fox TV ekranlarında yayınlanacak olan Yaparsın aşkım programı da reyting almaya çalışacak 15 Şubat 2019 Cuma günü.15 Şubat 2019 cuma reyringleri

15 Şubat 2019 Cuma Reyting Sonuçlarında yarışacak olan diziler:
1- Arka Sokaklar | KANALD
2- Gülperi | SHOWTV
3- İstanbullu Gelin | STARTV
4- Kızım | TV8
5- Payitaht Abdülhamid | TRT1
6- Yaparsın aşkım | Fox Tv

15 Şubat 2019 Perşembe günü reyting sonuçları nasıl15 Şubat 2019 Cuma Reyting Sonuçları (Ab Total) Arka Sokaklar Kızım Gülperi Payitaht Abdülhamit gibi dizilerin reytinglerdeki mücadelesi nasıl olacak geçtiğimiz hafta Fatih Portakal Fox Ana haber ilk sırada yer almıştı ve Arka Sokaklar 2. sıraya düşmüştü bakalım bu hafta nasıl bir sıralama olacak bizlerde oldukça merak ediyoruz. Kızım dizisi ve Gülperi de 15 Şubat cuma reytinglerinde en çok merak edilen diğer diziler olacak..

Bunu Görmelisin!  12 Şubat 2019 Salı Reyting Sonuçları Kadın Eşkıya Survivor Halka Muhteşem İkili Final

 

Bu sayfada 15 Şubat 2019 Cuma Reyting Sonuçları hakkında detayları paylaşacağız. 15 Şubat 2019 cuma akşamı yayınlanacak olan diziler ve alacakları reyting oranları aşağıda sizler için detaylı olarak paylaşılacaktır. 15 Şubat 2019 cuma akşamı televizyon ekranında yayınlanacak olan izlere göz atacak olursak Kanal D ekranlarında Arka Sokaklar Show TV ekranlarında Gülperi TRT 1 ekranlarında payitaht Abdülhamid Star TV ekranlarında İstanbullu gelin ve TV8 ekranlarında kızım dizisi ekrana gelecek.

 

15 Şubat 2019 Cuma Reyting Sonuçları15 Şubat 2019 cuma akşamı televizyon kanallarının alacağı reyting oranları dizilerin paylaşacağı reytingler merak konusu olurken en çok hangi dizi izlenecek hangi kanala bakılacak gibi konular 15 Şubat cuma akşamına damga vuracak. 3 haftadır yayınlanmayan dizilerin ekrana gelmesi ile beraber 15 Şubat 2019 cuma reyting sonuçları da oldukça merak edilir oldu.

15 Şubat 2019 Cuma Reyting Sonuçları (Ab Total) Arka Sokaklar Kızım Gülperi Payitaht Abdülhamid İstanbullu Gelin

15 Şubat 2019 Cuma Reyting Sonuçları

 

15 Şubat 2019 Cuma günü yayınlanacak olan dizilerin kısa analizlerini sizler için yapmak istiyoruz. işte 15 Şubat Cuma yayınlanacak olan diziler ve kanalları:
1- Arka Sokaklar | KANALD
2- Gülperi | SHOWTV
3- Payitaht Abdülhamid | TRT1
4- İstanbullu Gelin | STARTV
5-Kızım | TV8

1- Arka Sokaklar | KANAL D: Kanal D ekranlarında 11. sezonu geride bırakan Arka Sokaklar dizisi 15 Şubat 2019 Cuma günü yeni bölümü ile kaldığı yerden devam edecek. 3 haftadır yayınlanmayan Arka Sokaklar dizisi büyük ihtimalle yine reytinglerde birinci olmaya devam edecek. Arka Sokaklar dizisi 15 Şubat 2019 cuma reyting sonuçlarında ilk sırada yerine devam ettirirken onu büyük ihtimalle Show TV ekranlarında yayınlanan Gülperi dizisi takip edecek.Arka sokaklar 15 Şubat Reyting Sonuçları

2- Gülperi | SHOWTV : Show TV ekranlarında devam etmekte olan Gülperi dizisi uzun bir aranın ardından yeniden izleyiciyle buluştu. 15 Şubat 2019 Cuma günü reyting sonuçlarında Gülperi nasıl bir sonuç olacak kaçıncı sırada yer alacak kaçıncı olacak merak eden izleyicilerimiz için bu sayfada bilgileri vereceğiz. 15 Şubat cuma reyting sonuçlarında Gülperi dizisi kaçıncı sırada yer alacak merak edilen en önemli sorulardan birisi.Gülperi 15 Şubat Reyting Sonuçları

Bunu Görmelisin!  14 Şubat 2019 Perşembe Reyting Sonuçları Tek Yürek Çukurova Avlu Bizim Hikaye

3- Payitaht Abdülhamid | TRT1 : TRT ekranlarında devam eden payitaht Abdülhamid dizisi yeni bölümüyle ekrana gelmeye devam ediyor. Diğer dizilerin yayınlanmadığı haftalarda oldukça yüksek reyting oranları ulaşan payitaht Abdülhamid 15 Şubat Cuma günü reyting sonuçlarında bakalım nasıl bir sonuç alacak 6 Total oranına yaklaşan reyting sonuçlarını bu hafta da devam ettirebilecek mi izleyip göreceğiz.

