16 Ekim İsimsizler Var mı Yok mu Neden Yok Bitti mi Erken Final mi?

Kanal D de ekrana gelen İsimsizler dizisi 16 Ekim pazartesi günü yayınlanacak mı var mı yok mu sorusu çok merak edildi. Bizde tüm merak edenler için bilgi vermek istedik. İsimsizler’in 16 ekim pazartesi günü ekrana gelmesi beklenen 19. bölümü yayın gününde değişikliğe gittiği için yayınlanmayacak pazartesi günü.

İsimsizler dizisi 16 ekimde olmayacak çünkü yerine başka bir dizi başlıyor Kanal D de. Siyah Beyaz aşk isimli yeni dizi 16 ekim pazartesi günü ekrana geleceğinden dolayı Osman Kaya’nın yönettiği İsimsizler 21 Ekim Cumartesi gününden itibaren artık Cumartesi akşamları ekranlara gelecek. Bu değişiklikten haberi olmayanları bilgilendirelim istedik.

1.Sezonu ile kanal D de oldukça ilgi gören ancak söz dizisi karşısında reytingleri her geçen gün düşen İsimsizler dizisi pazartesi günleri zorlu rakipleri ile mücadelesine son vererek artık Cumartesi günleri Yeni Gelin, Kalbimdeki Deniz ve Fazilet Hanım ve Kızları’yla çekişecek. Bizim tahminlerimize göre kısa süre sonra final yapmak zorunda kalacak olan dizi stok bölümleri bitince final yaparak ekrana veda edecek.

16 Ekim İsimsizler Var mı Yok mu Neden Yok Bitti mi Erken Final mi? sorusuna cevap vermeye çalıştık. İsimsizler 19. yeni bölümüyle 21 Ekim Cumartesi akşamı saat 20:00’dan itibaren yeni yayın gününde Kanal D’de. İşte son fragman ve tarihi:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 16 Ekim 2017