16-17 Mayıs Beni Affet 1385.-1386. Bölüm Özeti Ceyhun Feride’nin Peşinde

Sevilerek izlenen ve her bölümü ile star tv ekranlarında merak edilip izlenmeye devam eden Beni Affet dizisinde yeni bölümler merak ediliyor iyice. 16 Mayıs çarşamba günü ekrana gelecek olan Beni Affet 1385. bölümün özeti tüyoları ile star tv de devam ederken 17 Mayıs perşembe günü Beni Affet 1386. Bölüm Özetinde neler olacak Ceyhun Feride’nin Peşinde neler yaşanacak izleyip göreceğiz.

16 Mayıs Beni Affet 1385. Bölüm Özeti  Ceyhun, Feride’den kurtulmak için bir hamlede bulunur. Feride’nin verdiği tepki, olayların gidişatını Ceyhun’un lehine çevirir. Güzel, Yaman’ın sorduğu beklenmedik soru karşısında şaşkına döner. Yaman, Güzel’den aldığı cevaplar üzerine bir şeylerden şüphelenir. Çaresizce Kader ve Mahir’i arayan Murat, karşısında Osman’ı görünce neye uğradığını şaşırır. Gerçekleri öğrenen Osman’ın tavrı merak konusudur.

Refik’ten kurtulabilmek için bir plan yapan Ateş ve Şahin, büyük bir sürprizle karşılaşırlar. Refik ise son bir hamlede bulunarak Sevgi’yi kendisiyle gelmesi için ikna etmeye çalışır. Ateş ve Şahin’in bir şeyler sakladığını düşünen Sevgi, şok olacağı bir şey görür. Nazan, Ateş ve Pınar’ın görüntülerini Zeynep’e izletmek ister. Pınar ise Cüneyt’e her şeyi anlatır. İkili, Nazan’ı engellemek için harekete geçerler

Beni Affet 1386. Bölüm Özeti 16 Mayıs Çarşamba: Son gelişmelerden sonra Feride’yi karşısında görünce ne yapacağını şaşıran Yaman, ona ne diyeceğini bilemez ve Feridenin sorduğu cevap veremeyeceği sorularla yüzleşmek zorunda kalır. Saatlerce süren tartışma iyi bitmez. İkili inatla tartışsa da sonunda Yaman istemediği bir şey itiraf etmek zorunda kalır. Feride’nin tavrı ise merak konusudur. Cansu ile Ceyhun bir anlaşma yaparak Feride’den kurtulmaya karar verirler. Ceyhun, Feride’nin peşine düşer. Feride ise kendisini bekleyen tehlikeden habersizdir.

Nazan geçmişte Ateş ile Pınar arasında yaşananları kullanarak, Zeynep ve Ateş’i ayırmakta kararlıdır. Pınar ona engel olmak isterken kendisini çaresiz bir durumun içinde bulur ve Cüneyt’ten yardım ister. Ateş, Şahin’in bir şeyler sakladığından şüphelenir. Diğer yandan Şahin, Refik’i bitirecek son hamlesini yapar. Neriman’ı hastaneye götüren Murat, Kader’i kurtarmak için sürpriz bir yol bulur.

16-17 Mayıs Beni Affet 1385.-1386. Bölüm Özeti kısaca böyleydi. Yeni özetler çıktıkça sizlere yazmaya devam edeceğiz.

İşte son yorumlar: Muratın dizide fiziksel özelliklerinin sürekli dile getirilmesi neden acaba gerçekten çok merak ediyorum bu adam kaslı yakışıklı olabilir ama 3 yıldır dizide 3 yıldır sevildimi sayın senarist şunu anla muratı fiziksel özellikleri için bu güne kadar sevmedik ve sevmiycez mahiri de bu adam için harcadınız ama hiç inandırıcı değil çünkü mahir aynı şeyleri yiğitlede yaşadı ama hiç böyle bi adam olmamıştı bunca yaptığı şeye rağmen mahir savunuluyo çünkü adamın oyunculuğu başarıyo yapmacık hareketler sergilemiyor..

Ya bu hafta bu Bebek çıkacakmı ya haftalardır gün sayıyım bölüm sayıyım allah aşkına yahı çıksın artık çok uzadı çatladık meraktan bari Yaman Cansu’nun bir foyasını çıkarsın az içimize su serpin ya ohh çok iyi oldu içimizin yağları eridi diyelim ya niye böyle hep diken üstündeyiz Feride’yi bekleyen tehlike abooo Çarşamba gününe kadar meraktan çatlarım..

Şahin bile refiği öğrendi Yaman cansunun ipini çıkaramadı birde bebeği öğrenemedi ya İstanbullu gelindeki Esma hanım iyi oldu Süreyya ya Asiye hala nefret eder Feride’den umarım Asiye olayıda unutulmaz yaptıkları..

Nazan da beter şimdide ferideyi ortadan kaldırmak için cansu ve ceyhun çıktı bence feride yamana birhan önce söglese çok iyi olur yoksa gerçekten ferideye zarar verecekler ferideye ve bebeğine bir şey olursa çok üzülürüm eyer feridenin bebeğini öldür meye kalkarlarsa beni için bu diziyi seyretmem yazık ferideye mayire gelince sen ve annen bitir diginiz evlilikten bir daha gelmez çünkü sen ve annen yaptınız inşallah murat kaderi kurtarır nazana gelince bence gebermeyi hak etti inşallah şahin bunu da ögrerir refiyi iyi benzetti şahin..

Feride bu yalanı çok uzattı artık hendese söyleşin yani zaten kesin bir entrika oyunla o bebeği Cansu ce Ceyhun alır gibi off bu Ceyhun aynı Cansu versiyonu ya acaba yarın ne plan yapacaklar onların oyunları entrikaları planları bitmiyor birde üstüne hiç oyunları çıkmıyor habire bir yenisi eklenir..

Biri kadere geçmişi hatırlatsın gerçekten alzaymır olmuşa benziyor murat hep yanımda oldu beni korudu savundu ne demek be yiğit sana eziyet ederken senin yanında mahir vardı mahir seni yiğitten kurtardı mahir senin tefeci borcunu ödedi bu yüzden butiği battı bu kadarda nankörlük olmaz mahir bunları neden söylemiyor…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

16-17 Mayıs Beni Affet 1385.-1386. Bölüm Özeti Ceyhun Feride’nin Peşinde (5 Yorum)

  1. Töwbe bunlar nasıl istekler yok ateşli sahneler sadece şu cansunun gerçek yüzü ortaya çıksın

Eklenme Tarihi: 15 Mayıs 2018