4- İstanbullu Gelin | STARTV : İstanbullu Gelin dizisi eski reyting sonuçlarını Arar duruma geçti. son haftalarda oldukça düşen reytinglerin ardına İstanbullu Gelin dizisinin 15 Şubat 2019 Cuma günü reyting sonuçlarında nasıl bir performans göstereceği oldukça merak ediliyor. İstanbullu Gelin dizisinin sezon sonunda final yaparak ekrana veda edeceğini daha önceden duyurmuştuk bakalım 15 Şubat Cuma reytinglerinde kaçıncı sırada yer alacak.

5-Kızım | TV8 : TV8 ekranlarında devam eden kızım dizisi Öykü’nün annesi Asiye verilmesi ile birlikte yeni bir boyut kazandı. Diğer taraftan babası oldukça zor durumda olan öykü bakalım yeni bölümde izleyenlerin dikkatini çekmeye devam edecek mi? kızım dizisinin 15 Şubat 2019 Cuma günü alacağı reyting sonuçları da oldukça merak ediliyor. TV8 kanalında oldukça uzun ömürlü olacak gibi görünen kızım dizisinin bu hafta alacağı reyting sonuçları da oldukça merak ediliyor.Kızım Dizisi 15 Şubat Reyting Sonuçları

15 Şubat 2019 Cuma günü reyting sonuçları burada sizler için detayları ile birlikte AB ve Total sonuçları ile birlikte sunacağız. televizyon kanallarında dizilerin almış olduğu Reyting sonuçlarına diğer programlar da katılıyor. 15 Şubat Cuma Fox TV kanalında yayınlanan Fatih Portakal ile ana haber bülteni ile Zuhal topalla sofrada programları oldukça yüksek devam ediyor.

Bunu Görmelisin!  11 Şubat 2019 Pazartesi Reyting Sonuçları Çukur Söz Yasak Elma Vuslat Muhteşem İkili

Diğer taraftan ATV ekranlarında 15 Şubat Cuma günü Müge Anlı ile Tatlı Sert programı ile akşam kuşağında Esra Erol oldukça yüksek reyting oranları ile dikkatleri çekmeye devam ediyor bakalım 15 Şubat reyting sonuçlarında en çok izlenen dizi de programlar hangileri olacak. Sizlerde 15 Şubat 2019 Cuma günü reyting sonuçlarında en yüksek sonuçları alacak dizi ve programları aşağıya yorum olarak yazabilirsiniz. Eser Yenenler Show 15 Şubat Cuma ne kadar reyting aldı, gibi merak ettiğiniz soruları da buraya yazabilirsiniz.

15 Şubat 2019 Cuma AB ve Total reyting sonuçları

15 Şubat 2019 cuma günü reyting sonuçlarına göre Total’de Kanal D’nin sevilen dizisi Arka Sokalar zirveyi kaptı. AB grubunda ise Star TV’de ekrana gelen İstanbullu Gelin zirvede yer aldı.

Totalde Arka Sokaklar birinci, Fatih Portakal ile Fox Ana Haber ikinci, Arka Sokaklar (Özet) üçüncü oldu. Dördüncü sırada Gülperi, beşinci sırada Müge Anlı ile Tatlı Sert, altıncı sırada ise Kızım yer adlı.

 

15 Şubat 2019 cuma reyringleri

15 Şubat 2019 cuma günü reytinglerde AB grubunda ise İstanbullu Gelin zirvede yer aldı. Fatih Portakal ile Fox Ana Haber ikinci, Payitaht Abdülhamid üçüncü oldu. Dördüncü sırada Arka Sokaklar, beşinci sırada Kızım, altıncı sırada ise İstanbullu Gelin (Özet) yer aldı. Ana Haberlerde FOX Ana Haber bülteni yine tüm rakiplerine fark atarak açık ara birinci oldu. Sizde tahmin veya yorumlarınızı aşağı yazın lütfen..15 Şubat 2019 reytingleri15 Şubat 2019 Cuma Reyting Sonuçları Arka Sokaklar Kızım Gülperi

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

15 Şubat 2019 Cuma Reyting Sonuçları Arka Sokaklar Kızım Gülperi Payitaht (5 Yorum)

    • Bugünkü bölüm çok iyiydi, tahminen 5 üzerinde total reyting alır, saat 10 da acıklayacağız resmi sonuçları

Etiketler: Eklenme Tarihi: 15 Şubat 2019